Kırık linklere lütfen yorum yapınız. En kısa sürede güncellenecektir.
Karanlık Mod

9 YAŞINDA

Güncel Alet Çantası

CCleaner

PC Temizlik Programı

Flash Player

Flash Oynatma Aracı

Skype

Videolu Görüşme Programı

Aimp

MP3 Oynatma Programı

Internet Download Manager

Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Microsoft Office

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Photoscape

Kolay Resim Düzenleme

Adobe Photoshop CC 2022

Prof. Resim Düzenleme

Mozilla Firefox Quantum

Hızlı İnternet Tarayıcısı

Google Chrome

Güvenli İnternet Tarayıcı

avast! Tüm Sürümleri 2020

En Hızlı Antivirüs Programı

Kaspersky Internet Security

Güçlü Antivirüs Programı

uTorrent Pro

Torrent Dosya İndirici

Nero Platinum 2020

Güçlü Disk Yazdırma

Daemon Tools Ultra Türkçe

Sanal Disk Oluşturma

Foxit Reader

Hızlı PDF Okuyucu

Adobe Acrobat XI Pro

Popüler PDF Programı

K-Lite Mega Codec Pack

Sistem Kodek Paketi

DirectX 12
 - DirectX 9
Microsoft DirectX Sürücüleri

WinRAR

Arşivleme ve Arşiv Açma


Windows 11 Hakkında

Office 2021 Çıktı Buyurun İndirin
Adobe CC 2022 Tüm Programları
Windows 11 AIO Tek DVD
Windows 11 Pro Orjinal İndirin
Ekleyen: Meliksah_2006


Tarih - İdeoloji - Mitoloji - Din Kitapları Arşivi

Tarih - İdeoloji - Mitoloji - Din Kitapları Dev Arşiv indir

Bu dev e-kitap arşivinde Osmanlı arşiv döklümanlarından, tarihi Roma imparatorluğuna, Çanakkale'den tasavvuf kategorisine kadar yüzlerce e-kitap bulunmaktadır. İndireceğiniz dosya içerisinde hepsi kategorilere ayrılmıştır. Araştırmacılara önerebileceğim bir arşiv. Dev boyutu ile dikkat çekse de her bilgisayarda bulunmalı diye düşünüyorum. Evde, işte, yolculukta her yerde kitapları okuyabilirsiniz. Ödevlerinizde de yardımcı olur.

Linkler Yenilendi

Ekleyen: Meliksah_2006


L Manyak Karikatür Dergisi Arşivi

L Manyak Karikatür Dergisi Arşivi indir

L Manyak dergisinin birçok sayısının bir arada bulunduğu pakettir. Mizah yönü ile ön plana çıkan L Manyak, ismiyle de mizah dergisi olduğunu kanıtlıyor. İndireceğiniz arşiv içerisinde CBR ve PDF uzantılı karışık karikatür kitapçıklarına ve derginin diğer sayılarına yer verilmiştir. Karikatür okumayı seviyorsanız, arşivciyseniz indirebilirsiniz. İstek paylaşımıdır.

Ekleyen: Meliksah_2006


Turbobitten Premium Hesap Almak Resimli Anlatım

Son günlerde gelen "Turbobitten Nasıl Hızlı Dosya İndirebilirim" sorularına bu başlık altında cevap veriyoruz. Ayrıca adım adım Turbobit'ten nasıl premium alabilirsiniz resimli ve yazılı anlatım yapıyoruz. Makalemizin devamını inceleyerek "Nasıl premium üye olabilirim" gibi sorulara cevaplar halinde yanıt bulabilirsiniz.

Fiyatlar Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Adobe Photoshop 1000 Adet Dev Brush (Fırça) Paketi

Adobe Photoshop için Tam 1000 Adet Dev Brush (Fırça) Paketi

Ünlü resim işleme yazılımı Adobe Photoshop için tam 1000 adet fırçanın bir arada bulunduğu pakettir. Paket içerisindeki çeşitli fırçaları kullanarak çalışmalarınıza daha farklı hava katabilirsiniz. Birçoğu bizzat kullandığım fırçalardır buyurun.

Ekleyen: Meliksah_2006


Türkçe E-Kitap Arşivi

Türkçe E-Kitap Arşivi Tek Link indir

Türkçe kitapların, okul ödevlerinin, çeşitli belgelerin ve yarımcı makalelerin bulunduğu e-kitap arşividir. Arşivinizde mutlaka bulunmasını önerebileceğim bu paketteki tüm kitaplar Türkçe'dir. Evde, işte, yolculukta okuyabileceğiniz çeşitli kitaplar, okul ödevlerinde kullanabileceğiniz hazır şablonlar, çeşitli dergiler, bilgisayar kitapları, dini kitaplar, gazete arşivi ve çok daha fazlası içerisinde mevcuttur.

