Kırık linklere lütfen yorum yapınız. En kısa sürede güncellenecektir.
Karanlık Mod

9 YAŞINDA

Güncel Alet Çantası

CCleaner

PC Temizlik Programı

Flash Player

Flash Oynatma Aracı

Skype

Videolu Görüşme Programı

Aimp

MP3 Oynatma Programı

Internet Download Manager

Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Microsoft Office

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Photoscape

Kolay Resim Düzenleme

Adobe Photoshop CC 2022

Prof. Resim Düzenleme

Mozilla Firefox Quantum

Hızlı İnternet Tarayıcısı

Google Chrome

Güvenli İnternet Tarayıcı

avast! Tüm Sürümleri 2020

En Hızlı Antivirüs Programı

Kaspersky Internet Security

Güçlü Antivirüs Programı

uTorrent Pro

Torrent Dosya İndirici

Nero Platinum 2020

Güçlü Disk Yazdırma

Daemon Tools Ultra Türkçe

Sanal Disk Oluşturma

Foxit Reader

Hızlı PDF Okuyucu

Adobe Acrobat XI Pro

Popüler PDF Programı

K-Lite Mega Codec Pack

Sistem Kodek Paketi

DirectX 12
 - DirectX 9
Microsoft DirectX Sürücüleri

WinRAR

Arşivleme ve Arşiv Açma


Windows 11 Hakkında

Office 2021 Çıktı Buyurun İndirin
Adobe CC 2022 Tüm Programları
Windows 11 AIO Tek DVD
Windows 11 Pro Orjinal İndirin
Ekleyen: Meliksah_2006


Kali Linux 2021.4 ISO (x86 / x64)

Kali Linux 2021.4 ISO (x86 / x64) (AMD64 - i386)

Backtrack olarak bildiğimiz Linux türevi sistemin geliştiricileri tarafından ortaya çıkarılmış bir işletim sistemidir. Daha çok güvenlik ile ön plana çıkar. Kimi arkadaşlar bu sistemi güvenlik, kendini geliştirme gibi hayırlı işler için kullanırken kimi lamerler de hack, şifre çalma gibi illegal işler için kullanır. İçerisinde pek çok uygulama kurulu olarak gelir. Kali Linux'ı diğer Linux türevlerinden ayıran noktalardan birisi de budur. Kali Linux sayesinde güvenlik için ek uygulamaları kurmakla uğraşmanıza gerek kalmayacak. Backtrack yerine daha güncel olan Kali Linux'ı deneyebilirsiniz.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Winchester


Archman Linux 2021-08-26 ISO

Archman Linux 2021 ISO İndir

Yerli yapım Linux tabanlı işletim sistemidir. Archman Linux'ın arayüzü ve logosu adeta gönülleri fetih eden cinsten :) Sistem otomatik olarak sürücülerinizi tanıyacak şekilde tasarlanmış. Desteklenmeyen sürücü paketleri güncellenmiş, ek olarak pakey yükleyicisi için PAMAC kullanılmıştır. Ayrıca CALAMARES yükleyicisini de kullanmaktadır. Sistem UEFI desteklidir. Görsellik ve kararlılık da son sürümünde oldukça geliştirilmiştir.

Ekleyen: Winchester


Xubuntu 20.04.3 (x64)

Xubuntu 64 Bit ISO indir

Hafifleştirilmiş Ubuntu sürümüdür. Çekirdek olarak Linux tabanlıdır. Masaüstü ortamı olarak Xfce 4 sürümü üzerine kurulmuştur. Bu sayede Ubuntu sisteminden ayrı olarak sistemde daha az kaynak tükettiği gözlemlenmiştir. Eğer Linux türevlerini bir bir deniyorsanız Xubuntu sistemine de göz atabilirsiniz. GNOME 3.36 yapısının yanı sıra sistem içerisinde yüklü birçok uygulama geliyor ve oldukça kararlı görünüyor.

Ekleyen: Meliksah_2006


Ubuntu v20.04.3 LTS Türkçe indir

Ubuntu Türkçe indir (x64)

Linux türevi, açık kaynak kodlu işletim sistemi Ubuntu, Microsoft Windows'un en sağlam rakibidir. Ücretsiz dağıtılması ve geliştirilebilir olması, kaynak kodlarının tüm kullanıcılara açık olması ve uygulama mağazasının oldukça geniş olması sizi Ubuntu kullanmaya teşvik edecek başlı nedenlerdir. Windows 7 ile beraber 2. sistemim olarak yıllardır kullanmaktayım, sizlere de kullanmasını tavsiye etmekteyim.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Zenwalk v15.0.210718 ISO (x64)

