Kırık linklere lütfen yorum yapınız. En kısa sürede güncellenecektir.
Karanlık Mod

9 YAŞINDA

Güncel Alet Çantası

CCleaner

PC Temizlik Programı

Flash Player

Flash Oynatma Aracı

Skype

Videolu Görüşme Programı

Aimp

MP3 Oynatma Programı

Internet Download Manager

Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Microsoft Office

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Photoscape

Kolay Resim Düzenleme

Adobe Photoshop CC 2022

Prof. Resim Düzenleme

Mozilla Firefox Quantum

Hızlı İnternet Tarayıcısı

Google Chrome

Güvenli İnternet Tarayıcı

avast! Tüm Sürümleri 2020

En Hızlı Antivirüs Programı

Kaspersky Internet Security

Güçlü Antivirüs Programı

uTorrent Pro

Torrent Dosya İndirici

Nero Platinum 2020

Güçlü Disk Yazdırma

Daemon Tools Ultra Türkçe

Sanal Disk Oluşturma

Foxit Reader

Hızlı PDF Okuyucu

Adobe Acrobat XI Pro

Popüler PDF Programı

K-Lite Mega Codec Pack

Sistem Kodek Paketi

DirectX 12
 - DirectX 9
Microsoft DirectX Sürücüleri

WinRAR

Arşivleme ve Arşiv Açma


Windows 11 Hakkında

Office 2021 Çıktı Buyurun İndirin
Adobe CC 2022 Tüm Programları
Windows 11 AIO Tek DVD
Windows 11 Pro Orjinal İndirin
Ekleyen: Winchester


Nuance Dragon Medical Practice Edition v4.3.1

Nuance Dragon Medical Practice Edition Full

Yeni piyasaya sürülen Nuance Dragon Medical Practice Edition, zor durumdaki pratisyen hekimler ve diğer klinisyenler için yönetim yükünün hafifletilmesine katkıda bulunuyor. Dragon Medical Practice Edition, bakımı elektronik hasta kaydına (EPR) yazmaktan beş kat daha hızlı belgelemeyi kolaylaştırır ve size günde bir saat veya daha fazla tasarruf sağlar. İngiliz İngilizcesi için 60'tan fazla özel tıbbi kelime hazinesini destekleyen program tıp alanında çalışanlar için geliştirilmiş.

Ekleyen: Meliksah_2006


Simulations Plus DDDPlus v5.0

Simulations Plus DDDPlus Full

Formül ve analitik bilim adamları için endüstrinin önde gelen mekanik in vitro dissolüsyon yazılımı olan DDDPlus'a hoş geldiniz. DDDPlus ile, aktif farmasötik katkı maddelerinin (API) ve formülasyon eksipiyanlarının in vitro çözünmesini çeşitli deney koşulları altında saniyeler içerisinde modelleyebilir ve simüle edebilir ve başarı şansınızı artırmaya yardımcı olmak için bilinçli kararlar vermeye başlayabilirsiniz. Farmasötik dozaj formlarının in vitro dissolüsyon deneyleri için geliştirilmiş bir medikal yazılımıdır.

Ekleyen: Meliksah_2006


Fitness Manager v10.5.0.2

Fitness Manager Full indir

Spor müdürlerinin veya spor klüplerinin kullanabileceği bir spor yöneticisi programıdır. Bilgisayarınızda bir spor müdürü görevi gören yazılım ile yeni üyeler kayıt edebilir, öğrenciler veya çalışanlar için ücret detayları girebilir, kişisel sağlık detaylarını girebilir, tarihi olarak rapor toplayabilir, maaş listesi oluşturabilir, günlük spor işlerinizi yönetebilirsiniz. Program aynı zamanda LAN ile çoklu bilgisayar bağlantılarında çalışabilmekte ve spor kulübünüz varsa bunun için kişileri eklemenize imkan tanımakta.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Netter Interactive Atlas of Human Anatomy v3.0

