Kırık linklere lütfen yorum yapınız. En kısa sürede güncellenecektir.
Karanlık Mod

9 YAŞINDA

Güncel Alet Çantası

CCleaner

PC Temizlik Programı

Flash Player

Flash Oynatma Aracı

Skype

Videolu Görüşme Programı

Aimp

MP3 Oynatma Programı

Internet Download Manager

Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Microsoft Office

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Photoscape

Kolay Resim Düzenleme

Adobe Photoshop CC 2023

Prof. Resim Düzenleme

Mozilla Firefox Quantum

Hızlı İnternet Tarayıcısı

Google Chrome

Güvenli İnternet Tarayıcı

avast! Tüm Sürümleri 2020

En Hızlı Antivirüs Programı

Kaspersky Internet Security

Güçlü Antivirüs Programı

uTorrent Pro

Torrent Dosya İndirici

Nero Platinum 2020

Güçlü Disk Yazdırma

Daemon Tools Ultra Türkçe

Sanal Disk Oluşturma

Foxit Reader

Hızlı PDF Okuyucu

Adobe Acrobat XI Pro

Popüler PDF Programı

K-Lite Mega Codec Pack

Sistem Kodek Paketi

DirectX 12
 - DirectX 9
Microsoft DirectX Sürücüleri

WinRAR

Arşivleme ve Arşiv Açma


Windows 11 Hakkında

Office 2021 Çıktı Buyurun İndirin
Adobe CC 2022 Tüm Programları
Windows 11 AIO Tek DVD
Windows 11 Pro Orjinal İndirin
Ekleyen: Winchester


BitRecover PST Converter Wizard v13.5

BitRecover PST Converter Wizard indir

Mail dosyalarının uzantısı olan PST dosyalarını dönüştürebileceğiniz bir araçtır. Program ile Outlook yazılımından PST olarak aldığınız arşivlediğiniz e-postalarınızı diğer e-posta servislerine aktarabilmek için dönüştürebilir ve içe aktarım yaparak maillerinize, arşivlerinize, klasörlerinize hepsine eksiksiz ulaşabilirsiniz. Mail dönüştürme programı arıyorsanız deneyebilirsiniz buyurun.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


eBook Converter Bundle v3.22.10805.443

eBook Converter Bundle Full indir

eBook Converter Bundle, bir e-book dönüştürme programıdır. epub, word, text, kindle text gibi formatları kendi aralarında dönüştürerek dilediğiniz cihazda desteklenen formata göre e-kitaplarınızı dönüştürebilir ve her platformda okuyabilirsiniz. E-book formatlı kitaplarınız var ve bunları dönüştürmek için bir program arıyorsanız eBook Converter Bundle'ı deneyebilirsiniz.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Winchester


Coolutils Total HTML Converter İndir

Coolutils Total HTML Converter Full - HTML Dönüştürücü

Profesyonel dönüştürme programları ile ünlü Coolutils firmasının bu programı ile HTML dosyalarınızı PDF, DOC, XLS, XHTML, JPEG, TIFF, TXT, RTF, EMF, SVG, ODT formatlarına dönüştürebilirsiniz. HTML / HTM / MHT / XHTML dosyalarını destekler. Coolutils Total HTML Converter kullanıcı dostu basit bir arayüz sunar. Adım adım dönüştürme işleminizi gerçekleştirebilir, bu tarz bir program ihtiyacınızı kolayca giderebilirsiniz.

Ekleyen: Winchester


HitPaw Video Converter İndir - Full

HitPaw Video Converter Full İndir

Alternatif bir başka video dönüştürme programı olan HitPaw Video Converter ile hızlı ve toplu bir biçimde sizde elinizdeki video dosyalarını kolayca birbirleri arasında farklı formatlara dönüştürebilirsiniz. Dönüştürürken kalite durumlarını seçebiliyor, arkaplandaki sesi kaldırabiliyor veya değiştirebiliyorsunuz. Aynı zamanda tüm bunları yaparken video dosyasını kesip kırpabilirsiniz de, tercih tamamen sizin.

Ekleyen: Winchester


NCH Doxillion Plus v6.01

NCH Doxillion Plus Full İndir

Birçok farklı belge formatını kendi arasında dönüştürebileceğiniz başarılı bir NCH programıdır. NCH Doxillion Plus ile e-kitap formatlarını, Word formatlarını veya zengin metin belgelerini kendi aralarında dönüştürebilirsiniz. Toplu olarak dönüştürmeyi destekleyen program aynı zamanda PDF formatlarını da destekliyor. Dönüştürme yaparken OCR özelliği sayesinde de metin tabanlı içeriklerde kayıp oluşmuyor.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


