Kırık linklere lütfen yorum yapınız. En kısa sürede güncellenecektir.
Karanlık Mod

❤ 10 YAŞINDA

Güncel Alet Çantası

CCleaner

PC Temizlik Programı

Flash Player

Flash Oynatma Aracı

Skype

Videolu Görüşme Programı

Aimp

MP3 Oynatma Programı

Internet Download Manager

Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Microsoft Office

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Photoscape

Kolay Resim Düzenleme

Adobe Photoshop CC 2023

Prof. Resim Düzenleme

Mozilla Firefox Quantum

Hızlı İnternet Tarayıcısı

Google Chrome

Güvenli İnternet Tarayıcı

avast! Tüm Sürümleri 2020

En Hızlı Antivirüs Programı

Kaspersky Internet Security

Güçlü Antivirüs Programı

uTorrent Pro

Torrent Dosya İndirici

Nero Platinum 2020

Güçlü Disk Yazdırma

Daemon Tools Ultra Türkçe

Sanal Disk Oluşturma

Foxit Reader

Hızlı PDF Okuyucu

Adobe Acrobat XI Pro

Popüler PDF Programı

K-Lite Mega Codec Pack

Sistem Kodek Paketi

DirectX 12
 - DirectX 9
Microsoft DirectX Sürücüleri

WinRAR

Arşivleme ve Arşiv Açma


Sitemizi ne sıklıkla ziyaret ediyorsunuz?

Office 2021 Çıktı Buyurun İndirin
Adobe CC 2022 Tüm Programları
Windows 11 AIO Tek DVD
Windows 11 Pro Orjinal İndirin
Ekleyen: Winchester


Graitec Advance Design Full

Graitec Advance Design Full İndir - 64 bit

Graitec Advance Design, mühendisler ve inşaat profesyonelleri için tasarlanmış güçlü bir yapısal analiz ve tasarım yazılımıdır. Bu yazılım, özellikle betonarme, çelik ve ahşap yapılar için kompleks hesaplamalar yapma ve detaylı tasarımlar oluşturma yeteneği ile dikkat çeker.

Ekleyen: Winchester


Esko ArtPro+ Advanced

Esko ArtPro+ Advanced Full İndir (x64)

Esko ArtPro+, profesyonel grafik tasarımcıları ve baskı öncesi operatörler tarafından kullanılan bir yazılım programıdır. Bu program, genellikle baskı işlemlerinde kullanılan tasarım ve düzenleme işlemlerinde kullanılmaktadır. Esko ArtPro+, dünyanın önde gelen ambalaj ve etiket üreticileri tarafından tercih edilen bir programdır.

Ekleyen: Meliksah_2006


3DF Zephyr v7.009 (x64)

3DF Zephyr Full İndir (64-bit)

3DF Zephyr, 3D modelleri fotoğraflardan otomatik olarak yeniden oluşturmanıza olanak tanır. Süreç tamamen otomatiktir ve kodlanmış hedefler, manuel düzenleme veya özel ekipman gerekmez. 3DF Zephyr, tescilli, en yeni, yeniden yapılandırma teknolojimizin üzerine inşa edilmiştir. Kullanıcı dostu bir arayüze ve birçok yaygın 3B formatta dışa aktarma ve hatta harici araçlara ihtiyaç duymadan kayıpsız video oluşturma imkanına sahiptir. Sadece 64 bit desteklidir.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Winchester


Persona Full indir - Karakter Oluşturma Programı

Persona Full indir - Karakter Oluşturma Programı

Persona, 2019 yılında geliştirilen bir dijital karakter yaratma yazılımıdır. Program, animasyon, oyunlar, video yapımı ve diğer dijital medya için karakterler oluşturma konusunda tasarlanmıştır. Bu program, sanatçıların yaratıcılıklarını ve vizyonlarını gerçeğe dönüştürmelerine olanak tanıyan kapsamlı bir araç seti sunar.

Ekleyen: Winchester


Vectorworks InteriorCAD Full indir (64-bit)

Vectorworks InteriorCAD Full indir (64-bit)

Vectorworks InteriorCAD, iç mekan tasarımı için özel olarak tasarlanmış bir CAD (Bilgisayar Destekli Tasarım) yazılımıdır. Bu yazılım, iç mekan tasarımcılarına, mimarlara ve mobilya tasarımcılarına yönelik olarak geliştirilmiştir.

