Kırık linklere lütfen yorum yapınız. En kısa sürede güncellenecektir.
Karanlık Mod

9 YAŞINDA

Güncel Alet Çantası

CCleaner

PC Temizlik Programı

Flash Player

Flash Oynatma Aracı

Skype

Videolu Görüşme Programı

Aimp

MP3 Oynatma Programı

Internet Download Manager

Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Microsoft Office

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Photoscape

Kolay Resim Düzenleme

Adobe Photoshop CC 2022

Prof. Resim Düzenleme

Mozilla Firefox Quantum

Hızlı İnternet Tarayıcısı

Google Chrome

Güvenli İnternet Tarayıcı

avast! Tüm Sürümleri 2020

En Hızlı Antivirüs Programı

Kaspersky Internet Security

Güçlü Antivirüs Programı

uTorrent Pro

Torrent Dosya İndirici

Nero Platinum 2020

Güçlü Disk Yazdırma

Daemon Tools Ultra Türkçe

Sanal Disk Oluşturma

Foxit Reader

Hızlı PDF Okuyucu

Adobe Acrobat XI Pro

Popüler PDF Programı

K-Lite Mega Codec Pack

Sistem Kodek Paketi

DirectX 12
 - DirectX 9
Microsoft DirectX Sürücüleri

WinRAR

Arşivleme ve Arşiv Açma


Windows 11 Hakkında

Office 2021 Çıktı Buyurun İndirin
Adobe CC 2022 Tüm Programları
Windows 11 AIO Tek DVD
Windows 11 Pro Orjinal İndirin
Ekleyen: Meliksah_2006


Hasenat 8.1 Türkçe İndir

Hasenat Son Sürüm indir - Kur'an-ı Kerim Araştırma Programı

Hasenat, bir Kur'an-ı Kerim araştırma programıdır. Bu yazılım ile Kur'an-ı Kerim'i hatim edebilir, sureler okuyabilir, İslam'ın şartlarına bakabilir ve dinimiz İslam ile ilgili aradığınız tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Elmalılı Hamdi Yazır'ın tefsirlerini okuyabilir, geniş çapta Kur'an-ı Kerim sözlüğünü inceleyebilirsiniz. Türkçe olması nedeniyle kesinlikle zorlanmayacaksınız. V6 sürümünde birçok hata ve problem giderilmiş olup, İslami programlar kategorisinin en güzel programlarından birisidir. Her bilgisayarda bulunmalı.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Kur'an-ı Kerim Öğretim Programı

İnteraktif Kur'an-ı Kerim Öğretim Programı indir (Diyanet Vakfı)

Kur'an-ı Kerim öğrenebileceğiniz harika bir program. Program 3 adet diskten oluşmaktadır. Bu eğitim içerikli interaktif program sayesinde hem Kur'an-ı Kerim okuyabilir, hem de faziletleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Elifba cüzü, Kelime-i Tevhid, Tecvid, Ezan, Tesbih, namaz duaları ve daha pek çok içeriği bir arada bulabilirsiniz. İnteraktif program üzerine tasarlanmıştır. İndireceğiniz dosya içerisinde 3 disk yer almaktadır. Bu disk kalıplarını açmanız için ise Daemon Tools programı gereklidir.

Ekleyen: Meliksah_2006


Çocuklar için İnteraktif Kuran Öğretim Seti

Çocuklar için İnteraktif Kuran Öğretim Seti CD'si İndir

Çocuklara Kuran-ı Kerim'i öğretebileceğiniz, eğlenceli yoldan Elif-ba öğrenebilecekleri, namaz sure ve dualarını okuyabilecekleri bir eğitim içeriğidir. Autorun ile bu interaktif CD'yi açarak çocuklarınıza eğlenceli ve kolay yoldan dini bilgileri paylaşabilirsiniz. Çeşitli oyunlara da yer verilen eğitim seti CD içinde ayrıca sesli ve yazılı anlatımın yanı sıra görsel içerikler de yer alıyor. Bol bol ekran görüntüsü attım inceleyiniz.

Ekleyen: Meliksah_2006


Hafız İlhan Tok Kuran-ı Kerim Hatim Seti - 30 VCD

Hafız İlhan Tok Kuran-ı Kerim Hatim Seti 30 VCD İndir

Cüz cüz kolay anlatımları ile Hafız İlhan Tok'un Kuran-ı Kerim hatim setidir. Toplamda 30 VCD halindedir. Sırası ile açıp dinleyebilir, görsel olarak takip edebilirsiniz. Takip demişken, ok takibi ve surelerin anlamlarına bu set içerisinde yer verilmiş. Her VCD cüz halindedir, toplamda 30 cüz bulunmaktadır. Örnek olarak videodan da inceleyebilirsiniz.

