Kırık linklere lütfen yorum yapınız. En kısa sürede güncellenecektir.
Karanlık Mod

❤ 10 YAŞINDA

Güncel Alet Çantası

CCleaner

PC Temizlik Programı

Flash Player

Flash Oynatma Aracı

Skype

Videolu Görüşme Programı

Aimp

MP3 Oynatma Programı

Internet Download Manager

Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Microsoft Office

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Photoscape

Kolay Resim Düzenleme

Adobe Photoshop CC 2023

Prof. Resim Düzenleme

Mozilla Firefox Quantum

Hızlı İnternet Tarayıcısı

Google Chrome

Güvenli İnternet Tarayıcı

avast! Tüm Sürümleri 2020

En Hızlı Antivirüs Programı

Kaspersky Internet Security

Güçlü Antivirüs Programı

uTorrent Pro

Torrent Dosya İndirici

Nero Platinum 2020

Güçlü Disk Yazdırma

Daemon Tools Ultra Türkçe

Sanal Disk Oluşturma

Foxit Reader

Hızlı PDF Okuyucu

Adobe Acrobat XI Pro

Popüler PDF Programı

K-Lite Mega Codec Pack

Sistem Kodek Paketi

DirectX 12
 - DirectX 9
Microsoft DirectX Sürücüleri

WinRAR

Arşivleme ve Arşiv Açma


Windows 11 Hakkında

Office 2021 Çıktı Buyurun İndirin
Adobe CC 2022 Tüm Programları
Windows 11 AIO Tek DVD
Windows 11 Pro Orjinal İndirin
Ekleyen: Winchester


AquaSoft Video Vision Full indir

AquaSoft Video Vision Full indir (x64)

AquaSoft Video Vision, profesyonel videolar oluşturmanıza olanak sağlayan bir yazılımdır. Bu yazılım, video kliplerinizi, fotoğraflarınızı ve müziklerinizi kullanarak özel videolar oluşturmanızı sağlar. AquaSoft Video Vision, özelleştirilmiş geçişler, efektler ve animasyonlar dahil olmak üzere bir dizi özellik sunar. Bu özellikler, videolarınıza görsel olarak çarpıcı bir etki verir.

Ekleyen: Winchester


AquaSoft Stages Premium v14.2.03 (64-bit)

AquaSoft Stages Premium Full İndir (x64)

Video düzenleme programı olarak karşımıza çıkan AquaSoft Stages, arayüzündeki birçok özellik ile zengin bir biçimde video düzenlemenize imkan tanıyor. Videolarınıza harici video ekleyebilir, logo, yazı, filigran atabilir, video renk efektleri verebilir veya açılış, kapanış ve geçiş düzenlemeleri gerçekleştirebilirsiniz. Eğer sizde video düzenleme programlarına ilgi duyuyorsanız deneyebilirsiniz buyurun.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Winchester


VideoSubFinder indir

VideoSubFinder indir

VideoSubFinder, video dosyaları için altyazı arama ve eşleştirme programıdır. Bu program, video dosyanızın içeriğini analiz ederek, bir altyazı dosyası arar ve eşleştirir. Bu sayede, video dosyanızda doğru altyazıyı kullanabilirsiniz. VideoSubFinder, birden fazla video formatı ve altyazı formatı desteği ile kullanıcılar için çok yönlü bir araçtır.

Ekleyen: Winchester


Perfectly Clear Video Full İndir

Perfectly Clear Video Full İndir

Perfectly Clear Video programı, video görüntülerinin kalitesini ve doğallığını artırmak için tasarlandı. Program, video görüntülerinde bulunan bulanıklık, bozuk renk, yanık ton, parlaklık ve kontrast problemlerini otomatik olarak düzeltir. Ayrıca, program, video görüntülerinin netliğini ve parlaklığını artırarak, daha canlı ve daha doğal görünen video görüntüleri oluşturmaya yardımcı olur.

Ekleyen: Winchester


LosslessCut İndir

LosslessCut İndir - Video Kesme Programı

LosslessCut, bir video düzenleme programıdır. Bu program, kullanıcıların video dosyalarını kaydetmeden kesmelerini veya düzenlemelerini yapmasına olanak tanır. LosslessCut, video dosyalarının kalitesini bozmadan düzenleme yapmanın öncelikli bir amacı vardır, bu nedenle "Lossless" (kayıpsız) adı verilmiştir.

