Kırık linklere lütfen yorum yapınız. En kısa sürede güncellenecektir.
Karanlık Mod

9 YAŞINDA

Güncel Alet Çantası

CCleaner

PC Temizlik Programı

Flash Player

Flash Oynatma Aracı

Skype

Videolu Görüşme Programı

Aimp

MP3 Oynatma Programı

Internet Download Manager

Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Microsoft Office

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Photoscape

Kolay Resim Düzenleme

Adobe Photoshop CC 2022

Prof. Resim Düzenleme

Mozilla Firefox Quantum

Hızlı İnternet Tarayıcısı

Google Chrome

Güvenli İnternet Tarayıcı

avast! Tüm Sürümleri 2020

En Hızlı Antivirüs Programı

Kaspersky Internet Security

Güçlü Antivirüs Programı

uTorrent Pro

Torrent Dosya İndirici

Nero Platinum 2020

Güçlü Disk Yazdırma

Daemon Tools Ultra Türkçe

Sanal Disk Oluşturma

Foxit Reader

Hızlı PDF Okuyucu

Adobe Acrobat XI Pro

Popüler PDF Programı

K-Lite Mega Codec Pack

Sistem Kodek Paketi

DirectX 12
 - DirectX 9
Microsoft DirectX Sürücüleri

WinRAR

Arşivleme ve Arşiv Açma


Windows 11 Hakkında

Office 2021 Çıktı Buyurun İndirin
Adobe CC 2022 Tüm Programları
Windows 11 AIO Tek DVD
Windows 11 Pro Orjinal İndirin
Ekleyen: Meliksah_2006


Warrior Rush v1.0.1 iPA iOSHer gün onlarca mobil oyun piyasaya sürülüyor. Maalesef bunların birçoğu da birbirine çok benziyor. Warrior Rush'da piyasada pek çok benzeri bulunan bir yapım. Klasik platformda koşan karakteri zıplatarak ilerlemeye yönelik oyunda bölüm sonu canavarları dışında bir yenilik bulunmuyor. Bunlar da öyle çok zorlayıcı düşmanlar olmuyor. Siz koşarken yolunuza çeşitli engeller koyuyorlar. Siz engelleri gerektiği şekilde aşınca da karakterimiz her şeyi bizim yerimize hallediyor ve canavarı öldürüyor.

Ekleyen: Meliksah_2006


Soccer Clicker v1.2.4 iPA iOSSoccer Clicker, her tıklamanızın bir şut kabul edildiği, her şutun da gol olduğu bir Idle. Klasik karakter güçlendirmeleri Soccer Clicker’da da yer alıyor. Ufak bir farkla: Soccer Clicker’da güçlendirdiğiniz karakterler futbolcular. Her futbolcunun bir mevkisi var ve ona göre kazandığı özellikler farklı. Bir forvet oyuncusu saniye ya da tıklama başına kazandığınız puanı arttırırken, defans oyuncusu rakibinizin kazandığı puanı azaltıyor.

Ekleyen: Meliksah_2006


Bounz 1.3.1 iOS iPASıradaki sinir hastası yapma kapasitesi yüksek oyunumuzun adı ise “Bounz”. Bounz yerli yapım bir oyun. Oyundaki çapraz şekilde hareket eden karakterimiz, ekrana dokunduğumuzda yalnızca yatay düzlemdeki hareketine devam ediyor. Bu şekilde önümüze gelen engelleri geçiyor ve olabildiğince uzağa gitmeye çalışıyoruz. Bounz öğrenmesi ve oynamaya başlaması kolay bir yapım olsa da, başarılı olabilmek hayli güç, bir o kadar da sinir bozucu.

Ekleyen: MoonWaLker


Microsoft Selfie v2.1 iOS iPAMicrosoft Selfie (iPhone) Kendi fotoğrafımızı bu kadar çok çekiyor olmamızla ilgili türlü türlü psikolojik ve sosyolojik yorumlar yapılıyor olsa da daha uzun yıllar selfie çekmeye devam edeceğiz gibi görünüyor.
Fotoğraflarda güzel çıkabilmek için de kusurlarımızı saklayacak, renklerimizle oynayacak filtrelere ihtiyacımız var. Sadece selfie çekmek için birbirinden farklı uygulamaları telefonumuza indiriyoruz. Microsoft da bu büyük ihtiyacın farkına varıp Microsoft Selfie uygulamasını geliştirdi.

