Kırık linklere lütfen yorum yapınız. En kısa sürede güncellenecektir.
Karanlık Mod

❤ 11 YAŞINDA

Güncel Alet Çantası

CCleaner

PC Temizlik Programı

Flash Player

Flash Oynatma Aracı

Skype

Videolu Görüşme Programı

Aimp

MP3 Oynatma Programı

Internet Download Manager

Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Microsoft Office

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Photoscape

Kolay Resim Düzenleme

Adobe Photoshop 2024

Prof. Resim Düzenleme

Mozilla Firefox Quantum

Hızlı İnternet Tarayıcısı

Google Chrome

Güvenli İnternet Tarayıcı

Avast Premium Security 2024

En Hızlı Antivirüs Programı

Kaspersky Internet Security

Güçlü Antivirüs Programı

uTorrent Pro

Torrent Dosya İndirici

Nero Platinum 2020

Güçlü Disk Yazdırma

Daemon Tools Ultra Türkçe

Sanal Disk Oluşturma

Foxit Reader

Hızlı PDF Okuyucu

Adobe Acrobat XI Pro

Popüler PDF Programı

K-Lite Mega Codec Pack

Sistem Kodek Paketi

DirectX 12
 - DirectX 9
Microsoft DirectX Sürücüleri

WinRAR

Arşivleme ve Arşiv Açma


Sitemizi ne sıklıkla ziyaret ediyorsunuz?

Office 2021 Çıktı Buyurun İndirin
Adobe CC 2022 Tüm Programları
Windows 11 AIO Tek DVD
Windows 11 Pro Orjinal İndirin
Ekleyen: Meliksah_2006


WinRAR v6.24 Türkçe Katılımsız

WinRAR Türkçe Katılımsız indir

Her bilgisayarın bel kemiği olarak nitelendirilen Winrar programının şuan için en güncel sürümü 5.20 final versiyonunun katılımsız ve Türkçe sürümüdür. Her bilgisayarda mutlaka bulundurulması gereken araçlardan birisidir hatta format sonrası kurulacak ilk programdır. Buradaki katılımsız sürümünü indirerek hem eski sürümünüzü hemde arşivinizi güncelleyebilirsiniz. Tavsiye ederim, buyurun indirin.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Internet Download Manager v6.41 B15 Katılımsız

Internet Download Manager Katılımsız indir

Popüler dosya indirme programı Internet Download Manager yada kısaca IDM programı ile dosyalarınızı süratle indirebilirsiniz. İnternet bağlantı hızınızı sonuna kadar kullanan program, bağlantıyı bölerek paralel indirme mantığını kullanıyor. Yıllardır birçoğumuzun bilgisayarından eksik olmayan IDM, yeni sürüm güncellemesi ile birlikte çeşitli chrome ve firefox hatalarını düzeltti, video yakalama aracını geliştirdi. Umarız artık yeni sürümü çıkmaz da bizde stabil bir biçimde kullanabiliriz.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Google Chrome v115.0.5790.99 Türkçe Katılımsız

Google Chrome Türkçe Katılımsız

Google Chrome stabil sürümdür. Stable derken kastedilen olay, Google'nin doğruladığı ve stabil çalıştığını kanıtladığı sürümdür. Google Chrome bildiğiniz üzere en güçlü internet web tarayıcısıdır. Geniş Chrome mağazası, eklenti ve tema seçenekleri bulunur. Web-kit tarayıcı olarak da bilinen Google Chrome, webmasterlerin de sıkça kullandıkları derleyici bir programdır.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Microsoft Office 2016 Professional Plus Türkçe Katılımsız

Office 2016 Professional Plus Türkçe Katılımsız İndir

2015 sonlarına doğru aramıza katılan Microsoft'un yepyeni ofis programı Office 2016'nın katılımsız kurulan sürümüdür. Bu sürümde, bilgisayarınıza kurulacak olan Ofis programlarını seçebiliyorsunuz. Seçmeli kurulumun yanı sıra 32 ve 64 bit bir arada toparlanmış. Yine kurulum sonrası isterseniz otomatik aktivasyon yapabiliyorsunuz. Konu devamından detaylara bakabilirsiniz.

