Kırık linklere lütfen yorum yapınız. En kısa sürede güncellenecektir.
Karanlık Mod

❤ 10 YAŞINDA

Güncel Alet Çantası

CCleaner

PC Temizlik Programı

Flash Player

Flash Oynatma Aracı

Skype

Videolu Görüşme Programı

Aimp

MP3 Oynatma Programı

Internet Download Manager

Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Microsoft Office

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Photoscape

Kolay Resim Düzenleme

Adobe Photoshop CC 2023

Prof. Resim Düzenleme

Mozilla Firefox Quantum

Hızlı İnternet Tarayıcısı

Google Chrome

Güvenli İnternet Tarayıcı

avast! Tüm Sürümleri 2020

En Hızlı Antivirüs Programı

Kaspersky Internet Security

Güçlü Antivirüs Programı

uTorrent Pro

Torrent Dosya İndirici

Nero Platinum 2020

Güçlü Disk Yazdırma

Daemon Tools Ultra Türkçe

Sanal Disk Oluşturma

Foxit Reader

Hızlı PDF Okuyucu

Adobe Acrobat XI Pro

Popüler PDF Programı

K-Lite Mega Codec Pack

Sistem Kodek Paketi

DirectX 12
 - DirectX 9
Microsoft DirectX Sürücüleri

WinRAR

Arşivleme ve Arşiv Açma


Windows 11 Hakkında

Office 2021 Çıktı Buyurun İndirin
Adobe CC 2022 Tüm Programları
Windows 11 AIO Tek DVD
Windows 11 Pro Orjinal İndirin
Ekleyen: Winchester


Kaspersky RakhniDecryptor

Kaspersky RakhniDecryptor indir

Kaspersky RakhniDecryptor çeşitli Ransomware saldırılarından kaynaklanan şifrelenmiş dosyaları geri yüklemek için tasarlanmış ücretsiz bir araçtır. Bu araç, Crypto Malware adı verilen bir virüs türü tarafından şifrelenen dosyaları çözmenin yanı sıra, teslim edilen dosyalarda veri şifrelemesiyle kilitlenmiş dosyaları da geri yükleyebilir. RakhniDecryptor, kullanıcıların dosyalarını çözmeleri için bir dizi özel anahtar ve şifreleme algoritmasını kullanarak saldırganların şifreleme işlemini tersine çevirir.

Ekleyen: Winchester


Antivirus Removal Tool

Antivirus Removal Tool - Antivirüs Kaldırma Aracı

Sisteminizde bulunan antivirüs programını tespit edip, kaldırmak için tasarlanmış bu ufak araç ile kolaylıkla sizde antivirüs programınızı sisteminizden tamamen silebilirsiniz. Örneğin yeni bir antivirüs kurmak istiyorsunuz, ancak olası çakışmaları önlemek için, şu anda yüklü olanı ve diğerlerinin kalanlarını mümkün olduğunca tamamen kaldırmak istiyorsunuz. Bu bağlamda Antivirus Removal Tool ile tamamen eski antivirüs programınızı silebilirsiniz.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Winchester


Abelssoft HackCheck Full

Abelssoft HackCheck Full

Abelssoft HackCheck, kullanıcıların hesaplarının güvenliğini kontrol etmelerine ve hızlı bir şekilde hesaplarının hacklendiğini anlamalarına olanak tanıyan bir güvenlik yazılımıdır. Bu program, kullanıcıların e-posta adreslerini, kullanıcı adlarını ve şifrelerini sık sık tarama yapar ve bu verilerin internetteki büyük veri sızıntılarından birine dahil olup olmadığını kontrol eder.

Ekleyen: Meliksah_2006


KeePass Password Safe v2.53.1

KeePass Password Safe Professional Full indir

Güvenli şifre saklama programıdır. Program ile şifrelerinizi güvenlik içerisinde bilgisayarınızda saklayabilir, dışarıya farklı bir dosya uzantısında aktararak farklı bilgisayarlarda yine bu program ile açabilirsiniz. Windows, internet şifreleri, bankacılı şifreleri gibi pek çok kategori oluşturabilir, şifreleriniz için ikon ayarlayabilir, şifrelerinizi AES-256 bit kırılması imkansız olan güçlü bir metotla tekrar şifreleyebilirsiniz. Özellikle pek çok şifreniz ve kullanıcı adınız varsa, bunları saklama gereği duyuyorsanız KeePass Professional'ı deneyebilirsiniz.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Malwarebytes Windows Firewall Control v6.9.0

Malwarebytes Windows Firewall Control indir

Malwarebytes Windows Firewall Control ile bilgisayarınızın güvenlik duvarını kontrol edebilirsiniz. Herhangi bir programa erişim yetkisi verebilir veya internet bağlantısını engelleyebilirsiniz. Tüm gelen ve giden bağlantıları düşük - orta ve yüksek olarak filtre edebileceğiniz program, ücretsiz olarak sunuluyor. Müdahale etmeniz gereken durumlarda size bildirim de sağlayan Malwarebytes Windows Firewall Control, güvenlik duvarınız için yararlı bir programdır buyurun.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Malwarebytes Anti-Exploit Premium v1.13.1.521

