Kırık linklere lütfen yorum yapınız. En kısa sürede güncellenecektir.
Karanlık Mod

9 YAŞINDA

Güncel Alet Çantası

CCleaner

PC Temizlik Programı

Flash Player

Flash Oynatma Aracı

Skype

Videolu Görüşme Programı

Aimp

MP3 Oynatma Programı

Internet Download Manager

Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Microsoft Office

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Photoscape

Kolay Resim Düzenleme

Adobe Photoshop CC 2023

Prof. Resim Düzenleme

Mozilla Firefox Quantum

Hızlı İnternet Tarayıcısı

Google Chrome

Güvenli İnternet Tarayıcı

avast! Tüm Sürümleri 2020

En Hızlı Antivirüs Programı

Kaspersky Internet Security

Güçlü Antivirüs Programı

uTorrent Pro

Torrent Dosya İndirici

Nero Platinum 2020

Güçlü Disk Yazdırma

Daemon Tools Ultra Türkçe

Sanal Disk Oluşturma

Foxit Reader

Hızlı PDF Okuyucu

Adobe Acrobat XI Pro

Popüler PDF Programı

K-Lite Mega Codec Pack

Sistem Kodek Paketi

DirectX 12
 - DirectX 9
Microsoft DirectX Sürücüleri

WinRAR

Arşivleme ve Arşiv Açma


Windows 11 Hakkında

Office 2021 Çıktı Buyurun İndirin
Adobe CC 2022 Tüm Programları
Windows 11 AIO Tek DVD
Windows 11 Pro Orjinal İndirin
Ekleyen: Winchester


Antivirus Removal Tool

Antivirus Removal Tool - Antivirüs Kaldırma Aracı

Sisteminizde bulunan antivirüs programını tespit edip, kaldırmak için tasarlanmış bu ufak araç ile kolaylıkla sizde antivirüs programınızı sisteminizden tamamen silebilirsiniz. Örneğin yeni bir antivirüs kurmak istiyorsunuz, ancak olası çakışmaları önlemek için, şu anda yüklü olanı ve diğerlerinin kalanlarını mümkün olduğunca tamamen kaldırmak istiyorsunuz. Bu bağlamda Antivirus Removal Tool ile tamamen eski antivirüs programınızı silebilirsiniz.

Ekleyen: Meliksah_2006


GlassWire Elite v2.3.444

GlassWire Elite Full indir

GlassWire Pro, Windows için geliştirilmiş bir güvenlik duvarı programıdır. GlassWire Pro ile internet kullanımını inceleyebilir, geçmişe göz atabilir, bir programın internete çıkışını engelleyebilirsiniz. Mini grafik, kilitleme modu, webcam/mikrofon desteği, çoklu sunucu izleme ve daha fazla özellik içerir. GlassWire Pro, herhangi bir program internet ile iletişim kurduğunda size bildirecek, bloke etmenize izin verecektir. Örneğin pek çok programa serial girerken internet çıkışını engellemek gerekiyor bunu GlassWire Pro ile yapabiliyorsunuz.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Glary Malware Hunter Pro v1.154.0.771

Glarysoft Malware Hunter Pro Full indir

"Glarysoft bu işe de mi el atmış?" diye sorgulatan, bir virüs temizleme programıdır. Hızlı veya tam tarama metotları bulunan program virüsleri algılar ve onları siler. Ayrıca şüphelendiği dosyaları da karantinaya alır. Şimdiye kadar bilgisayarınızı hızlandırmak için çeşitli araçlar sunan firma, Glarysoft Malware Hunter Pro içerisinde ayrıca sistem temizlik bölümüne de yer vermiş. Mavi / beyaz arayüzü ile göze hitap eden, alternatif olarak kullanıp deneyebileceğiniz bir virüs temizleme programı. Kendi veri tabanını otomatik güncellemesinin yanı sıra zamanlamalı virüs tarama ve temizleme özelliği de sunuyor.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


McAfee AVERT Stinger v12.2.0

McAfee AVERT Stinger indir (x86 / x64)

McAfee AVERT Stinger bir başka virüs temizleme aracıdır. Bu küçük araç ile bilgisayarınızda bulunan trojan, truva atı, malware, adware gibi casusları temizleyebilirsiniz. Düşük boyutlu ve indir / çalıştır şeklinde bir virüs tarama / temizleme aracı arıyorsanız McAfee AVERT Stinger'i deneyebilirsiniz. Program tek pencereli bir arayüze sahip olduğu gibi kurulum gerektirmeyen bir yapıya da sahiptir. İstediğiniz bilgisayarda çalıştırabilir, varsa virüs temizliği yapabilirsiniz. Konu devamında 32 ve 64 bit linkleri bir olarak verilmiştir.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Winchester


McAfee Policy Auditor Agent / Server Extension

McAfee Policy Auditor Agent / Server Extension İndir

Denetim zamanında, doğruluk ve zamanlılık çok önemlidir. McAfee® Policy Auditor, ister sabit harici düzenlemelere uygunluğu kanıtlamanız, ister güvenlik açıklarından yararlanılmasını önlemek için sistem yama durumunu hızla değerlendirmeniz veya kuruluşunuzun en iyi uygulamaları izlediğini kanıtlayarak uygulamanıza yardımcı olur. McAfee Policy Auditor, uyumluluğunuzu korumanıza, maliyetleri ve manuel çabayı azaltmanıza ve görünürlüğü artırmanıza yardımcı olur.

