Kırık linklere lütfen yorum yapınız. En kısa sürede güncellenecektir.
Karanlık Mod

9 YAŞINDA

Güncel Alet Çantası

CCleaner

PC Temizlik Programı

Flash Player

Flash Oynatma Aracı

Skype

Videolu Görüşme Programı

Aimp

MP3 Oynatma Programı

Internet Download Manager

Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Microsoft Office

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Photoscape

Kolay Resim Düzenleme

Adobe Photoshop CC 2022

Prof. Resim Düzenleme

Mozilla Firefox Quantum

Hızlı İnternet Tarayıcısı

Google Chrome

Güvenli İnternet Tarayıcı

avast! Tüm Sürümleri 2020

En Hızlı Antivirüs Programı

Kaspersky Internet Security

Güçlü Antivirüs Programı

uTorrent Pro

Torrent Dosya İndirici

Nero Platinum 2020

Güçlü Disk Yazdırma

Daemon Tools Ultra Türkçe

Sanal Disk Oluşturma

Foxit Reader

Hızlı PDF Okuyucu

Adobe Acrobat XI Pro

Popüler PDF Programı

K-Lite Mega Codec Pack

Sistem Kodek Paketi

DirectX 12
 - DirectX 9
Microsoft DirectX Sürücüleri

WinRAR

Arşivleme ve Arşiv Açma


Windows 11 Hakkında

Office 2021 Çıktı Buyurun İndirin
Adobe CC 2022 Tüm Programları
Windows 11 AIO Tek DVD
Windows 11 Pro Orjinal İndirin
Ekleyen: Meliksah_2006


Ambiera CopperCube Professional v6.5.1

Ambiera CopperCube Professional Full indir

3D oyun ve uygulama editörüdür. Programın iddiasına göre hiçbir teknik kodlama ve profesyonel 3D bilginizin olması gerekmemektedir. Programlama yapmadan kendi 3D oyunlarınızı oluşturabileceğiniz yazılımda hali hazırda birçok 3D model, kamera setleri, malzemeler, AI davranışları ve daha pek çok şey bulunuyor. Ambiera CopperCube Professional editörü son derece kolay bir kullanım sunuyor. Yapay zekanın davranışlarını da yine program ile hazırlayabiliyorsunuz. İleri düzey kullanıcıları da unutmayan yazılım güçlü bir API sistemine ve kodlama ortamına sahip.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Android Studio v2020.3.1

Android Studio indir

Android sistemlere uygulama geliştirmek için bir program arıyorsanız Android Studio'yu deneyebilirsiniz. Google'nin desteklediği ve ücretsiz olarak sunduğu bu program ile Android platformuna uygulama geliştirebilir ve bu işten para dahi kazanabilirsiniz. Android Studio; en büyük rakibi Eclipse'ye oranla daha fazla tercih edilmektedir. Bunun temel nedenleri arasında ise Android Studio ile hemen her türde uygulama yapabiliyor olmanız. Programlama ve geliştirme bilgisi ister, amatör kullanıcılar programı bilmiyorsa zorlanabilirler.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


GameMaker Studio Ultimate v2.3.2.560

GameMaker Studio Ultimate Edition Full

GameMaker Studio Professional Edition, adından da anlaşılacağı üzere bir oyun yapma programıdır. Bu yazılım ile kendi 2D ve 3D oyunlarınızı tasarlayabilirsiniz. Program hem amatör hem de profesyonel kullanıcılara yönelik tasarlandığı için kullanım olarak zorlanacağınızı düşünmüyorum ancak yine de zorlanmanız söz konusu olabilir. İngilizce olarak internette birçok kullanım eğitim videoları yer alıyor, bunları izleyerek görsel anlamda ufak çapta kendi oyunlarınızı yapabilirsiniz. Hatta yaptığınız oyunlardan para da kazanabilirsiniz, neden olmasın?

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


BuildBox v2.2.7 B1342

BuildBox Full indir

Programlama ve kod bilgisi gerekmeden, sürükle / bırak şeklinde kendi oyunlarınızı oluşturabileceğiniz kullanımı kolay bir oyun yapma programıdır. BuildBox ile hazır pek çok model içerisinden ilgili nesneleri oyun sahnesine sürükleyerek kendi oyunlarınızı yapabilirsiniz. Oyun yapmak için ihtiyacınız olan her aracı BuildBox içerisinde bulacaksınız. Oyun yapmak BuildBox ile o kadar basit ki, bir Powerpoint sunumu yapmak gibi bir şey. Parmaklarınızın ucunda pek çok şeye sahip olacaksınız. Karakterler, modeller, nesneler, ortamlar, dekorasyon ve çok daha fazlası.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Unity 3D Professonal 2019.1.0a14

Unity 3D Professonal Full indir (x64)

