Kırık linklere lütfen yorum yapınız. En kısa sürede güncellenecektir.
Karanlık Mod

❤ 10 YAŞINDA

Güncel Alet Çantası

CCleaner

PC Temizlik Programı

Flash Player

Flash Oynatma Aracı

Skype

Videolu Görüşme Programı

Aimp

MP3 Oynatma Programı

Internet Download Manager

Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Microsoft Office

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Photoscape

Kolay Resim Düzenleme

Adobe Photoshop CC 2023

Prof. Resim Düzenleme

Mozilla Firefox Quantum

Hızlı İnternet Tarayıcısı

Google Chrome

Güvenli İnternet Tarayıcı

avast! Tüm Sürümleri 2020

En Hızlı Antivirüs Programı

Kaspersky Internet Security

Güçlü Antivirüs Programı

uTorrent Pro

Torrent Dosya İndirici

Nero Platinum 2020

Güçlü Disk Yazdırma

Daemon Tools Ultra Türkçe

Sanal Disk Oluşturma

Foxit Reader

Hızlı PDF Okuyucu

Adobe Acrobat XI Pro

Popüler PDF Programı

K-Lite Mega Codec Pack

Sistem Kodek Paketi

DirectX 12
 - DirectX 9
Microsoft DirectX Sürücüleri

WinRAR

Arşivleme ve Arşiv Açma


Sitemizi ne sıklıkla ziyaret ediyorsunuz?

Office 2021 Çıktı Buyurun İndirin
Adobe CC 2022 Tüm Programları
Windows 11 AIO Tek DVD
Windows 11 Pro Orjinal İndirin
Ekleyen: Winchester


SpellForce: Conquest of Eo

SpellForce: Conquest of Eo - PC - Full Oyun - Torrent - Hızlı İndir

SpellForce: Conquest of Eo, eski bir klasik olan SpellForce serisinin bir sonraki bölümüdür. Oyun, büyülü bir dünya olan Eo'da geçmektedir ve oyuncular, güçlü bir komutan olarak bir orduyu yönetmekle sorumlu olan kahraman bir karakteri kontrol ederler. Oyuncular, stratejik hamlelerle düşmanları alt etmeli ve kaynakları yöneterek ordularını geliştirmelidirler. Oyun ayrıca, güçlü bir hikayeye, RPG öğelerine ve büyülü yaratıklara sahiptir.

Ekleyen: Winchester


Nebuchadnezzar: The Adventures of Sargon

Nebuchadnezzar: The Adventures of Sargon - PC - Full Oyun - Torrent - Hızlı İndir

Nebuchadnezzar: The Adventures of Sargon, bir simülasyon strateji oyunudur ve Antik Yakın Doğu'daki en güçlü krallıklardan biri olan Babil İmparatorluğu'na odaklanmaktadır. Oyuncular, Babil İmparatorluğu'nun en ünlü hükümdarlarından biri olan Sargon'un hayatına dahil olacaklar ve krallığın ekonomik, askeri ve siyasi işlerini yönetecekler.

Ekleyen: Winchester


Pharaoh: A New Era

Pharaoh: A New Era - PC - Full Oyun - Torrent - Hızlı İndir

Pharaoh: A New Era, hayatta kalma stratejisi oyunlarından biridir. Antik Mısır'da geçen oyun, oyuncuların bir imparatorluğu yönetmesine ve geliştirmesine izin verir. Oyuncular, çiftçilik, madencilik ve ticaret gibi farklı faaliyetlerle kaynaklarını yöneterek, şehirlerini inşa ederler.

Ekleyen: Winchester


Here to Stay

Here to Stay - PC - Full Oyun - Torrent - Hızlı İndir

Oyuncular, bir adada mahsur kalmış bir karakteri yöneterek hayatta kalmaya çalışırlar. Oyunda, karakterin açlık, susuzluk, yorgunluk gibi ihtiyaçlarını karşılamak ve barınma, yiyecek ve su temini gibi temel gereksinimleri sağlamak için kaynaklar toplamak gerekmektedir.