Ekleyen: MoonWaLker


Kelimegen v1.0 iOS iPAGeçenlerde bir haber vardı, ülkemizde kişi başına yıllık basılan kitap sayısında artış varmış. Peki bu artıştan gerçekten nasibimizi aldık mı? Yoksa kitaplar sadece basıldı ve kütüphanelerimizin tozlu raflarına terk mi edildi? Bunu öğrenmek, kelime dağarcığınızı ve dikkatinizi ölçmek için buyurun size yeni bir fırsat: Kelimegen. Kelimegen, karışık şekilde verilen harfler ile istenilen kelimeyi oluşturmaya çabaladığımız bir yapım.

Ekleyen: MoonWaLker


World Chef v1.14.4 iOS iPASon dönemde işletmecilik oyunları ne kadar da popülerleşmeye başladı. Kapılarını ilk kez açan bir işletmeye gelen müşterileri memnun etmeye, para kazanmaya ve işletmeyi büyütmeye çalıştığımız oyunların en genç üyelerinden biri de World Chef. World Chef’de kendinizi kapılarını yeni açan bir restoranın yönetici koltuğunda bulacak ve gelen müşterilerin çeşitli isteklerini karşılamaya çalışacaksınız.

Ekleyen: Meliksah_2006


Sefamerve v2.6.2 iOS iPA indir%85'e varan indirimleri sunan tesettür giyim sitesi olan Sefamerve'nin iOS uygulamasıdır. Uygulama sayesine Sefamerve'nin sitesindeki indirimleri takip edebilir, kampanyalara bakabilir, kullanıcı girişi yapabilir, ürünlerinizi sepete ekleyebilir ve alış verişi tamamlayabilirsiniz. Uygulamayı iPad ve iPhone cihazlarda kullanabilirsiniz. İstek paylaşımdır.

Ekleyen: MoonWaLker


Limbo v1.1.3 iOS iPA Full indirLimbo karşımıza çıkalı çok uzun zaman olmuş gibi geliyor. Kardeşinin peşine düşen o minik çocuk, şimdi düşününce kocaman adam olmuş gibi sanki. Aradan öyle çok oyun geçti ki geçen zaman kısa da olsa hissettirdikleri bu yönde bende. Tablete oyunu yüklediğimde de o oynadığım Limbo’yu değil de yepyeni bir şeyi oynayacakmışım hissiyatı başladı durum böyle olunca.

Ekleyen: MoonWaLker


iOS 8.3 Yayınlandı
Apple'ın irili ufaklı birçok güncelleme içeren ama en çok beklenen bir gelişme olarak SİRİ sesli yanıt asistanı için birden fazla dil desteği sağlamış olması bizim için tabiki en önemliside Türkçe Dil desteği sunmuş olması yani Türkçe dil desteği sunulan iOS versiyonu iOS 8.3 Final Sürümüdür.

Arayüz iyileştirmelerinden tutunda Emoji karakterler, Siri'den CarPlay'e ve Erişilebilirlik alanlarında birçok yeniliğe ve performans iyileştirmesine sahip olan iOS 8.3'ün sisteme kazandırdıklarının tam listesi içeride.


Ekleyen: MoonWaLker


iOS 7.1 / 7.1.1 Untethered Jailbreak Çıktı

Apple'ın son çıkardığı güncellemeyle (7.1 / 7.1.1) jailbreak işlemini uzun zamandır durdurmuştu ama olan oldu ve sonunda suskunluk bozuldu Jailbreak aracı çıktı üstelik Untethered olarak kendi telefonumda denedim iPhone 4 herhangi bir sıkıntı yok test ettim ve onayladım :) buyurun sizde indirin ve Jailbreak faydalarından sınırsız faydalanın.Apple / iOS telefon ve tabletler için oyunlar, uygulamalar ve güncellemeler.


Yasal uyarımız için burayı inceleyebilirsiniz. Telif hakkı ve iletişim için: (iletisim[at]buyur-indir.com)

Üyelerimizin, ziyaretçilerimizin ve yöneticilerimizin hiçbir dosyası / içeriği sunucumuzda barındırılmamaktadır. Tamamı internet üzerinde paylaşıma açık içeriklerdir. Platformumuz tüm paylaşımlara açıktır. DMCA / Telif ve yasal konular için bizlere mail adresimizden; "iletisim[at]buyur-indir.com" adresinden ulaşınız. Uyarınızdan itibaren ilgili içerik / içerikler 3 gün içerisinde kaldırılacaktır.

Sitede bulunan full programlar ve full oyunlar, tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.