Unity 3D Professonal kendi oyununu yapmak veya oyun yaparak para kazanmak isteyenler için tasarlanmış güçlü bir 3D oyun motorudur. Unity 3D Professonal sayesinde kendi oyunlarınızı modellemesinden oynanışına kadar hazırlayabilecek ve kurulum paketi haline getirebileceksiniz. Program aşırı derecede teferruatlı, kullanmasını bilmeyenler kesinlikle zorlanacaklar. Ancak bunun da çözümü var, eğitim setini indirip inceleyebilirsiniz. Unity 3D için şunu söyleyebilirim, 4-5 senedir piyasada en çok kullanılan oyun motorları arasındadır ve dünya çapında milyonlarca kullanıcıya sahiptir.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


GameGuru v2018.11.16

GameGuru Full

GameGuru programı ile kendi oyunlarınızı yapabilirsiniz. Neredeyse hepimizin bir oyun yapma hayali vardır. Ama programlama ve karmaşık 3D modellemeyi bilmiyoruzdur. GameGuru programı ise tam da bu noktada devreye girerek oyun yapmak isteyenlere hiçbir programlama ve modelleme bilgisi olmadan oyun yapmaya imkan tanıyor. Hayallerinizi GameGuru ile gerçekleştirin. FPS türü oyunlar yapabileceğiniz GameGuru, içerisinde 10 adet demo ile beraber gelmektedir. Oyun yaparak bu işten para kazanmak isteyen arkadaşlar deneyebilirler.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Autodesk Stingray 2018 v1.8.1267.0

Autodesk Stingray Full

3D oyunlar oluşturmanıza ve görselleştirmenize katkıda bulunabilecek yardımcı oyun motoru yazılımıdır. Tüm bunları gerçek zamanlı gerçekleştirebilen Autodesk Stingray, 3Ds Max veya Maya'da oluşturduğunuz efektler ve modellerle kolayca çalışmanızı sağlar. Ekstra bir yazılım gerektirmeden Autodesk ürünleri ile hepsi bir arada çözüm bulabilirsiniz. Program ile nesneler oluşturabiliyor, modelleri içerisine gömebiliyor ve oyun içi görselleştirme işlemlerini gerçekleştirebiliyorsunuz. Oyun yapmaya meraklı olanların ilgisini çekecek bir yazılım.

Ekleyen: Meliksah_2006


Construct 2 v2.230

Construct 2 Full indir

Oyun yapımında kullanabileceğiniz bir başka yazılımdır. Game Maker ile benzerlik gösteren Construct 2 ile Windows, iOS, Android, Java gibi platformlara uygun oyunlar ve uygulamalar geliştirebilirsiniz. Construct 2'nin HTML5 desteği sayesinde son teknolojiye uygun içerikler geliştirebilirsiniz. Program ile ayrıca Google Chrome için eklenti vb. içerikler oluşturabilirsiniz. Arayüz bakımından son derece kolay.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


CryEngine Pro v3.8.6

CryEngine 3 Pro Full indir

CryEngine, gelişmiş ve profesyonel bir oyun motorudur. CryEngine ile kendi oyunlarınızı geliştirebilir hatta bu işten para bile kazanabilirsiniz. Görsel olarak modelleme ve programlama yapma imkanı sunan yazılım özellikle kendi oyunlarını yapmak isteyenler için geliştirilmiştir. Aslında CryEngine ile yapılamayacak oyun yoktur desek yeridir. Şayet günümüzde FarCry, Crysis, Ryse gibi CryTek'in oyunları CryEngine oyun motorunu kullanıyorlar. Teferruatlı olarak oyun yapmak istiyor, profesyonel çalışmalar ortaya çıkarmak istiyorsanız CryEngine'i deneyebilirsiniz. Pro sürümüdür.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Lumberyard v1.1

Lumberyard Oyun Motoru indir

Amazon firmasının ürettiği ve desteklediği ücretsiz bir oyun motorudur. Lumberyard, bildiğimiz CryEngine'ı örnek alsa da asında daha özgün bir yapıya sahip. Bilgisayar oyunlarınızı geliştirerek bunları paylaşabilirsiniz. Kendi sitesinde de pek çok model, asset türü içerikler mevcut. Legal yoldan oyun geliştirmek isteyenler, ücretsiz oyun yapım motoru arayanlar Lumberyard'ı deneyebilirler.


Oyun yapımı ve tasarımı için kullanılabilir 3D programlar bu kategorimizde. Sizde oyun yapmak istiyorsanız doğru adrestesiniz, buyurun indirin.


Yasal uyarımız için burayı inceleyebilirsiniz. Telif hakkı ve iletişim için: (iletisim[at]buyur-indir.com)

Üyelerimizin, ziyaretçilerimizin ve yöneticilerimizin hiçbir dosyası / içeriği sunucumuzda barındırılmamaktadır. Tamamı internet üzerinde paylaşıma açık içeriklerdir. Platformumuz tüm paylaşımlara açıktır. DMCA / Telif ve yasal konular için bizlere mail adresimizden; "iletisim[at]buyur-indir.com" adresinden ulaşınız. Uyarınızdan itibaren ilgili içerik / içerikler 3 gün içerisinde kaldırılacaktır.

Sitede bulunan full programlar ve full oyunlar, tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.