Kırık linklere lütfen yorum yapınız. En kısa sürede güncellenecektir.
Karanlık Mod

9 YAŞINDA

Güncel Alet Çantası

CCleaner

PC Temizlik Programı

Flash Player

Flash Oynatma Aracı

Skype

Videolu Görüşme Programı

Aimp

MP3 Oynatma Programı

Internet Download Manager

Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Microsoft Office

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Photoscape

Kolay Resim Düzenleme

Adobe Photoshop CC 2022

Prof. Resim Düzenleme

Mozilla Firefox Quantum

Hızlı İnternet Tarayıcısı

Google Chrome

Güvenli İnternet Tarayıcı

avast! Tüm Sürümleri 2020

En Hızlı Antivirüs Programı

Kaspersky Internet Security

Güçlü Antivirüs Programı

uTorrent Pro

Torrent Dosya İndirici

Nero Platinum 2020

Güçlü Disk Yazdırma

Daemon Tools Ultra Türkçe

Sanal Disk Oluşturma

Foxit Reader

Hızlı PDF Okuyucu

Adobe Acrobat XI Pro

Popüler PDF Programı

K-Lite Mega Codec Pack

Sistem Kodek Paketi

DirectX 12
 - DirectX 9
Microsoft DirectX Sürücüleri

WinRAR

Arşivleme ve Arşiv Açma


Windows 11 Hakkında

Office 2021 Çıktı Buyurun İndirin
Adobe CC 2022 Tüm Programları
Windows 11 AIO Tek DVD
Windows 11 Pro Orjinal İndirin
Ekleyen: Meliksah_2006


Keyword Researcher Pro v13.177

Clever Gizmos Keyword Researcher Pro Full indir

Arama motoru ve SEO işleri ile uğraşanlar için geliştirilmiş bir anahtar kelime organizatör aracıdır. Keyword Researcher Pro ile anahtar kelimeleri keşfedebilir, anahtar kelime bakımından canlı SEO analizi yapabilir, siteniz varsa önerilen anahtar kelimeleri kullanarak daha verimli çalışmalar ortaya çıkarabilirsiniz. Anahtar kelime işlemleri 6 adımda işliyor. İlk önce analiz, önemsiz anahtar kelimelerin kaldırılması, en iyi anahtar kelimelerin bulunması, maddeler halinde gruplara ayırma, madde içindeki en iyi anahtar kelimeyi belirleme ve en sonunda yayın etme işlemi olarak gerçekleşiyor.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Screaming Frog SEO Spider v16.0

Screaming Frog SEO Spider Full indir

Web site sahiplerini ilgilendiren SEO programı. Screaming Frog SEO Spider ile web sitelerinin URL adreslerini tarayabilir, SEO analizi yapabilir, anahtar kelimeleri tespit edip sağlıklı SEO çalışmaları yapabilirsiniz. Bu araç ile yapabilecekleriniz şunlardır. Kırık linkleri tespit edebilir, yönlendirmeleri denetleyebilir, sayfa başlıklarını ve meta verilerini analiz edebilir, CSS ve JS veri yollarına bakabilir, yinelenen içerikleri bulabilir, robotların gözünden sitenizi inceleyebilir ve XML site haritaları oluşturabilirsiniz. Screaming Frog SEO Spider yazılımı ayrıca Google Analytics ile entegre olarak çalışabilmektedir.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Winchester


Screaming Frog Log File Analyser v4.4

Screaming Frog Log File Analyser Full

Web site sahipleri ve özellikle SEO tarafı ile ilgilenen arkadaşlar için muazzam LOG analizler sunan bir programdır. Screaming Frog Log File Analyser ile Google ve diğer arama motorlarının tam olarak hangi URL'leri incelediğini, indexlediğini ve indexleme sıklığı gibi çeşitli verileri görüntü edebilirsiniz. Bunun yanı sıra program size grafiksel olarak sonuç çıkarıyor ve analizlerinizi doğru bir şekilde yapmanıza yardımcı oluyor. Bu tarz programlarla ilgileniyorsanız kontrol etmenizde yarar var.

Ekleyen: Meliksah_2006


Rank Tracker Enterprise v8.26.10

Rank Tracker Enterprise Full indir

Toplu SEO programıdır. SEO ile ilgilenenler için pek çok araç sunan program ile sitelerinize aldığınız Backlink'leri kontrol edebilir, arama sonuçlarındaki performansınıza bakabilir, kelime analizi çıkarabilir, hangi kelimede hangi tarihte hangi sıradaymışsınız bu gibi detaylara bakınabilirsiniz. Örneğin Backlink alacaksınız, öncesi ve sonrasına bu yazılım ile bakınabilirsiniz. Sadece bu kadar değil elbette. Programın içerisinde 4 adet ayrı araç yer alıyor. Bunları da kullanarak sitenizin arama sonuçlarındaki durumunu iyileştirebiliyorsunuz.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


