Kırık linklere lütfen yorum yapınız. En kısa sürede güncellenecektir.
Karanlık Mod

9 YAŞINDA

Güncel Alet Çantası

CCleaner

PC Temizlik Programı

Flash Player

Flash Oynatma Aracı

Skype

Videolu Görüşme Programı

Aimp

MP3 Oynatma Programı

Internet Download Manager

Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Microsoft Office

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Photoscape

Kolay Resim Düzenleme

Adobe Photoshop CC 2022

Prof. Resim Düzenleme

Mozilla Firefox Quantum

Hızlı İnternet Tarayıcısı

Google Chrome

Güvenli İnternet Tarayıcı

avast! Tüm Sürümleri 2020

En Hızlı Antivirüs Programı

Kaspersky Internet Security

Güçlü Antivirüs Programı

uTorrent Pro

Torrent Dosya İndirici

Nero Platinum 2020

Güçlü Disk Yazdırma

Daemon Tools Ultra Türkçe

Sanal Disk Oluşturma

Foxit Reader

Hızlı PDF Okuyucu

Adobe Acrobat XI Pro

Popüler PDF Programı

K-Lite Mega Codec Pack

Sistem Kodek Paketi

DirectX 12
 - DirectX 9
Microsoft DirectX Sürücüleri

WinRAR

Arşivleme ve Arşiv Açma


Windows 11 Hakkında

Office 2021 Çıktı Buyurun İndirin
Adobe CC 2022 Tüm Programları
Windows 11 AIO Tek DVD
Windows 11 Pro Orjinal İndirin
Şuradasınız: Buyurindir Full Ücretsiz İndir » İşletim Sistemleri » Windows 8 / 8.1 » Windows 8.1 Embedded Industry Pro x64 Full

Windows 8.1 Embedded Industry Pro x64 Full


İşletim Sistemleri > Windows 8 / 8.1   Winchester   6-09-2021, 21:54   0   


Windows 8.1 Embedded Industry Pro x64 Full

Windows 8.1 Embedded Industry Pro | W11 Simgeli | C++ Paketleri | MSOffice 2016 TR

En güncel Windows 8.1 sürümü üzerinde çeşitli modifikasyonların yapıldığı sürümdür. Sistemde NetFramework 3.5 - 4.8 sürümleri yüklü olarak gelmektedir. Ayrıca DirectPlay aktifleştirilmiş, ekstra olarak Microsoft C++ bileşenleri entegre edilmiştir. Ayrıca Office 2016'da yine sistemde yüklü olarak gelmektedir. Birçok performans ve ince ayarlamaların yer aldığı Windows 8.1'i indirmek isterseniz buyurun.

Sistem Özellikleri:
# Temel düzeyde performans tanımlanmıştır. Masaüstü simgelerinin tamamı aktif gelir.
# Winrar dahil edilmiştir.
# Microsoft Office 2016 Professionel Word, Excel ve Power Point olmak üzere Lite sürüm kurulmuştur.
# Gerçeğe en yakın olduğu ile bilinen, Startisback başlat menüsü sisteme entegre edilmiştir bu sayede de, işlemler eskisi gibi daha rahat sürdürülebilmektedir.
# Microsoft Internet Explorer ve Microsoft Edge tarayıcılarının ana sayfaları Google Türkiye olarak tanımlanmıştır. Ublock Origine Reklam engelleyicisi ilavelidir.
# Administrator tam yetkili User hesap adıyla sisteminiz açılmaya modlanmıştır. Bu sayede de kurulumda hız kazanılmıştır.
# Kısayol ön ekleri kaldırılmıştır. Program ve dizin kısayollarına, kısayol ekini eklemez.
# File explorer dosya yöneticisi rahatlatılmıştır. Sayfalar arası geçişler, sistem tepkime süreleri en hızlı konuma alınmıştır. Donma kasma vb durumlar rafa kaldırılmıştır.
# Her bilgisayara göre optimum seviyede ayarlar tanımlıdır. Aşağı yukarı memnun edecek seviyede bir sistem akışı sağlanmıştır. Ram ve işlemciyi yormaz!
# Direct play eski bileşenler ekran kartı motoru özelliği aktif edilmiştir. DiretX9 görüntü sistem bileşeni dahil edilmiştir. Ekran kartları için gerekli.
# Windows 8.1 Embedded Industry Pro Güncellemeler sürücüler otomatik olarak sisteme kurulmaya programlanmıştır. # Güncelleme gecikmeleri, yeniden başlatma gibi meşkuliyetler rafa kaldırılmıştır.
# Mağaza aktftir çalışmaktadır. UAC etkinleştirrmesi gereksinimi olduğundan dolayı, açık bırakılmıştır mağazadan uygulama yükleyebilirsiniz.
# Dosyalar üzerinde sahiplik al ön sağ tık eki ilave edilmiştir. Yönetici olarak dosyalar üzerinde değişiklikler bu sayede yapılabilmektedir.
# Birbirinden güzel ve göze hoş görünen bir kaç tane HD manzara ve windows logolu resimler eklenmiştir. Günlük olarak değişime ayarlanmıştır.
# Sistem bir kereliğine real ve sanal sistemlerde test edilmiştir. Zerre kadar bir hataya rastlanılmamıştır su gibi akıcı seri ve atak olduğu gözlemlenmiştir.
# Kurulum yöntemleri bildiğimiz yöntemler ile aynıdır. Kuracak olanlar Rufus ile yazdırıp sisteminin özelliklerine göre efi legacy vb. kurulumlarını boot yönergeleriyle yapabilirler.

Sistemden Kareler
İndirme Linkleri

Turbobit İndir

(( Alternatif ))

Racaty İndir

(( Alternatif ))

Uptobox İndir

Boyut: 4.04 GB

Format: .RAR
Yorum Ekle

 


Yasal uyarımız için burayı inceleyebilirsiniz. Telif hakkı ve iletişim için: (iletisim[at]buyur-indir.com)

Üyelerimizin, ziyaretçilerimizin ve yöneticilerimizin hiçbir dosyası / içeriği sunucumuzda barındırılmamaktadır. Tamamı internet üzerinde paylaşıma açık içeriklerdir. Platformumuz tüm paylaşımlara açıktır. DMCA / Telif ve yasal konular için bizlere mail adresimizden; "iletisim[at]buyur-indir.com" adresinden ulaşınız. Uyarınızdan itibaren ilgili içerik / içerikler 3 gün içerisinde kaldırılacaktır.

Sitede bulunan full programlar ve full oyunlar, tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.