Linkler Yenilendi

Ekleyen: Winchester


Adobe Photoshop 2022 Katılımsız İndir

Adobe Photoshop 2022 Katılımsız İndir (5 Dakikada Kurulum)

Ünlü görüntü işleme yazılımı Adobe Photoshop 2022 pek çok rakibine göre yeni versiyonunda da üstün özellikler ve performans sunuyor. Yazılım ile grafik - görsel üzerine yapabilecekleriniz tamamen hayal gücünüz ile sınırlı. Freepik benzeri sitelerden PSD şablonları indirip bu program ile kolayca düzenleyebilirsiniz elbette hepsi bu kadar değil.

Ekleyen: Meliksah_2006


Wondershare PDFelement Pro indir v9.0.4.1742 Katılımsız

Wondershare PDFelement Pro Katılımsız Full indir

Wondershare PDFelement, kapsamlı bir PDF yazılımıdır. Wondershare PDFelement ile PowerPoint, Word, Excel gibi dosyalarınızı PDF formatına çevirebilir, PDF dosyalarınızı yazı formatına getirerek düzenleyebilir, PDF birleştirmesi yapabilir ve PDF dosyalarınızı birçok döküman formatına dönüştürebilirsiniz. Wondershare PDFelement'in kullanımı oldukça kolay. Arayüzü basit. Görsel tasarıma sahip olduğundan dolayı programa hemen aşina olacaksınız. Kurulum katılımsızdır.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


VMware Workstation Pro İndir Katılımsız

VMware Workstation Pro İndir - Katılımsız - x64

VMware aynı bilgisayarda disk bölümlendirmeye gerek kalmadan birden fazla işletim sistemine sahip olmak için kullanabileceğiniz bir sanal makine yazılımıdır. Ağ, cihaz kontrolü, dosya paylaşımı, kopyala yapıştır özellikleri, geri alma/ileri alma gibi özellikleri bu sanal makine yazılımı üzerinden çalıştırdıkları işletim sisteminde de kullanabilir ve güvenli bir şekilde işletim sistemini kullanabilirsiniz.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


KMPlayer v4.2.2.66 Türkçe Katılımsız

KMPlayer Türkçe Katılımsız indir

KMPlayer açık kaynak kodlu bir medya oynatıcısıdır. Ücretsiz olmasına ücretli dediğimiz ve içerisinde birsürü reklam gösteren can sıkan KMPlayer, bu katılımsız sürümü hazırlayan arkadaş tarafından reklamları tamamen host dosyasından ve programın içerisinden engellenmiş. Yani KMPlayer'i artık reklamsız olarak kullanabileceksiniz diyorum bu çok sevindirici bir haber olsa gerek. Program başta tüm video formatları olmak üzere ses ve diğer tüm medya dosyalarını açabilmektedir. Ayrıca Türkçe dil desteği bulundurmaktadır, kodek programları ile uyumludur.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


TeamViewer v15.32.3 Türkçe Katılımsız

TeamViewer Katılımsız Türkçe İndir

TeamViewer, ücretsiz olarak kullanabileceğiniz uzak masaüstü bağlantı programıdır. Program ile kendinize göre kişi listesi oluşturabilir ve bilgisayarları açıldığı anda bağlantı kurabilirsiniz. Türkçe olarak kullanabileceğiniz yazılım ile yapamayacağınız şey yok. Uzaktan görüntülü görüşmeler, toplantılar hazırlayabilir, karşılıklı yazılı olarak sohbet edebilirsiniz. Son sürümüne geçiş yapan programın arayüzü ve hızı oldukça geliştirilmiş, tavsiyemdir bilgisayarınızda mutlaka bulunsun.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Revo Uninstaller Pro v5.0.5 Türkçe Katılımsız

Revo Uninstaller Pro Türkçe Katılımsız indir

Revo Uninstaller, program kaldırma aracıdır. Revo Uninstaller ile bir programı hiç iz bırakmadan sisteminizden tamamen kaldırabilirsiniz. Örneğin ESET'i bir bilgisayardan kaldırmak bazen eziyet haline gelebiliyor, Revo Uninstaller ile ESET'i kaldırırken ilk olarak programın kendi kaldırma sistemi çalıştırılıyor, ardından otomatik olarak programın kayıt defterinde ve diskinizde bıraktığı dosyaları bir bir bularak siliyor. Uninstall komutu bozulmuş programları da Revo Uninstaller ile kaldırmanız mümkün. Yıllardır kullandığım başarılı bir araçtır, program kaldırmanın yanı sıra çeşitli temizlik işlemlerinizi de yapmanız mümkün.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Opera v89.0.4447.51 Türkçe Katılımsız

Opera Türkçe Katılımsız indir

Opera, diğer tarayıcılara nazaran daha az tercih edilmesine rağmen,hız konusunda oldukça iddialı bir tarayıcıdır. Sahip olduğu turbo modülü sayesinde hız konusunda kendini bir hayli geliştiren tarayıcı,Türkçe dil desteğiyle de Türk kullanıcılar tarafından oldukça tercih edilen bir tarayıcıdır. Stable yani kararlı sürümü ile yeni kullanıcılara hitap eden tarayıcı katılımsız sürümüyle sizlerle...

