Kırık linklere lütfen yorum yapınız. En kısa sürede güncellenecektir.
Karanlık Mod

❤ 10 YAŞINDA

Güncel Alet Çantası

CCleaner

PC Temizlik Programı

Flash Player

Flash Oynatma Aracı

Skype

Videolu Görüşme Programı

Aimp

MP3 Oynatma Programı

Internet Download Manager

Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Microsoft Office

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Photoscape

Kolay Resim Düzenleme

Adobe Photoshop CC 2023

Prof. Resim Düzenleme

Mozilla Firefox Quantum

Hızlı İnternet Tarayıcısı

Google Chrome

Güvenli İnternet Tarayıcı

avast! Tüm Sürümleri 2020

En Hızlı Antivirüs Programı

Kaspersky Internet Security

Güçlü Antivirüs Programı

uTorrent Pro

Torrent Dosya İndirici

Nero Platinum 2020

Güçlü Disk Yazdırma

Daemon Tools Ultra Türkçe

Sanal Disk Oluşturma

Foxit Reader

Hızlı PDF Okuyucu

Adobe Acrobat XI Pro

Popüler PDF Programı

K-Lite Mega Codec Pack

Sistem Kodek Paketi

DirectX 12
 - DirectX 9
Microsoft DirectX Sürücüleri

WinRAR

Arşivleme ve Arşiv Açma


Windows 11 Hakkında

Office 2021 Çıktı Buyurun İndirin
Adobe CC 2022 Tüm Programları
Windows 11 AIO Tek DVD
Windows 11 Pro Orjinal İndirin
Ekleyen: Winchester


Apeaksoft iOS Toolkit (x64)

Apeaksoft iOS Toolkit Full (64-bit)

Apeaksoft iOS Toolkit, iOS cihazlarınızı yönetmenize, verilerinizi yedeklemenize, verilerinizi geri yüklemenize, verilerinizi taşımanıza, iOS cihazınızı jailbreak yapmanıza, iOS sistemini onarmaya ve iOS cihazınızın ekranını kaydedebilmenize olanak tanıyan bir yazılımdır. Özet olarak, iOS cihazlarınızla ilgili birçok farklı işlemi yapmanıza olanak tanır.

Ekleyen: Winchester


AnyMP4 iOS Toolkit İndir

AnyMP4 iOS Toolkit Full İndir (64-bit)

iPhone/iPad/iPod için güçlü veri kurtarma çözümleri sunan bir programdır. 20 farklı dosya türüne kadar veri kurtarma çözümü sunduğunu iddia eden yazılım, basit bir ekranla bizi karşılıyor. Telefonunuzu bağladıktan sonra kendince bir aplikasyon kuruyor ve onun üzerinden iletişime geçerek cihazınızda silinen dosyaları kurtarabiliyor. Bu tarz araçlar sitemizde çokça mevcut, AnyMP4 iOS Toolkit programı da bunlardan sadece birisi.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Elcomsoft Phone Breaker Forensic Edition v10.12.38814

Elcomsoft Phone Breaker Forensic Edition Full indir

Elcomsoft Phone Breaker Forensic Edition telefon şifre kırıcı özelliğiyle RIM, BlackBerry, Windows 10 Mobile ve Apple IOS platformlarını kullanan akıllı telefonlar ve taşınabilir cihazlar için şifre korumalı yedekleme dosyalarına erişim sağlar. GPU hızlandırmasıyla şifreleri kırın ve iOS yedeklemelerinin şifresini çözün. Elcomsoft Phone Breaker etkin çok çeşitli mobil cihazlarda saklanan bilgilere adli erişim için kullanılmaktadır. Yerel ve bulut yedekleme işlemlerinin yanı sıra senkronize edilmiş verilerin buluttan çıkarılması da yine bu program ile mümkündür.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Xilisoft iPod Rip v5.7.39 B20230114

Xilisoft iPod Rip Full indir

Apple cihazlar arasında veri aktarımı yapabileceğiniz bir program. Birincil panel, ses parçalarının, videoların, fotoğrafların, e-kitapların ve diğer öğelerin kullandığı boyutla birlikte cihazın mevcut kapasitesini ve kullanılabilir alanı gösterir. Ayrıca, toplam şarkı, video, fotoğraf ve e-kitapların yanı sıra cihazın türünü, kapasitesini, sürümünü, seri numarasını ve biçimini size gösterir.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Xilisoft iPod Magic Platinum v5.7.39 B20230114

