Kırık linklere lütfen yorum yapınız. En kısa sürede güncellenecektir.
Karanlık Mod

❤ 10 YAŞINDA

Güncel Alet Çantası

CCleaner

PC Temizlik Programı

Flash Player

Flash Oynatma Aracı

Skype

Videolu Görüşme Programı

Aimp

MP3 Oynatma Programı

Internet Download Manager

Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Microsoft Office

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Photoscape

Kolay Resim Düzenleme

Adobe Photoshop CC 2023

Prof. Resim Düzenleme

Mozilla Firefox Quantum

Hızlı İnternet Tarayıcısı

Google Chrome

Güvenli İnternet Tarayıcı

avast! Tüm Sürümleri 2020

En Hızlı Antivirüs Programı

Kaspersky Internet Security

Güçlü Antivirüs Programı

uTorrent Pro

Torrent Dosya İndirici

Nero Platinum 2020

Güçlü Disk Yazdırma

Daemon Tools Ultra Türkçe

Sanal Disk Oluşturma

Foxit Reader

Hızlı PDF Okuyucu

Adobe Acrobat XI Pro

Popüler PDF Programı

K-Lite Mega Codec Pack

Sistem Kodek Paketi

DirectX 12
 - DirectX 9
Microsoft DirectX Sürücüleri

WinRAR

Arşivleme ve Arşiv Açma


Windows 11 Hakkında

Office 2021 Çıktı Buyurun İndirin
Adobe CC 2022 Tüm Programları
Windows 11 AIO Tek DVD
Windows 11 Pro Orjinal İndirin
Ekleyen: Winchester


QuickSurface Full indir

QuickSurface Full indir

QuickSurface, 3D modelleme ve tasarım alanında kullanılan bir yazılımdır. Bu program, kullanıcılarına hızlı ve kolay bir şekilde 3D modeller oluşturma imkanı sunar. Bu yazılım, 3D tasarım ve modelleme alanında çalışan tasarımcılar, mühendisler ve endüstri profesyonelleri için oldukça faydalı bir araçtır.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Chief Architect Premier X15 v25.1.0.45 (x64)

Chief Architect Premier Full indir (64-bit)

Chief Architect Premier, alanında en gelişmiş yazılımlardan birisidir. Bu program ile grafiksel 3D ev ve iç dekorasyon tasarımlarınızı kolayca hazırlayabilirsiniz. Çeşitli duvar, kapı, çatı, banyo, oturma odası, mutfak, masa, sandalye gibi objeler dahil yüzlerce çizim yapabilir ve bunları sunum haline getirebilirsiniz. Google SketchUp tarzı bir yazılım, bu alanda meraklı olanlar indirebilir ve kullanabilirler.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Winchester


Geoteric Full (64-bit)

Geoteric Full (64-bit)

Geoteric, petrol ve doğal gaz endüstrisi için geliştirilmiş bir yazılımdır. Bu program, yer kabuğundaki kayaların özelliklerini tespit etmek, yeraltı kaynaklarını aramak ve sondaj operasyonlarını optimize etmek için kullanılır. Yüksek çözünürlüklü 3D görüntüler, veri analizi araçları ve simülasyonlar sunar. Geoteric, petrol ve doğal gaz şirketleri için değerli bir araçtır.

Ekleyen: Winchester


CSI SAP2000 Ultimate Full İndir (64-bit)

CSI SAP2000 Ultimate Full İndir (64-bit)

CSI SAP2000 Ultimate, yapısal analiz, tasarım ve modelleme için geliştirilmiş bir yazılımdır. İleri seviye bir teknoloji ile donatılmış olan bu program, statik ve dinamik analizler yapabilir, taşıyıcı sistemlerin davranışını simüle edebilir, malzeme özelliklerini belirleyebilir, yapısal tasarım sürecini kolaylaştırabilir ve sonuçları görsel olarak sunabilir. CSI SAP2000 Ultimate, mühendisler, mimarlar ve araştırmacılar için ideal bir araçtır.