Ekleyen: Winchester


QuickSurface Full indir

QuickSurface Full indir

QuickSurface, 3D modelleme ve tasarım alanında kullanılan bir yazılımdır. Bu program, kullanıcılarına hızlı ve kolay bir şekilde 3D modeller oluşturma imkanı sunar. Bu yazılım, 3D tasarım ve modelleme alanında çalışan tasarımcılar, mühendisler ve endüstri profesyonelleri için oldukça faydalı bir araçtır.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Chief Architect Premier X15 v25.1.0.45 (x64)

Chief Architect Premier Full indir (64-bit)

Chief Architect Premier, alanında en gelişmiş yazılımlardan birisidir. Bu program ile grafiksel 3D ev ve iç dekorasyon tasarımlarınızı kolayca hazırlayabilirsiniz. Çeşitli duvar, kapı, çatı, banyo, oturma odası, mutfak, masa, sandalye gibi objeler dahil yüzlerce çizim yapabilir ve bunları sunum haline getirebilirsiniz. Google SketchUp tarzı bir yazılım, bu alanda meraklı olanlar indirebilir ve kullanabilirler.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Winchester


Geoteric Full (64-bit)

Geoteric Full (64-bit)

Geoteric, petrol ve doğal gaz endüstrisi için geliştirilmiş bir yazılımdır. Bu program, yer kabuğundaki kayaların özelliklerini tespit etmek, yeraltı kaynaklarını aramak ve sondaj operasyonlarını optimize etmek için kullanılır. Yüksek çözünürlüklü 3D görüntüler, veri analizi araçları ve simülasyonlar sunar. Geoteric, petrol ve doğal gaz şirketleri için değerli bir araçtır.

Ekleyen: Winchester


CSI SAP2000 Ultimate Full İndir (64-bit)

CSI SAP2000 Ultimate Full İndir (64-bit)

CSI SAP2000 Ultimate, yapısal analiz, tasarım ve modelleme için geliştirilmiş bir yazılımdır. İleri seviye bir teknoloji ile donatılmış olan bu program, statik ve dinamik analizler yapabilir, taşıyıcı sistemlerin davranışını simüle edebilir, malzeme özelliklerini belirleyebilir, yapısal tasarım sürecini kolaylaştırabilir ve sonuçları görsel olarak sunabilir. CSI SAP2000 Ultimate, mühendisler, mimarlar ve araştırmacılar için ideal bir araçtır.

Ekleyen: Meliksah_2006


CSI Bridge Advanced v24.2.0 B2164 (x64)

CSI Bridge Advanced with Rating Full İndir

CSI Bridge güçlü bir 3D motoru entegre edilmiş profesyonel bir tasarım programıdır. CSI Bridge birçok mühendis tarafından tercih edilmektedir. Paylaşmış olduğumuz bu sürümünde uzmanlara yönelik analiz araçları, güçlü optimizasyon sistemi, gelişmiş render motoru ve daha pek çok özellik eklenmiş, yenilenmiştir. Özellikle İnşaat Mühendisliği bölümüyle ilgilenen yol, köprü gibi çizimlere meraklı arkadaşların kullanabileceği türden bir yazılım.

Sürüm Güncellendi


3D çizim, tasarım, animasyon, CAM - CAD gibi grafik programlarını bu kategoride bulabilirsiniz.


Yasal uyarımız için burayı inceleyebilirsiniz. Telif hakkı ve iletişim için: (iletisim[at]buyur-indir.com)

Üyelerimizin, ziyaretçilerimizin ve yöneticilerimizin hiçbir dosyası / içeriği sunucumuzda barındırılmamaktadır. Tamamı internet üzerinde paylaşıma açık içeriklerdir. Platformumuz tüm paylaşımlara açıktır. DMCA / Telif ve yasal konular için bizlere mail adresimizden; "iletisim[at]buyur-indir.com" adresinden ulaşınız. Uyarınızdan itibaren ilgili içerik / içerikler 3 gün içerisinde kaldırılacaktır.

Sitede bulunan full programlar ve full oyunlar, tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.