Netter Interactive Atlas of Human Anatomy CD ISO

İnsan Anatomisinin İnteraktif Atlası, okulda veya herhangi bir anatomi amatöründe tıp öğrencileri için özel olarak yapılmış, çok nadir bulunan bir interaktif multimedya insan anatomisi öğrenme yazılımıdır. Kuşkusuz, resim ve modelleme öğrenen öğrenciler de buna ihtiyaç duyarlar. İnsan Anatomisinin İnteraktif Atlası öncelikle Frank Netter tarafından gösterildi. Uygulama moduna girerseniz İnteraktif Atlas of Human Anatomy, öğrenim ilerlemenizi yerel sürücüye kaydedebilir. Buna ek olarak, organ, konum, sistem tarafından sınıflandırılmış güçlü endeksleme kabiliyetinin yanı sıra uygun ve pratik test fonksiyonu ile birlikte gelir.

Ekleyen: Meliksah_2006


SiDiary v6.1.1311

SiDiary Full indir

Program, hem ana diyabet tip 1 hem de 2 (aynı zamanda LADA, gestasyonel diyabet vb.) olan insanlara destek sağlıyor ve pompalar için birkaç ek işlevsellik sunuyor. Kullanılan tüm kan şekeri ilaçları profil verilerinizden seçilebilir, birkaç tıklama ile yeni hap ve insülin türleri ekleyebilirsiniz. Yazılım, mg / dl ve ayrıca mmol / l cinsinden verilerinizi yönetebilir ve kan şekeri seviyelerinin bir üniteden diğerine veya tam kandan plazmaya ve hatta bir A1c değerine dönüştürülmesi için bir kan glikoz hesaplayıcısı sunar.

Ekleyen: Meliksah_2006


GooPatient Family Edition v3.1.0.1 Türkçe

GooPatient Family Edition Türkçe indir

GooPatient, sağlığınıza ve ailenize daha iyi bakmanızı sağlayan kullanımı kolay bir yazılımdır. Kişisel elektronik tıbbi kartı bilgisayarınızda oluşturun ve bakım yaptırın. Kart, yaş, kan türünü, koşulları, alerjileri, aşıları, sigorta poliçelerini vb. gibi genel sağlık bilgilerini içerir. Doktorunuza veya cüzdan boyutunda bir acil durum kartına hızlı bir şekilde sağlık profili basabilirsiniz. GooPatient'te sağlık kayıtlarını en doğal şekilde yapabilirsiniz. Twitter'daki hashtag'ları kullanarak, kayıtları kolaylıkla organize edebilir ve bunları koşullara, doktorlara, tedavilere vb. bağlayabilirsiniz. Semptomlar, ilaçlar, laboratuar testleri gibi sağlıkla ilgili günlükleri sağlıkla ilgili tüm notları hızla ekleyebilirsiniz. Türkçe dil desteklidir.

Ekleyen: Meliksah_2006


Auriculo 3D v3.0.9

Auriculo 3D Full

Auriculo 3D, dünyanın en güçlü Auriküloterapi yazılımlarından birisidir. Hızlı ağrı kesici, bağımlılığı iyileştirici, stres yönetimi veya sağlık iyileştirme arıyorsanız, bu auriküloterapi yazılımı işinizi görecektir. Genellikle diğer tedavilere göre daha hızlı ve daha güçlü sonuçlar elde edebileceğiniz Aurikulo akupunktur olarak da bilinen auriküloterapi, hızlı sonuçlar elde etmek için alttaki enerji dengesizliklerini düzeltmeye odaklanır. Düzgün uygulanan auriküloterapi genellikle diğer tedavilere göre daha hızlı sonuç verir. Auriculo 3D masaüstü yazılımı, düzinelerce kitap aracılığıyla sayfalama yapmadan veya kafa karıştırıcı grafiklerle uğraşmadan araştırma yapmanıza yardımcı olur. Kulakta 300'ün üzerinde tanınmış auriküloterapi noktası vardır ve akla gelebilecek herhangi bir problemi tedavi etmek için binlerce kombinasyon vardır. Hem klinik kullanım hem de kişisel çalışma için tasarlanan Auriculo 3D, tüm bu bilgileri bir fare tıklamasıyla parmağınızın ucuna getirir.