Ekleyen: Winchester


DRMsoft Cross Platform Video Encrypter

DRMsoft Cross Platform Video Encrypter Full - Video Şifreleme

DRMsoft Cross Platform Video Encrypter, video içeriğinin kopyalanmasını ve paylaşılmasını önlemek amacıyla kullanılan bir video şifreleme yazılımıdır. Bu program, video dosyalarını şifreler ve kullanıcılar tarafından izlenmesine izin verirken, dosyanın kopyalanmasını ve paylaşılmasını engeller.

Ekleyen: Meliksah_2006


LRTimelapse Pro Full v6.3.0 (64-bit)

LRTimelapse Pro İndir - Full

LRTimelapse, zaman atlamalı düzenleme, keyframing, sınıflandırma ve render için en kapsamlı çözüm sunan yazılımlardan birisidir. Windows üzerinde kullandığınız sisteme bağlı olarak LRTimelapse Pro sayesinde zaman atlamalı filmler yapabiliyor olacağız. Keyframe pozlama, ACR düzenleme araçları ve 8K çözünürlüğe kadar destek sunar. LRTimelapse Pro çoğunlukla profesyonel ve amatör video kurgu meraklılarına öneriliyor.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


EasiestSoft Movie Editor v5.1.1 Full

EasiestSoft Movie Editor Full indir

Kullanımı son derece kolay bir video düzenleme programıdır. Programın açılışında gelen seçenekler ile video kesme, kırpma, boyutlandırma, birleştirme, ayırma, dönüştürme, efekt ekleme, diske yazdırma, alt yazı ekleme gibi birçok düzenleme işlemini yapabilirsiniz. EasiestSoft Movie Editor'u video düzenleme işinden pek çakmayanlar deneyebilirler. Başka başka programlara gerek kalmadan kolayca bu saydıklarımı yapabilirsiniz. Boyutuna oranla güzel bir yazılım.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Winchester


MAGIX Video Pro Full İndir X14 v20.0.3.176
MAGIX Video Pro X14 Full (64-bit)

Profesyonel bir şekilde videolarınızı düzenleyebileceğiniz yazılımdır. Alman devi firmanın bu ve buna benzer birçok profesyonel yazılımı sitemizde mevcuttur. MAGIX Video Pro X14 ile çekmiş olduğunuz videolara profesyonel efektler verebilir, düzenleyebilir, geçiş veya yazı - filigran gibi daha pek çok şeyi ekleyebilirsiniz. Sadece 64 bit destekleyen program oldukça kaliteli videolar üretmenize imkan tanıyor.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Boris FX Continuum Complete 2023 v16.0.0.848 (x64)

Boris FX Continuum Complete (Adobe / OFX) Full indir

Boris Continuum Complete yada BCC Boris adı ile de anılan programımız video düzenleme programları için yapılmış mükemmel bir eklenti paketidir. Yaptığınız video çalışmalarınıza daha profesyonel ve ustaca efektler, yazılar ekleyebilirsiniz. Video düzenleme yazılımlarınız ile tam uyumlu olarak çalışır, piyasa değeri oldukça yüksek bir eklenti paketidir. 250'den fazla filtre, 2500'den fazla hazır ayar, etiket stüdyosu, resim araçları, yeni video geçiş efektleri ve daha pek çok şeyi barındırır. Özellikle video düzenleme yazılımı için eklenti arıyorsanız mutlaka denemenizi öneririm.

Sürüm Güncellendi


Eğer video düzenleme işleriyle uğraşıyorsanız bu kategorideki programlar çok işinize yarayacak.


Yasal uyarımız için burayı inceleyebilirsiniz. Telif hakkı ve iletişim için: (iletisim[at]buyur-indir.com)

Üyelerimizin, ziyaretçilerimizin ve yöneticilerimizin hiçbir dosyası / içeriği sunucumuzda barındırılmamaktadır. Tamamı internet üzerinde paylaşıma açık içeriklerdir. Platformumuz tüm paylaşımlara açıktır. DMCA / Telif ve yasal konular için bizlere mail adresimizden; "iletisim[at]buyur-indir.com" adresinden ulaşınız. Uyarınızdan itibaren ilgili içerik / içerikler 3 gün içerisinde kaldırılacaktır.

Sitede bulunan full programlar ve full oyunlar, tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.