Kırık linklere lütfen yorum yapınız. En kısa sürede güncellenecektir.
Karanlık Mod

9 YAŞINDA

Güncel Alet Çantası

CCleaner

PC Temizlik Programı

Flash Player

Flash Oynatma Aracı

Skype

Videolu Görüşme Programı

Aimp

MP3 Oynatma Programı

Internet Download Manager

Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Microsoft Office

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Photoscape

Kolay Resim Düzenleme

Adobe Photoshop CC 2022

Prof. Resim Düzenleme

Mozilla Firefox Quantum

Hızlı İnternet Tarayıcısı

Google Chrome

Güvenli İnternet Tarayıcı

avast! Tüm Sürümleri 2020

En Hızlı Antivirüs Programı

Kaspersky Internet Security

Güçlü Antivirüs Programı

uTorrent Pro

Torrent Dosya İndirici

Nero Platinum 2020

Güçlü Disk Yazdırma

Daemon Tools Ultra Türkçe

Sanal Disk Oluşturma

Foxit Reader

Hızlı PDF Okuyucu

Adobe Acrobat XI Pro

Popüler PDF Programı

K-Lite Mega Codec Pack

Sistem Kodek Paketi

DirectX 12
 - DirectX 9
Microsoft DirectX Sürücüleri

WinRAR

Arşivleme ve Arşiv Açma


Windows 11 Hakkında

Office 2021 Çıktı Buyurun İndirin
Adobe CC 2022 Tüm Programları
Windows 11 AIO Tek DVD
Windows 11 Pro Orjinal İndirin
Ekleyen: Meliksah_2006


Corgi 2019 Filmi indir

The Queen's Corgi 2019 (Bluray - BDRip - DUAL - Türkçe)

Animasyon türünde olan Corgi filmi, kraliyete ait olan bir köpeğin kendi popülerliğini korumak için diğer köpeklerle girmiş olduğu münakaşaları konu edinmektedir. En başta Kraliyet ailesinin biriciği olan ve herkes tarafından sevilen bu köpeğin saltanatı, saraya yeni köpekler alınacağını öğrendiğinde elinden kayıp gitmeye başlamıştır.

Ekleyen: Meliksah_2006


Karlar Kraliçesi 4: Sihirli Ayna İndir

Karlar Kraliçesi 4: Sihirli Ayna (Bluray - BRRip - DUAL)

Animasyon türündeki başarılı yapımlardan biri olan Karlar Kraliçesi 4: Sihirli Ayna, büyülü bir dünyayı ve bu dünyanın kurtarılması için elinden geleni yapan Gerda'nın maceralarını ele alır. Kral Harald'ın yaptığı plan, sihrin tüm dünyadan silinmesi, sihirbazların ise kaçması ile son bulurken büyük tehlike asıl bundan sonra başlayacaktır.

Ekleyen: Meliksah_2006


Lego Ninjago Filmi 2017

The Lego Ninjago Movie (Bluray - BRRip - DUAL)

Aksiyon ve animasyon türünde hazırlanan filmde Lloyd, yani namı değer genç yeşil Ninja, her biri gizli bir savaş ustası olan LEGO yapım ustaları olan arkadaşları ve Kung Fu ustası olan Wu ile bir savaş ordusunu oluşturmuştur. Savaşın karşı cephesinde ise dünyanın en kötü savaş adamı olan lord ve Lloyd’un babası Garmodon vardır.

Ekleyen: Meliksah_2006


Kocaayak ve Oğlu 2017

The Son of Bigfoot (Bluray - BRRip - DUAL)

Animasyon türünde hazırlanan Kocaayak ve Oğlu 2017 komedi filminde filmin başrolünü üstlenen karakter Adam, yıllardır kayıp olan babasını aramaktadır. Babasını bulup onunla kaybettiği yılların acısını çıkarmayı planlamaktadır. Gizemli babasını bulmaya karar veren Adam fark eder ki babası ünlü Kocaayak efsanesindedir.

Ekleyen: Meliksah_2006


Hazine Avcısının Maceraları ve Kral Midas’ın Sırrı İndir

Tadeo Jones 2: El secreto del Rey Midas (Bluray - BRRip - DUAL)

Animasyon, macera ve komedi türündeki bu eşsiz filmde ana karakter Tadeos’dur. Chicago'da inşaatta çalışan normal bir işçi olan, sıradan bir hayat sürdüren ve kısa adı Tad olan Tadeos, tek düze yaşam tarzına rağmen son derece hareketli ve maceracı yönüyle tanınmaktadır. Ünlü arkeologlara çok özenti duyan Tadeos’un çocukluğu büyükannesinin evinin bahçesinde kazı yaparak geçmiştir.