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Notepad++ v8.4.4 Türkçe Katılımsız

Notepad++ Katılımsız İndir - Türkçe

Notepad++, Windows'un halihazırda bulunan Not defteri aracına alternatif olarak kullanabileceğiniz, aynı zamanda program veya web geliştiricilerinin kod yazarken kullanabileceği başarılı bir metin editörüdür. Notepad++ sayesinde neredeyse açamadığınız program-çalışma-proje dosyası formatı kalmayacak. Notepad++ ile kod yazabilirsiniz. 50'den fazla programlama dili desteği bulunur. Ayrıca eklenti desteği ve Türkçe dil desteği mevcuttur. Kurulum katılımsızdır, 1 dakikada kurulur.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Mozilla Firefox v103.0 Türkçe Katılımsız

Mozilla Firefox Türkçe Katılımsız

Mozilla Firefox'un şuan itibari ile en güncel ve en kararlı sürümüdür. Kullanımı sınırsız ve kurulumu katılımsızdır. Mozilla Firefox genellikle hızlı ve güvenli olduğu için tercih edilir. Diğer tarayıcılara oranla geniş bir mağazaya ve zengin uygulama içeriğine sahiptir. Bilgisayarında yüklü olanlar veya güncel sürümünü indirmek isteyenler buyursunlar. x32 ve x64 olarak sisteminize en uygun olanı otomatik olarak kurulur. Bu konuda en güncel katılımsız sürümü paylaşılacaktır.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Winchester


Microsoft Edge v103.0.1264.71 Katılımsız indir

Microsoft Edge Katılımsız indir + Reklam Engelleyici

Microsoft'un Chromium altyapısı kullanarak hazırlamış olduğu yeni nesil internet tarayıcısı Microsoft Edge'in katılımsız versiyonudur. Edge aynı Google Chome gibi oldukça hafif ve esnek bir tarayıcı olarak ön plana çıkıyor. Çağımıza ayak uydurmayı ve hızla benimsenmeyi başarabilen yazılım, kendine has metro flat arayüzü ile birlikte geliyor. Katılımsız olarak indireceğiniz bu sürümde içerisine reklam engelleyici eklenti de kurulu olarak geliyor.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Java Runtime Environment

Java SE Runtime Environment (JRE) Katılımsız İndir

Java her bilgisayarda bulunması gereken en önemli programlardan birisidir. Şuanda bile bu siteyi sağlıklı görüntülüyorsanız bu javanın sayesindedir. En son sürüm Java 8.0 katılımsız olarak sizlerle. Sizde indirin, bilgisayarınızı güncel tutun. Kurulum otomatik olarak eğer sistemde yüklüyse eski güncelleme versiyonu tamamen silip temiz bir kurulum yapar. Ek olarak bir işlem yapmanıza gerek kalmıyor. Ayrıca 32 ve 64 bit destekliyor.

Sürüm Güncellendi


Katılımsız olarak müdahale gerektirmeden bilgisayarınıza kurulabilen programlar.


Yasal uyarımız için burayı inceleyebilirsiniz. Telif hakkı ve iletişim için: (iletisim[at]buyur-indir.com)

Üyelerimizin, ziyaretçilerimizin ve yöneticilerimizin hiçbir dosyası / içeriği sunucumuzda barındırılmamaktadır. Tamamı internet üzerinde paylaşıma açık içeriklerdir. Platformumuz tüm paylaşımlara açıktır. DMCA / Telif ve yasal konular için bizlere mail adresimizden; "iletisim[at]buyur-indir.com" adresinden ulaşınız. Uyarınızdan itibaren ilgili içerik / içerikler 3 gün içerisinde kaldırılacaktır.

Sitede bulunan full programlar ve full oyunlar, tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.