Ekleyen: Meliksah_2006


Çocuklar için Kur'an Talimi Görsel Eğitim Seti

Çocuklar için Kur'an Talimi Görsel Eğitim Seti indir

Çocuklar için Kur'an eğitimi setidir. Set içerisinde birbirinden farklı sureler yer almaktadır. 19 adet sure içerir. Sureler anlatımlı haldedir. Animasyonlar ve çeşitli görsel içerikler sayesinde çocuklarınız sureleri daha kolay ve anlaşılır bir biçimde ezberleyip, aynı zamanda anlamlarını da öğrenmiş olacaklar. Sureler tekrar edilebilir haldedir.

Ekleyen: Meliksah_2006


Dinimi Öğreniyorum Türkçe v2.0

Dinimi Öğreniyorum Türkçe indir

Çocuklar Dinimi Öğreniyorum programı ile rahatlıkla dinimizin öğretilerini öğrenebilecekler. Namaz kılmasını bilmeyen kardeşlerimizin bu program sayesinde namaz kılmayı öğrenmelerini amaç edinmektedir.

Ekleyen: Meliksah_2006


Mehmet Emin Ay (Cüzler) - Kur'an Hatmi

Mehmet Emin Ay (Cüzler) - Kur'an Hatmi indir

İçerisinde 30 adet video barındıran bu set sayesinde Mehmet Emin Ay'ın hatmini izleyerek dinleyebilirsiniz. Okla takip edilebilir videolarda zorlanmadan yavaş yavaş hatmi takip edebilirsiniz. Hatim etmek isteyenler ve bir kaynak arayanlara tavsiye edilebilir. Videoların tamamı FLV uzantısındadır. 30 adet cüz içerir. Türkçe açıklamaları da yine videolarda mevcuttur.

Ekleyen: Meliksah_2006


MP3 Formatında Dev Dini Kitap Seti

MP3 Formatında Dev Dini Kitap Seti indir

MP3 formatında işte, evde, yolculukta veya yürüyüşlerde dinleyebileceğiniz dev bir dini kitap setidir. Set içerisinde faideli bilgiler, namaz kitabı, kıyamet ve ahiret gibi çeşitli başlıklarda kitaplar bulunmaktadır. Bu kitaplar MP3 uzantılıdır. Herhangi bir müzik çalar uygulaması ile telefonda veya bilgisayarda açıp dinleyebilirsiniz. Sesli kitapların tamamı Türkçe'dir.

Ekleyen: Meliksah_2006


Online ilahi Dinleme Programı

Online ilahi Dinleme Programı indir

Online İlahi, A’dan Z’ye bütün ilahi sanatçılarını arşivinde barındıran, internet üzerinden, bilgisayarınıza indirmeksizin ilahi dinlemenize olanak sağlayan bir uygulamadır. Online İlahi yardımıyla sevdiğiniz ilahileri internet üzerinden, bilgisayarınıza indirmeksizin dinleyebilirsiniz. Online İlahi, kullanışlı arayüzü ve geniş arşivi ile kullanıcıların beğenisini kazanabilecek bir yazılım. Harf sıralamasına göre kategorize edilmiş İlahi sanatçılarından birini seçip, dinlemek istediğiniz ilahiyi seçtikten sonra, anında dinleyebiliyorsunuz. Aynı zamanda Media Player gibi bir mantığa sahip olduğundan, sonraki ilahi ‘ye geçme, önceki ilahi ‘ye geçme, durdurma, duraklatma, ses kısma ve ses açma gibi olanaklara sahipsiniz.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Kuran-ı Kerim Öğretim Programı v5.99 indir

Kuran-ı Kerim Öğretim Programı İndir

Kur’anı Kerim öğrenmek için sesli ve uygulamalı olarak yapılmış en iyi ElifBa programlarından biri. Program sesli uygulama olarak tek dosya şeklinde yapılmıştır, kullanımı son derece basit, inglizce menü mevcut. Ayrıca Windows7 ve Vista kullanıcıları programı farenin sağ tuşu ile "yönetici olarak çalıştır” şeklinde açarlarsa ve karşılarına gelen uyarıya izin ver derlerse sorunsuz çalışacaktır.

Sürüm Güncellendi


Bu bölüm, Yüce dinimiz İslam'ın daha kolay öğrenilmesi için hazırlanmış program ve dökümanları içerir.


Yasal uyarımız için burayı inceleyebilirsiniz. Telif hakkı ve iletişim için: (iletisim[at]buyur-indir.com)

Üyelerimizin, ziyaretçilerimizin ve yöneticilerimizin hiçbir dosyası / içeriği sunucumuzda barındırılmamaktadır. Tamamı internet üzerinde paylaşıma açık içeriklerdir. Platformumuz tüm paylaşımlara açıktır. DMCA / Telif ve yasal konular için bizlere mail adresimizden; "iletisim[at]buyur-indir.com" adresinden ulaşınız. Uyarınızdan itibaren ilgili içerik / içerikler 3 gün içerisinde kaldırılacaktır.

Sitede bulunan full programlar ve full oyunlar, tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.