Ekleyen: Winchester


McAfee Network Security Manager

McAfee Network Security Manager İndir

Dağıtılmış ağ güvenlik cihazları için basit, merkezi kontrol imkanı sunan bir başka McAfee ürünüdür. McAfee Network Security Manager özellikle ağında birden fazla bilgisayar bulunan sistem yöneticileri ve BT uzmanları için geliştirilmiştir. McAfee Network Security Manager ve ilke tabanlı yönetimi, kapsamlı, ölçeklenebilir, gerçek zamanlı, her zaman açık denetim için kurumsal talepleri karşılar.

Ekleyen: Winchester


McAfee ePolicy Orchestrator

McAfee ePolicy Orchestrator İndir

McAfee, yerel Windows sistem özelliklerinden yararlanmanıza olanak tanırken, Microsoft Windows 10'da yerleşik olarak bulunan güvenliği geliştirir ve birlikte yönetir. Temel risk yönetimi varlıkları parmaklarınızın ucundadır. Koruma çalışma alanı, güvenlik durumunuzun okunması kolay bir özet panosunu sunarak detaya inmenize ve önceliklendirmenize olanak tanır. Güvenlik Kaynakları sayfası, mevcut tehdit bilgilerinin, güvenlik haberlerinin ve tavsiyelerinin tek bir görünümünü sunar.

Ekleyen: Winchester


McAfee Client Proxy

McAfee Client Proxy İndir

Client Proxy, McAfee® Web Protection hibrit çözümünün önemli bir bileşenidir. Bu çözüm, sırasıyla McAfee® Web Gateway ve McAfee® Web Gateway Cloud Service (McAfee® WGCS) tarafından sağlanan ağ tabanlı ve bulut tabanlı güvenlik işlevlerini entegre etmenize olanak tanır. İstemci Proxy teknolojisi, kuruluşunuzun web güvenlik ilkesini, ağınızın içinde veya dışında bulunan bir bilgisayara uygulamanızı sağlar.

Ekleyen: Winchester


McAfee Agent

McAfee Agent / Embedded Full-DVT

Sistem ve ağ yöneticileri için hem ana hemde client dediğimiz bilgisayarlara kurulan McAfee sürümüdür. Policy yönetimi desteği sunan bu son versiyonunda birçok yenilenmiş özellik içeriyor. USB kilitleme, makine kontrolü, makine kilitleme, gerçek zamanlı tarama, interneti kısıtlama ve Windows'un kural yönetimi dediğimiz Policy ayarlarını yapılandırma imkanı taşıyor. Ev kullanıcısı arkadaşım program sana göre değil, iş yerinde kullanıma uygun bir yazılımdır.

Ekleyen: Meliksah_2006


USB Guardian v4.6.0

USB Guardian - USB Güvenlik Programı

USB bellek ve harici USB diskleri korumak için geliştirilmiş USB Guardian, autorun virüslerine karşı bilgisayarınızı korur. USB Guardian, USB sürücülerinizi kilitler, dosya kopyalanmasını engeller ve daha güvenli bir ortam sunar. Bu sayede USB sürücülerinizden bilgisayarınıza dosya kopyalarken virüs var mı yok mu şeklinde düşünmeyeceksiniz. USB koruma işlemi için kullanılabilir alternatif bir program. Ama unutmayın bir antivirüs programının yerini tutmayacaktır.

Sürüm Güncellendi


Verilerinizi güvende tutacak çeşitli araçları ve bilgisayarınızı virüslere karşı koruyacak antivirüs programlarını buradan indirebilirsiniz.


Yasal uyarımız için burayı inceleyebilirsiniz. Telif hakkı ve iletişim için: (iletisim[at]buyur-indir.com)

Üyelerimizin, ziyaretçilerimizin ve yöneticilerimizin hiçbir dosyası / içeriği sunucumuzda barındırılmamaktadır. Tamamı internet üzerinde paylaşıma açık içeriklerdir. Platformumuz tüm paylaşımlara açıktır. DMCA / Telif ve yasal konular için bizlere mail adresimizden; "iletisim[at]buyur-indir.com" adresinden ulaşınız. Uyarınızdan itibaren ilgili içerik / içerikler 3 gün içerisinde kaldırılacaktır.

Sitede bulunan full programlar ve full oyunlar, tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.