Kırık linklere lütfen yorum yapınız. En kısa sürede güncellenecektir.
Karanlık Mod

9 YAŞINDA

Güncel Alet Çantası

CCleaner

PC Temizlik Programı

Flash Player

Flash Oynatma Aracı

Skype

Videolu Görüşme Programı

Aimp

MP3 Oynatma Programı

Internet Download Manager

Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Microsoft Office

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Photoscape

Kolay Resim Düzenleme

Adobe Photoshop CC 2022

Prof. Resim Düzenleme

Mozilla Firefox Quantum

Hızlı İnternet Tarayıcısı

Google Chrome

Güvenli İnternet Tarayıcı

avast! Tüm Sürümleri 2020

En Hızlı Antivirüs Programı

Kaspersky Internet Security

Güçlü Antivirüs Programı

uTorrent Pro

Torrent Dosya İndirici

Nero Platinum 2020

Güçlü Disk Yazdırma

Daemon Tools Ultra Türkçe

Sanal Disk Oluşturma

Foxit Reader

Hızlı PDF Okuyucu

Adobe Acrobat XI Pro

Popüler PDF Programı

K-Lite Mega Codec Pack

Sistem Kodek Paketi

DirectX 12
 - DirectX 9
Microsoft DirectX Sürücüleri

WinRAR

Arşivleme ve Arşiv Açma


Windows 11 Hakkında

Office 2021 Çıktı Buyurun İndirin
Adobe CC 2022 Tüm Programları
Windows 11 AIO Tek DVD
Windows 11 Pro Orjinal İndirin
Ekleyen: Meliksah_2006


Active KillDisk Ultimate Full v14.0.27.1 + WinPE İndir

Active KillDisk Ultimate + WinPE Full indir

Active KillDisk Professional Suite, adından da anlaşıldığı üzere disk kill işlemini gerçekleştiren profesyonel bir programdır. Disk kill işlemi nedir peki? Örneğin bilgisayarınızı satacaksınız. Ama çok önemli dosyalarınız var ve bunları silmek istiyor, geri getirilmemesini istiyorsunuz. Active KillDisk Professional Suite işte tam da bu noktada devreye girerek diskinizdeki verileri geri getirilememek üzere siliyor. En kral dosya kurtarma programını kullansanız dahi Active KillDisk Professional Suite ile silinen veriler kurtarılamaz. Alanında bir numaralı Active firmasının ürünüdür, full sürümdür.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Winchester


USB Drive Letter Manager

USB Drive Letter Manager (USBDLM) indir

USBDLM, bilgisayarınıza bağlı USB aygıtlarına özel bir sürücü harfi atama özgürlüğü verir. Bir Windows hizmeti olarak çalışır, yani oturum açmış kullanıcının sürücü harflerini değiştirmek için yönetici haklarına ihtiyacı yoktur. Varsayılan olarak, sisteminiz ilk kullanılabilir sürücüye yeni bağlanan çıkarılabilir bir aygıt tahsis eder. Harf atamaları Kontrol Panelinden manuel olarak da değiştirilebilir, ancak bu uygulama zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur ve size daha az baş ağrısı verir.

Ekleyen: Winchester


Raw Disk Copier

Raw Disk Copier İndir

Raw Disk Copier isimli bu basit yardımcı program, arızalı bir sabit sürücüyü işleme ve veri kaybını en aza indirme becerisiyle verileri bir sabit sürücüden diğerine kopyalamak için tasarlanmıştır. Sabit sürücüler verileri blok birimlerinde (sektörler) yazar, bir sabit sürücü bir sektörü her güncellediğinde, aynı zamanda bir sağlama toplamını da günceller (sektör verilerinden hemen sonra depolanır). Sabit sürücünüzden bir sektör okunduğunda, sektör sağlama toplamının sektör verileriyle eşleşmesi beklenir, bu durumda değilse, sabit disk yazma işlemi sırasında bir şeylerin ters gittiğini bilir, buna bozuk sektör denir. Programla bozuk sektörlü diskleri artık farklı bir diske kopyalayabileceksiniz.

Ekleyen: Winchester


Macrorit Disk Scanner

Macrorit Disk Scanner Full İndir

Bilgisayarınızın fiziki diski zaman geçtikçe yavaşlayabilir. Bunun nedeni diskte bad sector dediğimiz bozuk sektörlerin oluşmasıdır. Buna pek çok şey neden olabileceği gibi, günümüz teknolojisinde zaman geçtikçe de bozulmalar meydana gelebiliyor. Macrorit Disk Scanner ile diskinizi komple tarayarak hata var mı yok mu görebilir, bunları işaretleyebilirsiniz.