Malwarebytes Anti-Exploit Premium Full indir

Malwarebytes Anti-Exploit Premium yazılımı ile internet güvenliğinizi maksimum seiyeye çıkarabilirsiniz. Bu düşük boyutlu yazılım internette bilinen "Zero-Day" adlı saldırıları engelleyebiliyor. Bu saldırılar antivirüsler tarafından yapıldığı anda maalesef algılanamıyor ancak Malwarebytes Anti-Exploit Premium ise hemen algılayarak bilgisayarınızı koruyor. Malwarebytes Anti-Exploit Premium'u diğer antivirüs programlarının yanında kullanabilirsiniz. Ayrıca tüm tarayıcılar ile uyumludur.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Malwarebytes Anti-Rootkit v1.10.3.1001

Malwarebytes Anti-Rootkit indir

Malwarebytes Anti-Rootkit programı ile bilgisayarınıza bulaşmış virüsleri, malware tehditlerini, keylogger gibi kayıt tutan sinir bozucu araçları, zararlı tarayıcı eklentilerini, trojan denilen truva atlarını ve daha pek çok türde tehdidi ortadan kaldırabilirsiniz. Kuruluma ihtiyaç duymayan program, düşük boyutlu ve işini iyi yapan bir araç. Çalıştırdım, denedim ve memnun kaldım, size de tavsiye derim. Malwarebytes'in ücretsiz ve kaliteli bir aracı, alet çantanızda bulundurmanız yararınıza olacaktır.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


GlassWire Elite v2.3.444

GlassWire Elite Full indir

GlassWire Pro, Windows için geliştirilmiş bir güvenlik duvarı programıdır. GlassWire Pro ile internet kullanımını inceleyebilir, geçmişe göz atabilir, bir programın internete çıkışını engelleyebilirsiniz. Mini grafik, kilitleme modu, webcam/mikrofon desteği, çoklu sunucu izleme ve daha fazla özellik içerir. GlassWire Pro, herhangi bir program internet ile iletişim kurduğunda size bildirecek, bloke etmenize izin verecektir. Örneğin pek çok programa serial girerken internet çıkışını engellemek gerekiyor bunu GlassWire Pro ile yapabiliyorsunuz.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Glary Malware Hunter Pro v1.154.0.771

Glarysoft Malware Hunter Pro Full indir

"Glarysoft bu işe de mi el atmış?" diye sorgulatan, bir virüs temizleme programıdır. Hızlı veya tam tarama metotları bulunan program virüsleri algılar ve onları siler. Ayrıca şüphelendiği dosyaları da karantinaya alır. Şimdiye kadar bilgisayarınızı hızlandırmak için çeşitli araçlar sunan firma, Glarysoft Malware Hunter Pro içerisinde ayrıca sistem temizlik bölümüne de yer vermiş. Mavi / beyaz arayüzü ile göze hitap eden, alternatif olarak kullanıp deneyebileceğiniz bir virüs temizleme programı. Kendi veri tabanını otomatik güncellemesinin yanı sıra zamanlamalı virüs tarama ve temizleme özelliği de sunuyor.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


McAfee AVERT Stinger v12.2.0

McAfee AVERT Stinger indir (x86 / x64)

McAfee AVERT Stinger bir başka virüs temizleme aracıdır. Bu küçük araç ile bilgisayarınızda bulunan trojan, truva atı, malware, adware gibi casusları temizleyebilirsiniz. Düşük boyutlu ve indir / çalıştır şeklinde bir virüs tarama / temizleme aracı arıyorsanız McAfee AVERT Stinger'i deneyebilirsiniz. Program tek pencereli bir arayüze sahip olduğu gibi kurulum gerektirmeyen bir yapıya da sahiptir. İstediğiniz bilgisayarda çalıştırabilir, varsa virüs temizliği yapabilirsiniz. Konu devamında 32 ve 64 bit linkleri bir olarak verilmiştir.

Sürüm Güncellendi


Verilerinizi güvende tutacak çeşitli araçları ve bilgisayarınızı virüslere karşı koruyacak antivirüs programlarını buradan indirebilirsiniz.


Yasal uyarımız için burayı inceleyebilirsiniz. Telif hakkı ve iletişim için: (iletisim[at]buyur-indir.com)

Üyelerimizin, ziyaretçilerimizin ve yöneticilerimizin hiçbir dosyası / içeriği sunucumuzda barındırılmamaktadır. Tamamı internet üzerinde paylaşıma açık içeriklerdir. Platformumuz tüm paylaşımlara açıktır. DMCA / Telif ve yasal konular için bizlere mail adresimizden; "iletisim[at]buyur-indir.com" adresinden ulaşınız. Uyarınızdan itibaren ilgili içerik / içerikler 3 gün içerisinde kaldırılacaktır.

Sitede bulunan full programlar ve full oyunlar, tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.