Kırık linklere lütfen yorum yapınız. En kısa sürede güncellenecektir.
Karanlık Mod

9 YAŞINDA

Güncel Alet Çantası

CCleaner

PC Temizlik Programı

Flash Player

Flash Oynatma Aracı

Skype

Videolu Görüşme Programı

Aimp

MP3 Oynatma Programı

Internet Download Manager

Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Microsoft Office

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Photoscape

Kolay Resim Düzenleme

Adobe Photoshop CC 2022

Prof. Resim Düzenleme

Mozilla Firefox Quantum

Hızlı İnternet Tarayıcısı

Google Chrome

Güvenli İnternet Tarayıcı

avast! Tüm Sürümleri 2020

En Hızlı Antivirüs Programı

Kaspersky Internet Security

Güçlü Antivirüs Programı

uTorrent Pro

Torrent Dosya İndirici

Nero Platinum 2020

Güçlü Disk Yazdırma

Daemon Tools Ultra Türkçe

Sanal Disk Oluşturma

Foxit Reader

Hızlı PDF Okuyucu

Adobe Acrobat XI Pro

Popüler PDF Programı

K-Lite Mega Codec Pack

Sistem Kodek Paketi

DirectX 12
 - DirectX 9
Microsoft DirectX Sürücüleri

WinRAR

Arşivleme ve Arşiv Açma


Windows 11 Hakkında

Office 2021 Çıktı Buyurun İndirin
Adobe CC 2022 Tüm Programları
Windows 11 AIO Tek DVD
Windows 11 Pro Orjinal İndirin
Ekleyen: Winchester


FotoJet Designer

FotoJet Designer Full

Üstün özelliklere sahip bir grafik tasarım yazılımıdır. FotoJet Designer ile 93.000'den fazla hazır şablon ile Facebook, Instagram, Youtube gibi platformlara grafik tasarlayabilir, hazır şablonları kullanarak zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Hatta programı keşfetmişken bende indirip kullanacağım zira harika özellikler sunduğunu görüyorum. FotoJet Designer tasarımlarınızı özgünce kişiselleştirebileceğiniz bir dizi şekil, yazı, font, grafik ve şablon barındırıyor.

Ekleyen: Winchester


ESSS Rocky DEM

ESSS Rocky DEM Full (64-bit)

ROCKY, granüler ortamı ayrık elemanlar yöntemiyle (MDE veya DEM - Ayrık Eleman Metodu) modellemek için etkili bir yazılımdır, herhangi bir işlem ve aparatta gerekli özelliklerle dökme malzeme parçacıkları akışını mümkün olduğunca hızlı ve gerçekçi bir şekilde modellemenizi sağlar. ROCKY, dökme malzemeler ve ilgili ekipmanlarla süreçleri modellemek için modern bir yazılımdır.

Ekleyen: Meliksah_2006


NCH DrawPad Pro v8.43

NCH DrawPad Professional Full

Grafik tasarım projelerinizde kullanabileceğiniz NCH DrawPad Pro, ünlü firma NCH'ın bir başka ürünüdür. Kalem ve fırça efektleri ile görsellerinize gerçekçi dokunuşlar yapabilirsiniz. Sanatsal eserler oluşturabilir, açılı çizimler gerçekleştirebilir veya çeşitli poligonlar oluşturup bunları grafik dosyanıza uygulayabilirsiniz. Grafik yazılımları indirmeyi sevenler deneyebilirler.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Fusion Studio v18.0.1 B5

Blackmagic Design Fusion Studio Full indir

Kompozisyon, animasyon ve 3D imkanlarını bir arada sunan devasa yazılım. Fusion Studio ile muhteşem grafiklere sahip 3D çalışmalara imza atabilir, animasyonlar oluşturabilir, sofistike kompozit çalışmaları hazırlayabilirsiniz. Canlı aksiyonlar, gerçek zamanlı düzenleme, render, 3D modelleme, modelleri birleştirme, kamera ve ışıklar, açı ayarlama, sahne biçimi, parçacık sistemi, hacimsel efektler ve güçlü görüntü işleme araçları sunar. Fusion Studio ayrıca akış grafiğini gösteren sezgisel bir arayüz ve gerçekçi görüntüleri maskelemek için üstün 3D alanı sunar.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Artlantis Studio 2021 v9.5.2.32351

Artlantis Studio Full indir

İç mekan tasarımında kullanılan yazılımlardan birisi. Artlantis Studio ile çarpıcı görüntüler oluşturabilir, hassas fizik motoru sayesinde malzeme doğruluğunu görüntüleyebilir ve projelerinizde enerji tasarrufu gibi alanlarda vurgulama yapabilirsiniz. Yazılımın güçlü ve kendine has bir fizik motoru bulunuyor. Bu motor ile beyaz dengesi, ortam aydınlatması, render, 3D sahne, renk ayarlama gibi ince pek çok şeyi yapabiliyorsunuz. Çevresel perdeleme seçeneği ile sahnede ışık silinmeden sanal gölgeler oluşturabiliyor, dış sahnelere bu sayede derinlik getirebiliyorsunuz. Artlantis Studio ayrıca IES türü ışıklandırmayı destekler.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Winchester


