Kırık linklere lütfen yorum yapınız. En kısa sürede güncellenecektir.
Karanlık Mod

❤ 10 YAŞINDA

Güncel Alet Çantası

CCleaner

PC Temizlik Programı

Flash Player

Flash Oynatma Aracı

Skype

Videolu Görüşme Programı

Aimp

MP3 Oynatma Programı

Internet Download Manager

Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Microsoft Office

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Photoscape

Kolay Resim Düzenleme

Adobe Photoshop CC 2023

Prof. Resim Düzenleme

Mozilla Firefox Quantum

Hızlı İnternet Tarayıcısı

Google Chrome

Güvenli İnternet Tarayıcı

avast! Tüm Sürümleri 2020

En Hızlı Antivirüs Programı

Kaspersky Internet Security

Güçlü Antivirüs Programı

uTorrent Pro

Torrent Dosya İndirici

Nero Platinum 2020

Güçlü Disk Yazdırma

Daemon Tools Ultra Türkçe

Sanal Disk Oluşturma

Foxit Reader

Hızlı PDF Okuyucu

Adobe Acrobat XI Pro

Popüler PDF Programı

K-Lite Mega Codec Pack

Sistem Kodek Paketi

DirectX 12
 - DirectX 9
Microsoft DirectX Sürücüleri

WinRAR

Arşivleme ve Arşiv Açma


Windows 11 Hakkında

Office 2021 Çıktı Buyurun İndirin
Adobe CC 2022 Tüm Programları
Windows 11 AIO Tek DVD
Windows 11 Pro Orjinal İndirin
Ekleyen: Winchester


Active ISO Manager

Active ISO Manager indir

Active@ ISO Manager, CD, DVD veya Blu-ray diskleri veya diğer optik medyaları oluşturmak, düzenlemek veya dönüştürmek için kullanılan bir yazılımdır. Bu program, ISO dosyaları oluşturma ve düzenleme işlemlerini gerçekleştirmek için kullanıcı dostu bir arayüz sunar.

Ekleyen: Winchester


Roxio MyDVD

Roxio MyDVD Full İndir

Roxio MyDVD DVD'ler, Blu-ray diskleri ve diğer optik medya için özelleştirilebilir bir menü arayüzü oluşturma yazılımıdır. Kullanıcılar, bir dizi resim, video veya ses dosyasından oluşan bir filmi veya sunumu seçip, menü seçeneklerini özelleştirebilir ve sonunda bir DVD veya Blu-ray diski oluşturabilirler. Roxio MyDVD, temel düzenleme özelliklerine sahip olmakla birlikte, fotoğraf ve videoların düzenlenmesine yardımcı olan yardımcı araçlar da sunar.

Ekleyen: Winchester


ImgDrive v2.0.0.0

ImgDrive indir

ImgDrive, kullanıcıların birkaç tıklama ile sanal disk sürücülerini oluşturmasına olanak tanır. Bu sanal sürücüler, Windows Gezgini gibi uygulamalar tarafından tıpkı fiziksel sürücüler gibi algılanır ve bu sanal sürücülere dosya kopyalayabilir veya dosya kaydedebilirsiniz. Bu yazılım, ayrıca birden fazla sanal disk sürücüsü oluşturma ve farklı disk görüntülerini farklı sürücülerde çalıştırabilme özelliği sunar.

Ekleyen: Winchester


gBurner Pro

gBurner Pro Full

gBurner Pro, Windows için bir CD, DVD ve Blu-ray yazma yazılımıdır. Bu yazılım, CD, DVD ve Blu-ray disklere veri, müzik, video ve diğer dosyaları yazmanıza olanak tanır. Ayrıca, disk görüntüleri (ISO, BIN, CUE, MDF, NRG vb.) oluşturmanıza ve bunları disklerde yazdırmanıza olanak tanır.

Ekleyen: Winchester


AnyBurn Pro Full indir

AnyBurn Pro Full indir

AnyBurn Pro, Windows işletim sistemleri için tasarlanmış bir disk imajı oluşturma ve yazdırma programıdır. Bu yazılım, ISO, BIN, NRG, IMG, DAA ve diğer birçok disk imajı dosya formatını destekler. Ayrıca, veri diskleri, müzik diskleri ve video diskleri oluşturmanıza olanak sağlar.