Ekleyen: Meliksah_2006


Materialise 3-Matic Medical / Research v12.0

Materialise 3-Matic (Medical + Research) Full indir

Materialise Magics 3D Print Suite'in bir parçası olan Materialise 3-matic ile daha iyi parçalar tasarlayın ve oluşturun. Bu yeni sürümde, yeni tasarımlar üretmeyi amaçlayan yeni işlevler koleksiyonu var. Hafif yapıları, eksik geometrileri düzeltmek ve yeniden tasarlamak için gelişmiş işlevleri analiz etmek, yeniden tasarlamak ve optimize etmek için yeni araçlar edineceksiniz. Bunun üzerine, tamamen yeniden yapılandırılmış Remesh araç çubuğuna ve tersine mühendislik için CAD dosya formatlarına göre geliştirilmiş bir algoritmaya güvenebilirsiniz.

Ekleyen: Meliksah_2006


Mimics Innovation Suite v20.0

Mimics Innovation Suite (Medical + Research) Full indir

Materialise, Medical 20 ve Research 20'yi içeren en yeni Mimics Innovation Suite yazılımını ve hizmetlerini başlattı. Dünyayı daha sağlıklı bir yer haline getirmek için bu sürümde daha hızlı ve kullanımı kolay araçlar yer alıyor. Mimics, medikal görüntü işleme için Materialise tarafından özel olarak geliştirilen bir yazılımdır. 3D tıbbi görüntülerin (CT, MRI, microCT, CBCT, Ultrason, Konfokal Mikroskopi) segmentasyon için Mimics kullanın ve sonuç hastasının anatomisinin son derece doğru 3D modellerini alın. Daha sonra bu hastaya özgü modelleri Mimics veya 3-matic'te çeşitli mühendislik uygulamaları için kullanabilirsiniz veya 3D modelleri ve anatomik simge noktalarını istatistik, CAD veya FEA paketleri gibi üçüncü parti yazılımlara dışa aktarabilirsiniz.

Ekleyen: Meliksah_2006


3D Organon Anatomy 3.0.0 ISO

3D Organon Anatomy ISO Full indir

İskelet, bağlar, kas, arteryel, venöz, sinir, lenfatik, kalp, solunum, sindirim, endokrin, üriner, reprodüksiyon, duyu organları ve deri (cilt) sistemleri içeren her şey dahil anatomi uygulamasıdır. Klinik, topografik ve sistemlere dayalı anatomi öğrenmek için hepsi bir arada çözüm sunan 3D Organon Anatomy sayesinde insan anatomisini öğrenebilecek, araştırmalarınızda bu dev kaynaktan yararlanabileceksiniz. 3D görüntüleme, seçilen yapıları gizleme veya soldurma, tekli veya çoklu mod seçimi, 3D modelleri döndürme, kaydırma ve yakınlaştırma / uzaklaştırma gibi pek çok özelliği içerir.


Medikal ve Tıp alanlarında kullanılan çeşitli programları bulabileceğiniz kategorimiz. Tıp konusunda program arıyorsanız doğru yerdesiniz.


Yasal uyarımız için burayı inceleyebilirsiniz. Telif hakkı ve iletişim için: (iletisim[at]buyur-indir.com)

Üyelerimizin, ziyaretçilerimizin ve yöneticilerimizin hiçbir dosyası / içeriği sunucumuzda barındırılmamaktadır. Tamamı internet üzerinde paylaşıma açık içeriklerdir. Platformumuz tüm paylaşımlara açıktır. DMCA / Telif ve yasal konular için bizlere mail adresimizden; "iletisim[at]buyur-indir.com" adresinden ulaşınız. Uyarınızdan itibaren ilgili içerik / içerikler 3 gün içerisinde kaldırılacaktır.

Sitede bulunan full programlar ve full oyunlar, tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.