Adobe InDesign 2021 v16.2.1.102

Adobe InDesign 2021 Full İndir (64-bit)

Çarpıcı düzenler. Yalnızca InDesign ile. InDesign, baskı ve dijital medya için sektör lideri mizanpaj ve sayfa tasarım yazılımıdır. Dünyanın en iyi dökümhanelerinden tipografi ve Adobe Stock'tan görüntülerle güzel grafik tasarımlar oluşturun. PDF'de içeriği ve geri bildirimleri hızla paylaşın. Adobe Experience Manager ile üretimi kolayca yönetin. InDesign'da kitaplar, dijital dergiler, e-Kitaplar, posterler, etkileşimli PDF'ler ve daha fazlasını oluşturmak ve yayınlamak için ihtiyacınız olan her şey vardır.

Linkler Yenilendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Golden Software Grapher v18.1.334

Golden Software Grapher Full

Hızlı, çarpıcı, güçlü ve verimli grafikler oluşturabileceğiniz profesyonellere yönelik 3D grafik yazılımıdır. Buy kolay kullanımlı ve güçlü dinamiklere sahip yazılım ile birkaç dakika içerisinde profesyonel grafikler oluşturabilirsiniz. 60'dan fazla benzersiz grafik türü içerir. 2D veya 3D çizgi, dağılım, kabartma, vektör, kayan çubuk, kutup, arazi gibi pek çok alanda çizim yapmanıza olanak sağlar. Golden Software ürünüdür, grafikerlere özeldir. 32 ve 64 bit bir aradadır.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Autodesk AutoCAD 2017 HotFix 2 (x86 / x64)

Autodesk AutoCAD 2017 HotFix 2 Full indir

Profesyonel çizimlerde ve grafik konularında önde gelen yazılım devi Autodesk'in AutoCAD 2017 ürünüdür. Bu sürüm şuan 2016 itibari ile en güncel versiyondur. Dosya içerisinde ayrıca Hotfix-2 ekli olup, aktivasyon için gerekli araç da eklidir. Kurulum ve lisans işlemi bildiğimiz klasik AutoCAD'in diğer sürümlerinde olduğu gibidir. Programı pek çok grafik 3D işlerinizde kullanabilirsiniz. 32 ve 64 bit olmak üzere ayrı ayrı indirip kullanabilirsiniz buyurun.

Linkler Yenilendi

Ekleyen: Meliksah_2006


SketchUp Pro 2021 v21.1.332.0 (64-bit)

SketchUp Pro 2021 Full (64-bit)

Ünlü 3D çizim programı SketchUp Pro'nun 2021 sürümüdür. Yepyeni araç yelpazesi ile karşımıza çıkan SketchUp Pro 2021, öğrenmesi kolay içerikleri ile 3D çizim ve modelleme işlerinizi oldukça kolaylaştırıyor. Hayal edebileceğiniz her şey için hızlı, kolay 3B modellemenin yanı sıra tasarımlarınızı gerçek şeylere dönüştürmek için ihtiyacınız olan tüm özelliklere sahip güçlü web modelleyici içeriği barındırıyor. LayOut ile 2B'de ölçekli çizim setleri oluşturun. Telefonunuzda veya tabletinizde Microsoft HoloLens, HTC Vive veya Oculus'ta projelerinin adım adım açıklamasını yaparak müşterilerinizi şaşırtın.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Autodesk AutoCAD 2019.1.2 (x86 - x64)

Autodesk AutoCAD 2019 Full (32 - 64 bit)

Autodesk AutoCAD ana programdır, tasarım ve planlama standardıdır. Belki de en yaygın kullanılan AutoCAD yazılımı, inşaat, sanayi vb. için harita ve planların çizileceği çeşitli mühendislik tiplerinde kullanılıyor. Autodesk AutoCAD 2019 versiyonunun ilk versiyonu 1982 sonunda piyasaya sürüldü. Kullanıcı arayüzü yeni başlayanlar için uygundur, iki boyutlu şekiller ve üç boyutlu haritalar ile kolay çalışmanızı sağlayacak bir dizi araç içerir.

Linkler Yenilendi


3D çizim, tasarım, animasyon, CAM - CAD gibi grafik programlarını bu kategoride bulabilirsiniz.


Yasal uyarımız için burayı inceleyebilirsiniz. Telif hakkı ve iletişim için: (iletisim[at]buyur-indir.com)

Üyelerimizin, ziyaretçilerimizin ve yöneticilerimizin hiçbir dosyası / içeriği sunucumuzda barındırılmamaktadır. Tamamı internet üzerinde paylaşıma açık içeriklerdir. Platformumuz tüm paylaşımlara açıktır. DMCA / Telif ve yasal konular için bizlere mail adresimizden; "iletisim[at]buyur-indir.com" adresinden ulaşınız. Uyarınızdan itibaren ilgili içerik / içerikler 3 gün içerisinde kaldırılacaktır.

Sitede bulunan full programlar ve full oyunlar, tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.