AnyMP4 Blu-ray Ripper v8.0.65

AnyMP4 Blu-ray Ripper Full

Bir başka AnyMP4 ürünü daha. Programları paylaşırken yapımcılarına göre paylaşmaya özen gösteriyorum. Bu sayede art arda aynı yapımcıya ait programları bulabiliyorsunuz. Konumuza dönelim. AnyMP4 Blu-ray Ripper ile kalite kaybı yaşamadan Blu-ray disklerinizi ripleyebiliyorsunuz. Ayrıca riplemenin yanı sıra 3D video desteği de sunuyor. Ek olarak video dönüştürmesi de yapabiliyorsunuz. Filigran ekleme, kesme, biçimlendirme ve videodaki siyah alanları kaldırma gibi güzel özellikleri bulunuyor.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


AnyMP4 DVD Ripper v8.0.58

AnyMP4 DVD Ripper Full

Popüler video ve ses dosyalarını DVD disklere kopyalayabileceğiniz başarılı bir yazılım. Bir DVD filmini PC yerel sürücüsüne kaydetmek mi istiyorsunuz? DVD diski kolayca zarar görebilir ve DVD diski her zaman ve her yerde çalmak için çok uygun değildir. Bu nedenle iPhone / iPad / iPod, Samsung, LG, HTC ve benzeri herhangi bir dijital cihazda oynatma için DVD'yi bilgisayarınıza kopyalamanız önerilir. AnyMP4 DVD Ripper, güçlü bir DVD kopyalama yazılımıdır. DVD filmi popüler video ve ses biçimlerine dönüştürmenize de yardımcı olur.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


AnyMP4 Video Converter Ultimate v8.3.12

AnyMP4 Video Converter Ultimate Full indir

AnyMP4 Video Converter Ultimate bir video ve ses dönüştürme yazılımıdır. Program ile MKV, MP4 gibi video dosyalarınızı kolaylıkla dönüştürebiliyorsunuz. 3D video dönüştürme desteği bulunur. AnyMP4 Video Converter Ultimate ile 2D videolarınızı 3D haline getirebiliyor, internetteki herhangi bir videoyu bilgisayarınıza indirebiliyorsunuz. AnyMP4 Video Converter Ultimate medya yazılımları arasında tam kapsamlı çözüm sunan programlar arasındadır. Program ile devasa boyuta sahip videolarınızı dönüştürerek boyutunu küçültebilir ve internet ortamına yükleyebilirsiniz.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Coolutils Total Excel Converter v7.1.0.40

Coolutils Total Excel Converter Full

Total Excel Converter, herhangi bir excel tablo türünü dönüştürmek için mükemmel bir seçimdir. Desteklenen giriş biçimleri Excel 2007, XLSM, XLT, XLTM ve OpenOffice biçimleri ODS, XML, SQL, WK2, WKS, WAB, DBF, TEX ve DIF içerir. Hedef formatların listesi daha da kapsamlıdır. Tablolu dosyalarınızı DOC, DOCX, PDF, HTML, Access, TXT, ODT, ODS, XML, SQL, CSV, Lotus, DBF, TEX, DIFF, SYLK ve LaTeX'e dönüştürün. Bu harika dönüşüm aracıyla ne kadar tasarruf edeceğinizi düşünün.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Coolutils Total Doc Converter v5.1.0.51

Coolutils Total Doc Converter Full indir

Ünlü belge ve döküman oluşturma programı olan Microsoft Office Word yazılımının DOC uzantılı dosyalarını dönüştürmenize yarayan oldukça kullanışlı bir araçtır. Coolutils Total Doc Converter ile Word, Doc, DocX, DocM, RTF, RVF veya TXT dosyalarını DOCX, XLS, JPEG, PNG, TIFF, HTML, XHTML, RTF, DOC, TXT gibi çeşitli formatlara dönüştürebilirsiniz. Özellikle belgeler ile işiniz hiç bitmiyorsa ve dönüştürmek için bir programa ihtiyacınız varsa deneyebilirsiniz. Toplu dönüştürmenin yanı sıra basit bir de arayüz sunar.

Sürüm Güncellendi


Video - Ses - Görüntü vb. dosyalarınızı dönüştürebileceğiniz, Converter türü program bölümü.


Yasal uyarımız için burayı inceleyebilirsiniz. Telif hakkı ve iletişim için: (iletisim[at]buyur-indir.com)

Üyelerimizin, ziyaretçilerimizin ve yöneticilerimizin hiçbir dosyası / içeriği sunucumuzda barındırılmamaktadır. Tamamı internet üzerinde paylaşıma açık içeriklerdir. Platformumuz tüm paylaşımlara açıktır. DMCA / Telif ve yasal konular için bizlere mail adresimizden; "iletisim[at]buyur-indir.com" adresinden ulaşınız. Uyarınızdan itibaren ilgili içerik / içerikler 3 gün içerisinde kaldırılacaktır.

Sitede bulunan full programlar ve full oyunlar, tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.