Ekleyen: Meliksah_2006


88 Yıllık Dev Gazete Arşivi (1917 - 2007)

88 Yıllık Dev Gazete Arşivi Tek Link indir

Tam 88 yıllık çıkmış olan gazetelerin bir arada toparlandığı arşiv paylaşımıdır. Arşiv içerisinde PDF belgelerinde yıllara göre ayrılmış Türkçe gazeteler bulunmaktadır. Özellikle arşivcilere ve araştırmacılara büyük yararı olacaktır. Aradığınız haberi bulmak için önce yıl sayısına göre PDF belgesini açmalısınız. Ardından sayfaları gezebilirsiniz. Her bir sayfası özenle taratılmış, okumayı sevenler için dev 88 yıllık gazete arşivi. 1917 ve 2007 yılları arasını kapsar.

Ekleyen: Meliksah_2006


21.329 Adet Font Arşivi | Dev Yazı Tipi Paketi

21.329 Adet Font Arşivi | Dev Yazı Tipi Paketi

Bilgisayarınızda bulunan yazı tiplerinden sıkıldıysanız, yazı tipi arşivi arıyorsanız bu paketi indirebilirsiniz. Paket içerisinde tam 21.329 adet yazı tipi bulunmaktadır. Yazı tiplerinin birçoğu Türkçe karakter desteklidir. Grafik tasarımcılar, video editörleri veya yazı tipinin tasarımda gerekli olduğu hemen hemen her her alanda arşivinize bu font paketini katarak farklı çalışmalar ortaya çıkarabilirsiniz.

Ekleyen: Meliksah_2006


Osmanlı Arşiv ve Döküman Belgeleri

İbnülemin Mahmut Kemal İnal - Osmanlı Arşivleri

Osmanlı arşiv belgelerinin yer aldığı paylaşımdır. Dökümanların tamamına Osmanlı belgelerini gün yüzüne çıkaran ve bu uğurda çok çaba sarfeden İbnülemin Mahmut Kemal İnal'ın adı verilmiştir. Arşivcilere ve araştırmacılara yönelik olarak tahrir belgeleri, vilayet dökümanları ve Osmanlı'ya ait pek çok detaylı belgeye yer verilmiştir.

Ekleyen: Meliksah_2006


313 Adet Sesli Şiir Arşivi

313 Adet Sesli Şiir Arşivi indir

Başlıkta belirttiğim gibi içerisinde 313 adet şiirin bulunduğu bir pakettir. Şiirler MP3 formatındadır. Nazım Hikmet'in kendi sesinden, Can Yücel'in kendi sesinden ve birçok sanatçının sesinden bu şiirleri dinleyebilirsiniz. Eğer sizde benim gibi şiir dinlemeyi okumaktan daha çok seviyorsanız bu arşivi indirebilirsiniz. Şiirlerin seslendirilmiş halleridir, ses dosyaları ortalama 128 kbps kalitededir.

Ekleyen: Meliksah_2006


Sesli Edebiyat Öyküler Sesleniyor 1 / 2 (200 Adet)

Sesli Edebiyat Öyküleri 1 ve 2 Toplam 200 Adet MP3

İçerisinde toplamda 200 adet öyküye yer verilmiş harikulade bir çalışma. DenizBank Kültür'ün yayınlamış olduğu bu içerikte sesli kitap dediğimiz MP3 dosyaları bulunuyor. İşte, evde, yolculukta veya istediğiniz herhangi bir zamanda 200 adet öyküyü sesli olarak dinleyebilir öğrenebilirsiniz. Bölüm 1 ve bölüm 2 olarak geçen bu içeriğin her iki türlüsünü de konu devamından indirebilirsiniz.


Diğer kategorilerden bağımsız, genel paylaşım bölümüdür. Bu bölümde her telden içeriği paylaşıyor olacağız. İnternetten bir şeyler indirmeyi alışkanlık, hatta hastalık haline getirdiyseniz buyurun :)


Yasal uyarımız için burayı inceleyebilirsiniz. Telif hakkı ve iletişim için: (iletisim[at]buyur-indir.com)

Üyelerimizin, ziyaretçilerimizin ve yöneticilerimizin hiçbir dosyası / içeriği sunucumuzda barındırılmamaktadır. Tamamı internet üzerinde paylaşıma açık içeriklerdir. Platformumuz tüm paylaşımlara açıktır. DMCA / Telif ve yasal konular için bizlere mail adresimizden; "iletisim[at]buyur-indir.com" adresinden ulaşınız. Uyarınızdan itibaren ilgili içerik / içerikler 3 gün içerisinde kaldırılacaktır.

Sitede bulunan full programlar ve full oyunlar, tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.