Ekleyen: Meliksah_2006


IObit Smart Defrag Pro v7.2.0.91 Türkçe

IObit Smart Defrag PRO Türkçe Full

Smart Defrag, oldukça kaliteli bir disk birleştirme ve optimize etme yazılımıdır. IObit firmasını zaten bilmeyenleriniz yoktur. Alanında en iyi yazılımları üretir diyebilirim. Smart Defrag ile de disk birleştirmesi yapabiliyorsunuz. Derin, hızlı veya normal mod ile bu işlemi zamanınıza göre ayarlayabilirsiniz. Program arkaplanda çalışarak sessizce disk birleştirmesi yapabiliyor, bunu dilerseniz belirli zamanlara da bölebiliyorsunuz. Yaklaşık 4 yıldır bizzat kullanmaktayım, arayüzü sizi büyüleyecek diyebilirim. Disk birleştirmesi sayesinde hem sisteminizi hızlandırıyor, hem de disk ömrünü uzatıyorsunuz hatırlatayım. PRO sürümü ve serial eklidir.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


O&O Defrag Professional v25.1 B7305

O&O Defrag Professional / Server Full

Bu gün sizlere 199$ değerinde bir disk birleştirme programını tanıtmak istiyorum. Adı O&O Defrag. Professional, Server ve Workstation sürümleri konu devamında mevcut. Programdan kısaca bahsetmek gerekirse bilgisayarınızda bulunan kayıt defteri ve sistem dosyalarını birleştirerek bilgisayarınıza hız katıyor. Bu hız farkını nasıl anlayacağım derseniz bir programı eskisinden daha hızlı çalıştırabilirsiniz.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Winchester


Macrorit NTFS to FAT32 Converter v1.8.0

Macrorit NTFS to FAT32 Converter İndir

Windows'un kendi disk yönetim aracı ile normal şartlarda FAT disk yapısından NTFS'ye dönüştürme yapabiliyoruz. Ancak bunun tam tersi durum mümkün olduğunda yüksek veri kaybı riski devreye giriyor. NTFS bölümünüz 32 GB'den büyükse veya hassas veriler içeriyorsa, dönüştürme veya biçimlendirme görevi daha da zorlaşacaktır. Güvenli bir şekilde NTFS diskinizi FAT32 formatına dönüştürmek istiyorsanız Macrorit NTFS to FAT32 Converter programını deneyebilirsiniz. Bu firmanın disk programları da oldukça fazla.

Ekleyen: Meliksah_2006


CrystalDiskInfo v8.12.7 Türkçe

CrystalDiskInfo Türkçe

Ücretsiz bir disk bilgilendirme programıdır. Bu küçük yazılım ile sabit diskinizin sağlığına bakabiliyorsunuz. İlaveten; harddiskin seri numarasına, arayüz türüne, dönüş oranına, toplam çalışma saatine, biçimlendirilmiş sürücülerine ve diğer SMART detaylarına bakabiliyorsunuz. Küçük boyutlu olması ve harddisk ile ilgili aradığımız tüm detayları göstermesi, CrystalDiskInfo yazılımını güzel bir disk aracı yapmaktadır.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


FolderSizes Enterprise Edition v9.2.318

FolderSizes Enterprise Edition Full

Bilgisayarınızdaki dosyaları ve dizinleri tarayarak bunları grafik halinde gösterebileceğiniz ve analizin dibine vurabileceğiniz başarılı bir disk aracı. FolderSizes Enterprise Edition ile disk analizi yaparak hangi dosya nerede, ne kadar yer tutuyor, kaç tane var gibi sorulara cevap bulabilirsiniz. Disk analiz yazılımıdır, istediğiniz takdirde bu analizleri çeşitli grafikler halinde sunabilir. Arayüz olarak basit görünüyor kullanım zorluğu yaşayacağınızı sanmıyorum. Yazılımın iyi tarafı kurduktan sonra klasörlerin sağ tık menüsüne yerleşmesi. Bu menü oldukça geniş, misal klasöre sağ tıklıyorsunuz ve o anki görüntüsünü programa özel formatta kayıt edebiliyorsunuz.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


AOMEI Partition Assistant Technician Edition v9.4

AOMEI Partition Assistant Technician Edition Full indir

Aomei Partition Assistant programı ile disk bölümlerinizi yönetebilirsiniz. Aslında tamamen disk yönetim programı desek doğru olur çünkü programda mükemmel sihirbazlar bulunuyor. Bunlara kısaca değinmek gerekirse; genişletilmiş bölümleme, disk kopyalama, bölüm kopyalama gibi sihirbazlar. Aomei Partition Assistant programı size sadece birkaç tıklama ile diskinizi bölmenizi ve biçimlendirmenizi sağlıyor, böylece diskinizi bölümlere ayırmak için format atmanıza gerek kalmayacak.

Sürüm Güncellendi


Bu kategoride disk birleştirme, biçimlendirme, bölümleme ve disk boot etme gibi diskle alakalı programları bulabilirsiniz.


Yasal uyarımız için burayı inceleyebilirsiniz. Telif hakkı ve iletişim için: (iletisim[at]buyur-indir.com)

Üyelerimizin, ziyaretçilerimizin ve yöneticilerimizin hiçbir dosyası / içeriği sunucumuzda barındırılmamaktadır. Tamamı internet üzerinde paylaşıma açık içeriklerdir. Platformumuz tüm paylaşımlara açıktır. DMCA / Telif ve yasal konular için bizlere mail adresimizden; "iletisim[at]buyur-indir.com" adresinden ulaşınız. Uyarınızdan itibaren ilgili içerik / içerikler 3 gün içerisinde kaldırılacaktır.

Sitede bulunan full programlar ve full oyunlar, tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.