Ekleyen: Meliksah_2006


CSI Bridge Advanced v24.2.0 B2164 (x64)

CSI Bridge Advanced with Rating Full İndir

CSI Bridge güçlü bir 3D motoru entegre edilmiş profesyonel bir tasarım programıdır. CSI Bridge birçok mühendis tarafından tercih edilmektedir. Paylaşmış olduğumuz bu sürümünde uzmanlara yönelik analiz araçları, güçlü optimizasyon sistemi, gelişmiş render motoru ve daha pek çok özellik eklenmiş, yenilenmiştir. Özellikle İnşaat Mühendisliği bölümüyle ilgilenen yol, köprü gibi çizimlere meraklı arkadaşların kullanabileceği türden bir yazılım.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Winchester


PROCAD Spoolcad PLUS Full İndir (64-bit)

PROCAD SpoolCAD PLUS Full İndir (64-bit)

PROCAD SpoolCAD PLUS, endüstriyel borulama ve tesisat sistemlerinde kullanılan boru spool ve izometrik çizimlerinin hazırlanmasını sağlayan bir yazılımdır. Bu program, boru sistemlerinin çizimlerinin daha hızlı ve doğru bir şekilde hazırlanmasını sağlar. SpoolCAD PLUS, işletmelerin boru montajının daha hızlı ve etkili bir şekilde gerçekleştirilmesine yardımcı olur.

Ekleyen: Winchester


GOLDSIM Full İndir - x64

GOLDSIM Full İndir - x64

GOLDSIM, sistematik risk analizi, karar analizi ve performans simülasyonları için bir yazılım aracıdır. GOLDSIM, kompleks sistemlerin davranışlarını modellemek ve analiz etmek için kullanılır. Yazılımın amacı, bu sistemlerin performansını optimize etmek ve risklerini azaltmaktır. GOLDSIM, savunma, enerji, finans, sağlık, çevre ve endüstriyel sistemler gibi çeşitli sektörlerde kullanılır.

Ekleyen: Meliksah_2006


Blender v3.4.1 İndir (x64)

Blender indir - 3D Modelleme Yazılımı

Google SketchUp'un en sağlam rakibi olarak da adlandırabileceğimiz Blender, gelişmiş ve fonksiyonel bir 3D modelleme ve render alma programıdır. Ücretsiz olarak dağıtılan Blender yazılımı tüm Windows işletim sistemleri birlikte uyumlu olarak çalışabiliyor. Blender ile aynı zamanda 3D modellerinize çeşitli animasyonlar ve efektler ekleyebiliyor, kendi katmanlarınızı (texture) oluşturabiliyorsunuz. Eskiden modelleme işleri ile az çok ilgilendiğim zamanlar açıp kullanmışlığım vardır fakat arayüzünde zorlandığım için alternatiflere yönlenmek zorunda kalmıştım. Ancak modelleme işine aşina kişiler programı kısa sürede çözebilir, kendi 3D modellerini ve animasyonlarını oluşturabilirler.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Winchester


Siemens NX 2027 Build 4020 (NX 2007 Series) Full

Siemens NX 2027 Build 4020 (NX 2007 Series) Full indir

Siemens NX, bir tasarım ve mühendislik yazılımıdır. Endüstriyel tasarım, mühendislik, üretim ve ürün yaşam döngüsü yönetimi için bir çözüm sağlar. Bu program, karmaşık tasarım ve mühendislik projeleri için bir dizi araç ve özellik sunar. Siemens NX, kullanıcıların tasarım, mühendislik ve üretim süreçlerini optimize etmelerine ve verimliliği artırmalarına olanak tanır.

Ekleyen: Winchester


GraphPad Prism Full (64-bit)

GraphPad Prism Full (64-bit)

GraphPad Prism programı, bilimsel verilerin analizi, görselleştirilmesi ve yapılan araştırmaların raporlanması için tasarlandı. Program, biyolojik, fizyolojik ve kimyasal verilerin analizi için farklı grafik türlerini ve analitik modelleri sunar. Kullanıcılar, verilerini çok düzgün bir şekilde görselleştirmek ve analiz etmek için bu araçları kullanabilir.


3D çizim, tasarım, animasyon, CAM - CAD gibi grafik programlarını bu kategoride bulabilirsiniz.


Yasal uyarımız için burayı inceleyebilirsiniz. Telif hakkı ve iletişim için: (iletisim[at]buyur-indir.com)

Üyelerimizin, ziyaretçilerimizin ve yöneticilerimizin hiçbir dosyası / içeriği sunucumuzda barındırılmamaktadır. Tamamı internet üzerinde paylaşıma açık içeriklerdir. Platformumuz tüm paylaşımlara açıktır. DMCA / Telif ve yasal konular için bizlere mail adresimizden; "iletisim[at]buyur-indir.com" adresinden ulaşınız. Uyarınızdan itibaren ilgili içerik / içerikler 3 gün içerisinde kaldırılacaktır.

Sitede bulunan full programlar ve full oyunlar, tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.