Zenwalk ISO (x64) Son Sürüm İndir

Zenwalk, Linux türevi bir işletim sistemidir. Bu işletim sistemi ücretsiz olarak dağıtılmaktadır ve 2006 yılından bu yana geliştirilmektedir. İndireceğiniz sürüm 15.0.210718 olarak adlandırılmış, 64 bit sürümüdür. Genel olarak grafik masaüstü ve multimedya kullanımı için uygundur. Slackware tabanlıdır. Özellikle uygulama geliştirici ve programlama ile uğraşanlar için dizayn edilmiştir. Son nesil modern Linux teknolojisine ve kütüphanelerine sahiptir. LibreOffice yüklü olarak gelir. x86 ve x64 işlemci mimarilerini destekler.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Winchester


Slax 9.11.0 ISO (x86 / x64)

Slax ISO İndir - 32 / 64 bit | Türkçe

Slax, oldukça hafif ve taşınabilir olarak sunulan bir Linux dağıtımıdır. Bu işletim sistemi oldukça düşük boyuttadır, böylece her türlü kolaylıkla kurulum sağlayabiliyorsunuz. Günümüzde birçok amatör kullanıcıya göre tarayıcı, medya oynatıcı, metin editörü gibi içerikleri bulunduruyor. Türkçe dil desteği sayesinde de Slax kullanması keyifli bir Linux sistemidir. 32 veya 64 bit olarak dilediğiniz sürümü indirebilirsiniz.

Ekleyen: Meliksah_2006


CentOS 7 ISO (x86 / x64)

CentOS 7 ISO (x86 / x64)

CentOS projesi sağlam bir açık kaynak ekosistemine odaklanmış, özgür bir işletim sistemidir. Linux alt yapısını kullanır. Sunucu odaklıdır, genelde Linux host aldığınızda sunucuda kurulu vaziyette olur. Red Hat firmasının dağıtımıdır. 2003'den bu yana geliştirilen bağımsız bir sistemdir, 32 ve 64 bit uyumludur. İndireceğiniz DVD sürümdür, 32 - 64 bit bir aradadır. USB kurulum için gerekli araç dosya içerisinde mevcuttur.

Ekleyen: Meliksah_2006


Zorin OS 10 Core Türkçe (x86 / x64)

Zorin OS 10 Core Türkçe (x86 / x64) - 1.39 ve 1.45 GB

Zorin OS, multi-fonksiyonel olan bir Linux türevi işletim sistemidir. Görsellerine ve kullanım videolarına baktığımızda, Zorin OS'un arayüz olarak Windows'a benzediğini görüyoruz. Yine görselleştirme penceresinden de Windows stilini aktif edebiliyoruz. Genel olarak günlük kullanıma uygun. Ben bilgisayarda ofis programlarıyla uğraşıyorum, müzik dinliyorum, video izliyorum, film bakıyorum, internette takılıyorum diyenler Zorin OS 10 Core sistemini deneyebilirler. Windows'a alternatif, Ubuntu'dan sonra kullanılabilecek bir sistem.

Ekleyen: Meliksah_2006


elementary OS Türkçe (x86 / x64)

elementary OS Türkçe (x86 / x64) - 836 ve 856 MB

Ubuntu sistemlerle tema hazırlamak amacıyla başlayan ve ardından Linux çekirdeği ile işletim sistemi halini alan ücretsiz bir ortamdır. elementary OS, diğer Linux türevlerine göre çok daha kararlı çalışması ile ön plana çıkıyor. İçerisinde yüklü gelen uygulamalar sayesinde ek bir bağımlılığınız olmayacak. AMD ve Intel tabanlı bilgisayarlarınızda bu işletim sistemini kullanabilirsiniz. 32 ve 64 bit için ayrı linkler halinde sunulmuştur. Türkçe dil desteklemektedir. Patcher isimli üyemizin isteği ve tavsiyesidir.

Ekleyen: Meliksah_2006


Pardus 17.3 XFCE Türkçe indir

Pardus 17.3 XFCE Türkçe indir

Açık kaynak kodlu yerli işletim sistemi Pardus yeni sürümü 2013 ile daha rahat bir kullanım ve daha çok donanım desteği gibi yeniliklerin yanı sıra, Türkçe yazım denetimi desteği, kötü niyetli yazılımlara karşı güvenli yapısı ve entegre programlar gibi beğenilen özelliklerini sunmaya devam ediyor. Tübitak tarafından geliştirilmiş yerli işletim sistemimizi buyurun sizde indirin.

Sürüm Güncellendi


Linux tabanlı işletim sistemlerini bu kategorimizden indirebilirsiniz.


Yasal uyarımız için burayı inceleyebilirsiniz. Telif hakkı ve iletişim için: (iletisim[at]buyur-indir.com)

Üyelerimizin, ziyaretçilerimizin ve yöneticilerimizin hiçbir dosyası / içeriği sunucumuzda barındırılmamaktadır. Tamamı internet üzerinde paylaşıma açık içeriklerdir. Platformumuz tüm paylaşımlara açıktır. DMCA / Telif ve yasal konular için bizlere mail adresimizden; "iletisim[at]buyur-indir.com" adresinden ulaşınız. Uyarınızdan itibaren ilgili içerik / içerikler 3 gün içerisinde kaldırılacaktır.

Sitede bulunan full programlar ve full oyunlar, tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.