Ekleyen: Meliksah_2006


Mucizeler Parkı 2019 İndir

Wonder Park Türkçe Dublaj (Bluray - BRRip - DUAL)

Animasyon türündeki bu aile filmi, küçük bir kızın hayalindeki eğlence parkını kurtarmak istemesini konu alan bir komedi filmidir. Hayalperest biri olan June, ormanda dolaşmaya çıkar. Bu gezi sırasında bilmediği sihirli bir dünya ile karşılaşacaktır. Bir kelebeğin peşine takılması ile başlayan bu gezinti gizemli bir park keşfetmesini sağlar. June adeta büyülenmiştir.

Ekleyen: Meliksah_2006


Şirinler: Kayıp Köy Türkçe Dublaj

Smurfs: The Lost Village Türkçe Dublaj indir (Bluray - BRRip - DUAL)

Maceraları eksik olmayan tatlı şirinler yine birbirinden farklı maceralara yolculuklar yapacaklardır. Bu maceralarında şirinlerin ellerine bir harita geçer. Bu gizemli bir haritadır ve bir köyü göstermektedir. Bu gizli köy gizemli ormanın içerisinde ve daha önce hiç bilinmeyen bir köydür. Hemen Şirine, gözlüklü şirin, sakar şirin ve güçlü şirin yola düşerek bu haritanın gösterdiği yere ulaşmaya çalışacaklardır.

Ekleyen: Meliksah_2006


Patron Bebek Türkçe Dublaj indir

The Boss Baby Türkçe Dublaj (Bluray - HDRip - DUAL)

Animasyon-komedi türündeki Patron Bebek filmimizde 7 yaşındaki Tim, hayalperest ve tek isteği yavru köpeğe sahip olmak isteyen bir çocuktur. Bir gün tüm hayalleri suya düşmektedir. Birden bir bebek kardeşe sahip olan karakterimiz artık evin tek çocuğu olmamaktadır. Zamanla tüm ilgiye sahip olan bebek yüzünden oldukça mutsuzdur.

Ekleyen: Meliksah_2006


Grinç 2018 Türkçe Dublaj indir

Grinç (The Grinch) (Bluray - BRRip - DUAL)

Bir animasyon filmi olan Grinç ana karakterin ismini taşımakta ve bir seriden oluşmaktadır. Yaşadığı Who köyünde mutsuz olan Grinç köyden ayrılmaya karar verir. Her zaman olduğu gibi onu hiç yalnız bırakmayan köpeği Max ile birlikte, içinde bütün ihtiyaçları olan dağın başındaki mağaraya yerleşirler.

Ekleyen: Meliksah_2006


Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya Film İndir

How to Train Your Dragon 3: The Hidden World 2019 (Bluray - BRRip - DUAL)

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin: Gizli Dünya filmi, serinin üçüncü ve son filmidir. Hıçkıdık, ejderhalar ve insanlar arasında ki barışı sağlamıştır. Hıçkıdık, Vikingler’e ejderhanın nasıl eğitilebilir olduğunu göstermiştir. Berk halkı kendilerine, tüm ejderhaları kurtarma ve koruma sözü vermiştir. Berk halkında herkes barış içinde yaşarken hiç beklenmedik bir olay gerçekleşir.


Çeşitli animasyonları ve çizgi filmleri bu kategorimizde bulabilirsiniz. Mesela Buz Devri, Tom ve Jerry vb. filmleri bu kategoride paylaşıyoruz buyurun.


Yasal uyarımız için burayı inceleyebilirsiniz. Telif hakkı ve iletişim için: (iletisim[at]buyur-indir.com)

Üyelerimizin, ziyaretçilerimizin ve yöneticilerimizin hiçbir dosyası / içeriği sunucumuzda barındırılmamaktadır. Tamamı internet üzerinde paylaşıma açık içeriklerdir. Platformumuz tüm paylaşımlara açıktır. DMCA / Telif ve yasal konular için bizlere mail adresimizden; "iletisim[at]buyur-indir.com" adresinden ulaşınız. Uyarınızdan itibaren ilgili içerik / içerikler 3 gün içerisinde kaldırılacaktır.

Sitede bulunan full programlar ve full oyunlar, tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.