DomainHostingView v1.81

DomainHostingView indir

DomainHostingView programı merak ettiğiniz alan adları ile ilgili bilgileri masaüstünüzde kolayca listelemenize yarayan ücretsiz ve başarılı bir yazılımdır. Program alan adlarıyla ilgili DNS ve WHOIS sorgularını kullanarak bir etki alanı hakkında geniş bilgiler toplayarak sizi bilgilendirir. Aynı zamanda bir internet tarayıcısı üzerinde görüntüleyebileceğiniz HTML raporu oluşturabilir.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Seolize v2.53

Seolize Full indir

Seolize ile sitenizin sıralamasına bakabilir, Google ve Bing üzerinde taramalar yaparak arama sonuçlarını iyi konuma getirebilirsiniz. HTML kod kontrolleri, siteye dair görüntü analizleri, sitenizin anahtar kelime ihtiyacı gibi analizleri hızlı bir biçimde yapabilirsiniz. Grafiksel web istatistiklerine bakabilir, grafiksel olarak raporlar oluşturabilirsiniz. Office tarzı bir arayüze sahip olan yazılım özellikle SEO ile ilgilenenler için tasarlanmış.

Ekleyen: Meliksah_2006


Netpeak Checker v2.2
Negatif SEO adı verilen bir olay var. Nasıl yapıyorlar? Bunların bir programı var oradan kötü amaçlı backlink gönderiyorlar ve siteniz arama motorlarında alt sıralarda yer alıyor. Netpeak Checker ile sitenizin backlink kontrollerini yapabiliyorsunuz, aralarından kötü amaçlı olanları seçiyor ve TXT olarak dışarıya aktarabiliyorsunuz. Google'nin yönetici araçlarından da bu dosyayı yüklüyor ve bağlantıların spam olduğunu bildiriyorsunuz olay bu kadar. Ayrıca site için gelişmiş birçok analiz aracı sunuyor.

Ekleyen: Meliksah_2006


All in One SEO Pack Pro

All in One SEO Pack Pro, Wordpress içerik yönetimi sistemini kullanan siteler için yapılmış kaliteli bir SEO eklentisidir. Eklenti içerisinde key barındırır, full olarak kullanabilirsiniz. Eklentinin özeliklerine gelince, otomatik meta etiketlerini en iyi şekilde doldurur ve sitenizin arama motorlarında en ön sıralarda çıkmasına olanak tanır. Ancak belirttiğim gibi bu Wordpress için yapılmış bir eklentidir, program değildir. Wordpress için de sitede ilk eklentiyi paylaşmış oldum böylece, buyurun.

Ekleyen: Meliksah_2006


DataLife Engine v10.3 Türkçe UTF8

DataLife Engine yada kısa ismi ile DLE, birçok Webmaster'in kullandığı ve şuan piyasadaki Wordpress'e en sağlam rakip kaliteli bir içerik yönetim sistemidir. CMS sistemleri arasında ülkemizde kısa sürede haklı bir üne kavuşan bu sistem ile dilediğiniz türde kurulumsal, blog, e-ticaret gibi siteler açabilirsiniz. Ülkemizde 2 adet destek sitesi bulunmaktadır, bizzat kendilerinden de sürekli destek almaktayız. Eğer Wordpress'e sağlam bir rakip CMS arıyor ve Türkçe dil desteği bulunsun diyorsanız DataLife Engine ilk tercihiniz olmalı. Wordpress'e oranla sunucunuzun yükünü minimum miktara indirir, buna ek olarak CPU'yu kastırmaz. Buyur-indir dahil birçok web sitesi DataLife Engine motoru ile yayın hayatına devam etmektedir.

Ekleyen: Meliksah_2006


SiteSubmitter 1.0 indir

SiteSubmitter indir

SiteSubmitter, 17 arama motoruna web sitenizi kaydetmeye yarayan küçük boyutlu, kullanımı kolay ve ücretsiz bir yazılımdır.


Siteleriniz için yararlı olacak onlarca yardımcı araç ve SEO çalışmalarınız için gerekli programlar bu kategoridedir.


Yasal uyarımız için burayı inceleyebilirsiniz. Telif hakkı ve iletişim için: (iletisim[at]buyur-indir.com)

Üyelerimizin, ziyaretçilerimizin ve yöneticilerimizin hiçbir dosyası / içeriği sunucumuzda barındırılmamaktadır. Tamamı internet üzerinde paylaşıma açık içeriklerdir. Platformumuz tüm paylaşımlara açıktır. DMCA / Telif ve yasal konular için bizlere mail adresimizden; "iletisim[at]buyur-indir.com" adresinden ulaşınız. Uyarınızdan itibaren ilgili içerik / içerikler 3 gün içerisinde kaldırılacaktır.

Sitede bulunan full programlar ve full oyunlar, tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.