Kırık linklere lütfen yorum yapınız. En kısa sürede güncellenecektir.
Karanlık Mod

❤ 10 YAŞINDA

Güncel Alet Çantası

CCleaner

PC Temizlik Programı

Flash Player

Flash Oynatma Aracı

Skype

Videolu Görüşme Programı

Aimp

MP3 Oynatma Programı

Internet Download Manager

Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Microsoft Office

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Photoscape

Kolay Resim Düzenleme

Adobe Photoshop CC 2023

Prof. Resim Düzenleme

Mozilla Firefox Quantum

Hızlı İnternet Tarayıcısı

Google Chrome

Güvenli İnternet Tarayıcı

avast! Tüm Sürümleri 2020

En Hızlı Antivirüs Programı

Kaspersky Internet Security

Güçlü Antivirüs Programı

uTorrent Pro

Torrent Dosya İndirici

Nero Platinum 2020

Güçlü Disk Yazdırma

Daemon Tools Ultra Türkçe

Sanal Disk Oluşturma

Foxit Reader

Hızlı PDF Okuyucu

Adobe Acrobat XI Pro

Popüler PDF Programı

K-Lite Mega Codec Pack

Sistem Kodek Paketi

DirectX 12
 - DirectX 9
Microsoft DirectX Sürücüleri

WinRAR

Arşivleme ve Arşiv Açma


Windows 11 Hakkında

Office 2021 Çıktı Buyurun İndirin
Adobe CC 2022 Tüm Programları
Windows 11 AIO Tek DVD
Windows 11 Pro Orjinal İndirin
Ekleyen: MoonWaLker


Windows 8.1 Pro Update 3 2022 Güncel Full İndir (x86 / x64)

Windows 8.1 Update 3 Pro (32/64 Bit) Türkçe - 2022 - Full ISO

Microsoft'un bilgisayarlar için ürettiği ve vazgeçilmezi olan hatta olmazsa bilgisayarın varlığının bile önemini yitirdiği programdır Windows. Bu sefer paylaşacağımız yazılımda Microsoft firmasının ürettiği işletim sistemi olarak adlandırdığımız yazılım ailesinin en son üyesi olan Windows 8.1'in Pro Türkçe versiyonudur buyurun sizde indirin.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Windows 8.1 Pro Aero Edition Türkçe Ağustos Güncel

Windows 8.1 Pro Aero Edition Türkçe Ağustos Güncel indir

Windows 8.1 Pro'nun UEFI desteği bulunan, seçmeli aktivasyon seçenekleri entegre edilmiş ve ince ayarları yapılmış DVD sürümüdür. İndirdiğiniz dosyayı boş bir DVD'ye veya USB diske yazdırarak keyfinize bakabilirsiniz. Ayrıca Türkçe versiyon olup, x32 ve x64 bir arada sunulmuştur. Sisteme eklenen, kaldırılan ve yapılan ince ayarları konu devamından görebilir, beğendiyseniz indirebilirsiniz.

Linkler Yenilendi

Ekleyen: Winchester


Windows 8.1 Embedded Industry Pro x64 Full

Windows 8.1 Embedded Industry Pro | W11 Simgeli | C++ Paketleri | MSOffice 2016 TR

En güncel Windows 8.1 sürümü üzerinde çeşitli modifikasyonların yapıldığı sürümdür. Sistemde NetFramework 3.5 - 4.8 sürümleri yüklü olarak gelmektedir. Ayrıca DirectPlay aktifleştirilmiş, ekstra olarak Microsoft C++ bileşenleri entegre edilmiştir. Ayrıca Office 2016'da yine sistemde yüklü olarak gelmektedir. Birçok performans ve ince ayarlamaların yer aldığı Windows 8.1'i indirmek isterseniz buyurun.

Ekleyen: Meliksah_2006


Windows 8.1 Update 3 MSDN 16 Sürüm Türkçe (AIO)

Windows 8.1 Update 3 MSDN 16 Sürüm Türkçe (AIO)

16 adet Windows 8.1 32/64 bit sistemi tek dvd içerisinde bulabileceğiniz bir çalışmadır. MSDN iso dosyaları kullanılarak hazır edilmiştir. Sadece sistemler tek dvd altında toplanmış olup harici olarak bir işlem yapılmamıştır. Kurulum ve kullanım dilleri Türkçe'dir. Windows 8.1 son çıkan Update 3 güncellemesini de içerisinde barındırır. Kurulum standarttır. USB veya çift katmanlı DVD ile yapılabilir. Buyurun sizde indirin.

Update 3 Sürümüne Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Windows 8.1 Update 3 (64 Bit - UEFI Destekli) Mart Güncel

Windows 8.1 Update 3, Microsoft'un şuan Windows 10 haricinde çıkardığı en son sürümdür. Konudaki IR5 kodu ile bilinen Windows'un 5.kez güncellediği orjinal MSDN kalıbıdır. Sisteme modifiye, düzenleme gibi ek işlemler uygulanmamıştır. 4 adet güncel Windows 8.1 sürümünü içerir, sadece 64 bit sistem desteklidir. UEFI kurulum yapmak isteyenler için paylaşılmıştır, ayrıca Windows sürüm yükseltme işlemini destekler. 64 bit sistem kullanmak isteyen ve UEFI kurulum yapmak isteyenlere tavsiyemdir, istek üzerine eklenmiştir.