Xilisoft iPod Magic Platinum Full

iPod cihazları yönetebileceğiniz bir programdır. Xilisoft iPod Magic Platinum ile iPod'daki müzik, film, fotoğraf ve e-kitapları aktarabilir, yedek alabilirsiniz. Mesajları ve kişileri yönetebilir, CD / DVD veya ses / video dönüştürmesi yapabilirsiniz. Özelleştirilmiş iPhone zil sesleri hazırlayabilir, dönüştürme yapabilir, çoklu görüntüleyebilir, yedekleyebilir, uygulama aktarıp kurabilir yani kısacası iPod cihazınızı tamamen yönetebilirsiniz.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Xilisoft iPhone Transfer v5.7.39 B20230114

Xilisoft iPhone Transfer Full

Xilisoft iPhone Transfer, iPhone'unuzu bilgisayarınıza senkronize etmek için kullanabileceğiniz yararlı bir araçtır. Bilgisayarınıza müzik, video ve diğer içerikleri yedeklemek, iPhone içeriğinizi iTunes ile eşleştirmek ve dosyaları bilgisayardan iPhone'unuza sorunsuz bir şekilde kopyalamak için ideal iPhone yöneticisidir. Müzik, video ve dosya senkronizasyonunun yanı sıra, Xilisoft iPhone Transfer yazılımı yüklendiğinde iPhone'unuzu taşınabilir bir sabit disk olarak bile kullanabilirsiniz.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Xilisoft iPhone Magic Platinum v5.7.39 B20230114

Xilisoft iPhone Magic Platinum Full indir

Xilisoft iPhone Magic Platinum programı mükemmel bir iPod, iPad, iPhone yönetim programıdır. Xilisoft'un kaliteli bir başka programıdır da diyebiliriz. Tüm iOS güncel versiyonlarına destek veren Xilisoft iPhone Magic Platinum ile iOS cihazlarınızı yönetebileceğiniz gibi veri aktarımı ve multimedya alışverişi yapabilirsiniz.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Xilisoft iPad to PC Transfer v5.7.39 B20230114

Xilisoft iPad to PC Transfer Full

Xilisoft iPad to PC Transfer, tıpkı iTunes gibi çalışır. Yazılım ile iPad cihazınızdaki video, müzik ve fotoğrafları bilgisayarınıza senkronize edebilirsiniz. Üstelik oldukça kolay bir biçimde. Yüksek hızda aktarım sunan yazılım, iPad kullanıcıları için harika bir arayüzle birlikte geliyor. iTunes programına mecbur kalmadan kolaylıkla veri aktarım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Xilisoft iPad Magic Platinum v5.7.39 B20230114

Xilisoft iPad Magic Platinum Full indir

iPad cihazınızı bilgisayarınızdan yönetebileceğiniz oldukça kapsamlı bir iPad yönetim yazılımıdır. Program ile iPad cihazınızdaki verileri bilgisayarınıza aktarabilir, yedek alabilir, dosya alış verişinde ve transferlerde bulunabilirsiniz. Video indirme ve dönüştürme özelliği de sunan Xilisoft iPad Magic Platinum, tam bir iPad yönetimi ile ön plana çıkıyor. Özellikle iPad cihazınızı bilgisayarınıza yedek almak istiyor ve bunun için bir program arıyorsanız Xilisoft iPad Magic Platinum'u deneyebilirsiniz.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Winchester


Tenorshare 4MeKey v4.0.6.7

Tenorshare 4MeKey Full

iCloud ve aktivasyon kilidi dediğimiz türdeki sınırlamayı kaldırabileceğiniz bir başka program. Bir önceki paylaştığım PassFab Activation Unlocker programının laciverti diyebiliriz. Yazılım ile iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarınızın aktivasyon kilitlerini kaldırabilirsiniz. Bunu bir şekilde başarabilen program kilidi kaldırarak cihazınızı kullanmanızı sağlıyor. Eğer sizde iOS cihazınızda aktivasyon problemi yaşıyorsanız Tenorshare 4MeKey yazılımını kullanabilirsiniz.

Sürüm Güncellendi


Bilgisayarınızdan mobil telefon veya tabletlerinizi yönetebileceğiniz, bağlanabileceğiniz veya yedekleyebileceğiniz yazılımlar.


Yasal uyarımız için burayı inceleyebilirsiniz. Telif hakkı ve iletişim için: (iletisim[at]buyur-indir.com)

Üyelerimizin, ziyaretçilerimizin ve yöneticilerimizin hiçbir dosyası / içeriği sunucumuzda barındırılmamaktadır. Tamamı internet üzerinde paylaşıma açık içeriklerdir. Platformumuz tüm paylaşımlara açıktır. DMCA / Telif ve yasal konular için bizlere mail adresimizden; "iletisim[at]buyur-indir.com" adresinden ulaşınız. Uyarınızdan itibaren ilgili içerik / içerikler 3 gün içerisinde kaldırılacaktır.

Sitede bulunan full programlar ve full oyunlar, tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.