Kırık linklere lütfen yorum yapınız. En kısa sürede güncellenecektir.
Karanlık Mod

9 YAŞINDA

Güncel Alet Çantası

CCleaner

PC Temizlik Programı

Flash Player

Flash Oynatma Aracı

Skype

Videolu Görüşme Programı

Aimp

MP3 Oynatma Programı

Internet Download Manager

Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Microsoft Office

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Photoscape

Kolay Resim Düzenleme

Adobe Photoshop CC 2022

Prof. Resim Düzenleme

Mozilla Firefox Quantum

Hızlı İnternet Tarayıcısı

Google Chrome

Güvenli İnternet Tarayıcı

avast! Tüm Sürümleri 2020

En Hızlı Antivirüs Programı

Kaspersky Internet Security

Güçlü Antivirüs Programı

uTorrent Pro

Torrent Dosya İndirici

Nero Platinum 2020

Güçlü Disk Yazdırma

Daemon Tools Ultra Türkçe

Sanal Disk Oluşturma

Foxit Reader

Hızlı PDF Okuyucu

Adobe Acrobat XI Pro

Popüler PDF Programı

K-Lite Mega Codec Pack

Sistem Kodek Paketi

DirectX 12
 - DirectX 9
Microsoft DirectX Sürücüleri

WinRAR

Arşivleme ve Arşiv Açma


Windows 11 Hakkında

Office 2021 Çıktı Buyurun İndirin
Adobe CC 2022 Tüm Programları
Windows 11 AIO Tek DVD
Windows 11 Pro Orjinal İndirin
Ekleyen: Meliksah_2006


NCH Voxal Voice Changer Plus v6.07

NCH Voxal Voice Changer Plus Full indir

Ses değiştirme programıdır. Mikrofon arkasında çalışan yazılım, erkek-çocuk-kadın-ihtiyar gibi ses efekti uygulayabilmektedir. Ses kaydı yaparken kullanabilir veya hali hazırda bir ses ile oynama yapabilirsiniz. İlginç bir program. Düşük CPU tüketir ve diğer uygulamalara engel olmaz. Ayrıca hoparlör çıkışını etkilediği için o an bilgisayarınızda çalan bir şey varsa ses değişimi uygulayabilirsiniz.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Winchester


Cartoon Art Cartoonizer v1.6

Cartoon Art Cartoonizer Full

Karikatür yapma programıdır. Cartoon Art Cartoonizer ile fotoğraflarınıza sanki gerçek fırça değişmişçesine efekt verebilirsiniz. İlüstrasyon çizim olarak da adlandırılan görüntüleri oluşturabilirsiniz. Eğer sizde fotoğraflarınızdan karikatür resimlerinizi oluşturmak istiyorsanız Cartoon Art Cartoonizer yazılımını deneyebilirsiniz.

Ekleyen: Meliksah_2006


Comic Life v3.5.14.36359

Comic Life Full indir

Comic Life, ilginç ve oldukça kullanışlı bir çizgi karikatür yapma programıdır. Kısaca özetlemek gerekirse program sayesinde aynı dergilerde olduğu gibi resimlerinizi tek bir karede toparlayarak bunlara konuşma balonları, minik kutucuklar gibi görseller ekleyebilirsiniz. Konu devamındaki resimden de görebileceğiniz üzere gerçekten basit görünüyor. Webcam desteği bulunduran Comic Life, en eğlenceli ve en profesyonel çizgi karikatürler tasarlamanız için yapıldı.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


SparkoCam v2.6.8

SparkoCam Full indir

Kamera efekt yazılımlarından birisi. SparkoCam ile canlı sohbetlerde örneğin Facebook, Skype gibi platformlarda kameranızda canlı olarak değişiklikler yapabilirsiniz. Kendinize burun, kulak, göz gibi komik objeler ekleyebilir, ilginç arkaplanlar yapabilir veya filtreler ekleyebilirsiniz. Bu şekilde ilginç olmayı başaran SparkoCam, standart USB kameraların yanı sıra Canon DSLR ve Nikon DSLR kameraları da destekliyor.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