Ekleyen: Meliksah_2006


Windows 8.1 Pro VL Update 3 TR (x32 - x64) Mart Güncel

Birkaç aydır güncel işletim sistemlerini paylaşamıyordum malumunuz işlerim dolayısı ile. Bu konumuzda şuan Mart ayı itibari ile en güncellemelerin entegre edildiği Windows 8.1 Pro VL Update 3 sürümü yer almaktadır. Sistem ESD sıkıştırma ile DVD'ye sığacak boyuta getirilmiştir. Ayrıca 32 ve 64 bit sürümleri bir aradadır, sistem dili Türkçe'dir. İsteğe bağlı aktivasyon aracı bulundurur, böylece sistemi lisanslamak için ek bir programa ihtiyacınız kalmayacaktır. Çift boot ve DART desteği bulundurur, en güncel sürümü şuan için Mart ayında çıkmıştır. Yeni sistem kuracaklara veya arşivini güncellemek isteyenlere önerilir, buyurun.

Ekleyen: Meliksah_2006


Windows 8 Core Single Language Türkçe

Windows 8 Core Single Language işletim sistemidir. x32 ×64 bit Orjinal MSDN iso sürümlerini size sunuyoruz. Windows 8 Core Single Language bilgisayarda hazır kurulu gelmektedir. Örneğin daha önce bilgisayar satın alanlar bu sürümleri çok arıyorlar, çünkü lisansları BIOS gömülü olduğu için kurduğunuz an aktif olur. Tabi dileyen bunu kurup kms programı ile de etkinleştirebilir. Normal Windows 8'den farkı nedir derseniz Single Language yani tek dil içerir, harici yüklenmez.

Linkler ve konu güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Windows 8.1 Update 2 AIO (12in1) Ekim Güncel

Windows 8.1 Update 2 AIO (12in1) Ekim Güncel

Windows 8.1 işletim sisteminin şu an itibari ile piyasaya sunulmuş en güncel sürümüdür. Update 2 güncellemesini de barındırmaktadır. Ayrıca içerisinde seçmeli aktivasyon olarak otomatik lisanslama da mevcuttur, bunu kurulum sonrası size sormaktadır. Windows bildiğiniz üzere 8'den sona metro dediğimiz özel arayüze geçmiştir. Windows 7'de nasıl ki aero kullanıyorduk 8.1'de de metro arayüz bulunuyor. Sistemini güncellemek isteyenler veya indirip DVD veya USB'ye yazmak isteyenler, HDD'den sistemi kurmak isteyenler, arşivciler indirebilir sorunsuzca kullanabilirler. Son çıkan tüm güncellemeler entegre edilmiştir. Buna ek olarak Dual boot ve Dart desteği de bulundurur. x86 ve x64 olmak üzere tek link ve tek DVD'dir, toplamda 12 adet sürüm barındırmaktadır.

Ekleyen: Meliksah_2006


Windows 8.1 Update 2 AIO (12in1) Ağustos 2014 indir

Windows 8.1 Update 2 AIO (12in1) Ağustos 2014 indir

Ağustos ayı itibari ile en güncel Windows 8.1 versiyonudur. Aynı zamanda Microsoft'un Update 2 güncellemesini de içerir. DVD'de x32 ve x64 olmak üzere 12 sürüm yer almaktadır. Windows 8.1 Update 2'yi güncel olarak full indirmek ve kullanmak isterseniz konumuzu inceleyebilir, Microsoft Windows 8.1 Update 1'i tek link olarak indirebilirsiniz.

Ekleyen: MoonWaLker


  Windows 8.1 Update 1 İndir
 
 
Microsoft'un Windows 8.1 işletim sistemi için çıkardığı görsel ve kullanım olarak yenilikler sunan ilk güncellemesi.


Windows 8 ve Windows 8.1 sistemlerini bu kategorimiz altında bulabilir indirebilirsiniz.


Yasal uyarımız için burayı inceleyebilirsiniz. Telif hakkı ve iletişim için: (iletisim[at]buyur-indir.com)

Üyelerimizin, ziyaretçilerimizin ve yöneticilerimizin hiçbir dosyası / içeriği sunucumuzda barındırılmamaktadır. Tamamı internet üzerinde paylaşıma açık içeriklerdir. Platformumuz tüm paylaşımlara açıktır. DMCA / Telif ve yasal konular için bizlere mail adresimizden; "iletisim[at]buyur-indir.com" adresinden ulaşınız. Uyarınızdan itibaren ilgili içerik / içerikler 3 gün içerisinde kaldırılacaktır.

Sitede bulunan full programlar ve full oyunlar, tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.