Ekleyen: Winchester


ImgDrive İndir

ImgDrive İndir - Sanal Disk Programı

ImgDrive, bir sanal sürücü yöneticisidir. Bu program sayesinde, bilgisayarınızda sanal sürücüler oluşturabilir ve bu sanal sürücüler üzerinde çalışabilirsiniz. ImgDrive, farklı dosya formatlarını destekler ve bu sayede farklı türde dosyaları sanal sürücüler üzerinde çalıştırabilirsiniz. Program, kullanımı kolay bir arayüze sahiptir ve bu sayede sanal sürücüler oluşturma ve çalıştırma işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Winchester


Corel VideoStudio MyDVD Full İndir

Corel VideoStudio MyDVD Full İndir

Corel VideoStudio MyDVD, Corel VideoStudio gibi video düzenleme yazılımlarının yanında kullanılan bir DVD oluşturma yazılımıdır. Bu program, bir kullanıcının Corel VideoStudio ile oluşturduğu videoları DVD formatına dönüştürmesine ve bir DVD menüsü oluşturmasına olanak tanır. MyDVD, kullanıcının DVD menüsünde özelleştirilebilir arka planlar, butonlar, görüntüler, metinler ve ek seçenekler gibi bir dizi özelleştirilebilir öğe sunar. Program ayrıca bir kullanıcının DVD'lerini direkt olarak disk veya ISO formatında kaydetmesine izin verir.

Ekleyen: Winchester


Xreveal indir

Xreveal indir

Xreveal, AnyDVD'ye benzer bir uygulamadır. Bu bir araştırma projesidir ve birlikte çalışabilirlik amacına sahiptir. Xreveal herhangi bir şifre çözme anahtarı içermez, yalnızca resmi genel AACS spesifikasyonuna dayalıdır. Çalışması için şifre çözme anahtarlarına veya anahtar veritabanına ihtiyacınız vardır. Program ile Blu-ray AACS 1.0 / BDAV / DVD CSS / CPRM ve CPPM korumasını kaldırabilirsiniz.

Ekleyen: Meliksah_2006


Blue-Cloner Diamond v11.80.851

Blue-Cloner / Blue-Cloner Diamond Full indir

Blu-Ray kopyalama, yedekleme, yazdırma ve şifre kaldırma yazılımıdır. Bu küçük program sayesinde Blu-Ray disklere tamamen hükmedebiliyor olacağız. Elinizdeki ISO türü dosyaları Blu-Ray disklere yazdırabilir, Blu-Ray disk içerisindeki film vb. türdeki içerikleri bilgisayarınıza kopyalayabilirsiniz. AACS, BD+ ve MKB v26 türlerini destekler. Aynı şekil MPEG-2 veya H.264 1080p gibi sıkıştırmaları uygulayabilir. Donanım desteği sunar. CUDA ve DXVA türünde donanımınız ile uyumluysa çok daha hızlı aktarım ve sıkıştırma yapabilir.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Winchester


OpenCloner Ripper İndir - Full

OpenCloner Ripper İndir - Full

OpenCloner Ripper, bir medya dosyasının içeriğini çıkartmak ve bu içeriği bir bilgisayarın dahili diske veya harici bir depolama cihazına kaydetmek için kullanılan bir yazılımdır. Örneğin, bir DVD'den bir filmi bilgisayarınızın dahili diske veya bir harddisk'e kaydetmek için bu programı kullanabilirsiniz.


CD / DVD diskler ile alakalı tüm programları burada bulabilirsiniz.


Yasal uyarımız için burayı inceleyebilirsiniz. Telif hakkı ve iletişim için: (iletisim[at]buyur-indir.com)

Üyelerimizin, ziyaretçilerimizin ve yöneticilerimizin hiçbir dosyası / içeriği sunucumuzda barındırılmamaktadır. Tamamı internet üzerinde paylaşıma açık içeriklerdir. Platformumuz tüm paylaşımlara açıktır. DMCA / Telif ve yasal konular için bizlere mail adresimizden; "iletisim[at]buyur-indir.com" adresinden ulaşınız. Uyarınızdan itibaren ilgili içerik / içerikler 3 gün içerisinde kaldırılacaktır.

Sitede bulunan full programlar ve full oyunlar, tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.