CyberLink YouCam Deluxe v8.0.1708.0

CyberLink YouCam Deluxe Full

CyberLink YouCam Deluxe, kameranıza ilginç görüntüler ekleyebileceğiniz komik bir program. Bu yazılım ile Yahoo, Facebook, Skype, AOL gibi ortamlarda video kameranıza çeşitli komik görüntüler ekleyerek karşınızdakini kandırabilir, onlara şakalar yapabilir ve yüzlerini güldürebilirsiniz. Kullanımı oldukça kolay diyebilirim. İçerisinde onlarca komik görüntü efektleri barındırıyor, full sürüm buyurun.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Voicemod v1.1.3.1 (x64)

Voicemod Full indir (64-bit)

Voicemod, Windows için en iyi ses değiştirici yazılımıdır. Sesinizi robota, kadına veya kıza çevrimiçi olarak dönüştürebilen efektlere sahip bir çevrimiçi ses değiştirici programıdır. Çeşitli oyun ve canlı görüşmelerinizde Voicemod programını kullanarak sesinize farklı efektler verebilirsiniz. Skype veya Pubg gibi çeşitli canlı görüşmelerde Voicemod kullanarak ilginç sesler ortaya çıkarabilirsiniz. Eğlenceli ve oldukça basit bir program.

Ekleyen: Meliksah_2006


WebcamMax v8.0.7.8

WebcamMax Full indir

WebcamMax, ilginç ve bir o kadar da komik bir kamera görüntüsü değiştirme programıdır. Program Skype, Facebook, Yahoo gibi görüntülü konuşma servislerinin tamamını desteklemektedir. Kameranız ile birisi ile internetten görüşürken WebcamMax ile kendinize komik efektler verebilir, yağmur, kar yağdırabilir, arkaplanınıza farklı manzaralar ekleyebilirsiniz. Komiklik ve şaka amacı ile yapılmıştır, düşük boyutludur.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


CoolwareMax Face Off Max v3.8.1.2

CoolwareMax Face Off Max Full

CoolwareMax Face Off Max, resimlerinizi belirli şablonlar üzerinde komik durumlara getirebileceğiniz ilginç ve bir o kadar da komik bir yazılım. Programda bulunan çeşitli şablonları kullanarak fotoğrafınızdan yüz bölümünüzü kesiyorsunuz, CoolwareMax Face Off Max'da konumlandırarak ilginç kareler elde ediyorsunuz. Eğlenceli ve tam bir montaj programı. Dilerseniz ünlü bir artistin yüzü olabilir veya dergiye kapak olabilirsiniz.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Kais SuperGOO v1.5

Kais SuperGOO Full indir

Kais SuperGOO programı resimleriniz üzerinde ilginç oynamalar yapabileceğiniz ve bu yaptıklarınızı video formatında kaydedebileceğiniz ilginç bir yazılım. Program resimlerinizi daha komik bir hale getirmenizde yardımcı oluyor. Ayrıca keyframe mantığı ile çalışan program dilerseniz kare kare video kaydetmenize imkan sağlıyor. İlginç ve komik bir program diyebilirim, istek üzerine eklenmiştir kurulum gerektirmeden çalışmaktadır.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Magic Camera v8.8.7 Full indir
Magic Camera v8.8.7 Full indir - 16 MB

Magic Camera komik ve oldukça ilginç bir kamera programıdır. Program ile kameranızda internette görüşme yaparken ilginç efektler verebiliyorsunuz. Genel olarak kamera efektleri üzerine kurulmuş. En çok dikkatimi çeken özelliği, Youtube'den bir video seçerek kameranız yerine kullanabiliyorsunuz. Kendine özgün bir yapısı bulunan Magic Camera'yı indirmenizi ve kullanarak şakalar yapmanızı öneririm gerçekten çok ilginç :)

Sürüm Güncellendi


İlginç, komik ve şaka programları ile sizde eğlenebilir, arkadaşlarınıza şakalar yapabilirsiniz.


Yasal uyarımız için burayı inceleyebilirsiniz. Telif hakkı ve iletişim için: (iletisim[at]buyur-indir.com)

Üyelerimizin, ziyaretçilerimizin ve yöneticilerimizin hiçbir dosyası / içeriği sunucumuzda barındırılmamaktadır. Tamamı internet üzerinde paylaşıma açık içeriklerdir. Platformumuz tüm paylaşımlara açıktır. DMCA / Telif ve yasal konular için bizlere mail adresimizden; "iletisim[at]buyur-indir.com" adresinden ulaşınız. Uyarınızdan itibaren ilgili içerik / içerikler 3 gün içerisinde kaldırılacaktır.

Sitede bulunan full programlar ve full oyunlar, tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.