Ekleyen: Winchester


Hidden Ghost Town

Hidden Ghost Town - PC - Full Oyun - Torrent - Hızlı İndir

Merhaba sevgili maceraperestler! Gizli hayalet kasabasına hoş geldiniz! Hidden Ghost Town oyunu, size korkunç ve heyecanlı bir macera sunuyor. Ama endişelenmeyin, esprili bir üslupla yazdığımız için, korkunuzun üzerine komik bir twist ekleyeceğiz!

Ekleyen: Winchester


Nienix: Cosmic Warfare

Nienix: Cosmic Warfare - PC - Full Oyun - Torrent - Hızlı İndir

Nienix: Cosmic Warfare, 2021 yılında Steam platformunda piyasaya sürülen bir çevrimiçi çok oyunculu bir oyun. Oyun, bilim kurgu teması etrafında dönen birinci şahıs nişancı türündedir.

Ekleyen: Winchester


Orders of the Ruler

Orders of the Ruler - PC - Full Oyun - Torrent - Hızlı İndir

Oyunda, tarihi figürlerle işbirliği yaparak dünya genelinde etkileyici bir imparatorluk inşa etmek için mücadele ediyorsunuz. Sürükleyici oynanışı, tarihi detayları ve ilginç karakterleri sayesinde bu oyun, strateji oyunu sevenler arasında oldukça popüler hale geldi.

Ekleyen: Winchester


Terra Nil

Terra Nil - PC - Full Oyun - Torrent - Hızlı İndir

Terra Nil, son zamanlarda popüler olan bir çevre dostu simülasyon oyunudur. Bu oyunda amacınız, yıkılmış bir dünyayı geri kazanmak ve canlandırmaktır. Ama burada sıradan bir strateji oyunundan bahsetmiyoruz, çünkü Terra Nil'in bir çevre dostu oyun olması onu benzersiz kılıyor.

Ekleyen: Winchester


The Last of Us Part I

Total Tank Generals - PC - Full Oyun - Torrent - Hızlı İndir

Total Tank Generals, heyecan verici bir strateji oyunudur ve oyunculara savaşın ortasında bir tank komutanı gibi hissettirir. Oyuncular, farklı taktikler kullanarak rakiplerini alt etmek için savaşacaklar.

Ekleyen: Meliksah_2006


Frostpunk: Game of the Year Edition İndir + DLC

Frostpunk: Game of the Year Edition Full + DLC İndir

Frostpunk, şehir kurucu, toplumun hayatta kalması ve ısının hayat anlamına geldiği ve her kararın bir bedeli olduğu bir strateji oyunudur. Tamamen donmuş bir dünyada, insanlar ezici soğuk algınlığına karşı koymak için buharla çalışan teknoloji geliştiriyorlar. Dünyadaki son şehri inşa etme ve topluluğunuzun hayatta kalabilmesi için gerekli araçları sağlama göreviyle karşı karşıyasınız.

Linkler Yenilendi


Strateji oyunları zeka açar. 3 günde bir yatmadan tok karnına oynamak gerekir :) Şaka bir yana, aramış olduğunuz strateji türündeki oyunları bu kategorimizde bulabilir ve bilgisayarınıza indirerek oynayabilirsiniz.


Yasal uyarımız için burayı inceleyebilirsiniz. Telif hakkı ve iletişim için: (iletisim[at]buyur-indir.com)

Üyelerimizin, ziyaretçilerimizin ve yöneticilerimizin hiçbir dosyası / içeriği sunucumuzda barındırılmamaktadır. Tamamı internet üzerinde paylaşıma açık içeriklerdir. Platformumuz tüm paylaşımlara açıktır. DMCA / Telif ve yasal konular için bizlere mail adresimizden; "iletisim[at]buyur-indir.com" adresinden ulaşınız. Uyarınızdan itibaren ilgili içerik / içerikler 3 gün içerisinde kaldırılacaktır.

Sitede bulunan full programlar ve full oyunlar, tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.