Kırık linklere lütfen yorum yapınız. En kısa sürede güncellenecektir.
Karanlık Mod

9 YAŞINDA

Güncel Alet Çantası

CCleaner

PC Temizlik Programı

Flash Player

Flash Oynatma Aracı

Skype

Videolu Görüşme Programı

Aimp

MP3 Oynatma Programı

Internet Download Manager

Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Microsoft Office

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Photoscape

Kolay Resim Düzenleme

Adobe Photoshop CC 2022

Prof. Resim Düzenleme

Mozilla Firefox Quantum

Hızlı İnternet Tarayıcısı

Google Chrome

Güvenli İnternet Tarayıcı

avast! Tüm Sürümleri 2020

En Hızlı Antivirüs Programı

Kaspersky Internet Security

Güçlü Antivirüs Programı

uTorrent Pro

Torrent Dosya İndirici

Nero Platinum 2020

Güçlü Disk Yazdırma

Daemon Tools Ultra Türkçe

Sanal Disk Oluşturma

Foxit Reader

Hızlı PDF Okuyucu

Adobe Acrobat XI Pro

Popüler PDF Programı

K-Lite Mega Codec Pack

Sistem Kodek Paketi

DirectX 12
 - DirectX 9
Microsoft DirectX Sürücüleri

WinRAR

Arşivleme ve Arşiv Açma


Windows 11 Hakkında

Office 2021 Çıktı Buyurun İndirin
Adobe CC 2022 Tüm Programları
Windows 11 AIO Tek DVD
Windows 11 Pro Orjinal İndirin
Ekleyen: Winchester


OCCT v10.0.6

OCCT İndir

OCCT programı hepsi bir arada olarak sunulan bir sistem stabilite test programıdır. OCCT yazılımı ile bilgisayarınızın RAM, ekran kartı, işlemci, anakart, harddisk gibi parçalarını yoğun bir teste tabii tutarak sistem kararlılığını ölçebilirsiniz. Sistemi ısınma testi yaparak donanım parçalarınızın kararlılığını ölçebilirsiniz. Ekran kartı test programı olarak da kullanılan OCCT, sistemini komple test etmek isteyenler için ücretsiz olarak geliştirilmiştir.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


CPUID HWMonitor Pro v1.46 (64-bit)

CPUID HWMonitor Pro Full indir (x64)

Bilgisayarınızın sıcaklığı kaç derece? Fanların hızı kaç RPM? İşlemci çekirdekleri ne durumda, ekran kartı kaç voltaj tüketiyor? Bu ve bunun gibi pek çok soruya yanıt bulabileceğiniz, ufak ve oldukça kullanışlı basit bir sistem bilgilendirici aracıdır. CPUID HWMonitor Pro ile bilgisayarınızın detaylarına bakabilir, overclock gibi işlemler yapıyorsanız bu değerlerin değişimlerine göz atabilirsiniz. Sistem ölçümü için de küçük araçlar sunan yazılım CPU-Z yazılımından da yakından tanıdığımız CPUID firmasının imzasını taşıyor.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Core Temp v1.17.1

Core Temp indir

Bilgisayarınızın işlemcisine dair model, platform, revizyon, frekans, watt gibi çeşitli verileri bilgi edinebileceğiniz ücretsiz basit bir işlemci değer ölçme programıdır. Core Temp ile işlemcinizin tüm çekirdeklerinin sıcaklıklarını görebilir, minimum ve maksimum değerlerini inceleyerek ortalama kaç derece ısındığını öğrenebilirsiniz. Overclock ile uğraşıyor ve işlemci detaylarını görmek için bir program arıyorsanız bu ufak aracı deneyebilirsiniz. Cpu-Z programına aşırı benziyor.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


EVGA Precision

EVGA Precision X indir

Overclock işlemleri ile uğraşanların yakından takip ettiği RivaTuner'ın güçlü alternatifi EVGA PrecisionX programı ile ekran kartınızın sınırlarını zorlayabilirsiniz. Yalnızca NVIDIA marka olan ekran kartlarına destek vermektedir. Ekran kartınızın çekirdek hızlarını yükseltebilir, ısı ve Benchmark değerlerini öğrenebilir, oyunlarınız için overclock yapabilirsiniz. Bu tür sınır zorlama işlemleri tehlikeli olduğundan ve ürünü garanti dışı bıraktığından dolayı sadece anlayan ve iyi bilen kullanıcıların indirip kullanmasını tavsiye ediyorum.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Riva Tuner v2.24c

Riva Tuner indir - Ekran Kartı Overclock Programı

Riva tuner, ekran kartını overclocklamak için kullanılan kullanışlı bir programdır. Basit arayüzüne rağmen overclock işleriyle uğraşmayanların denemelerini tavsiye etmiyorum. Program çoğunlukla uzman kesime hitap ediyor. Bir zamanlar deli gibi nVidia ekran kartlarına bu program ile zorlamalar yapardık hey gidi günler. GPU'ların dili konuşsa da anlatsa, ne GT9800'lar, ne GF7100'ler bozduk zamanında. Yabancı forum sitelerinin gazına geldiğimiz günler..

Linkler Yenilendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Geekbench Pro v5.4.2

Geekbench Pro Full indir

Geekbench 4, sisteminizin gücünü ölçer ve bilgisayarınızın kükrmeye hazır olup olmadığını söyler :) Masaüstü veya dizüstü bilgisayarınız ne kadar güçlü? Zor durumlara geldiğinde nasıl davranacak? Bunlar Geekbench'in cevaplayabileceği sorular. CPU Benchmark özelliği, her bir CPU iş yükü, anlamlı sonuçlar sağlayarak gerçek dünyadaki bir görev veya uygulamayı modelliyor. Bu testler karmaşıktır, basit bellek erişim kalıpları ile basit problemlerden kaçınır ve sisteminizin sınırlarını zorlar. Ayrıca GPU'unuzun hesaplama performansını da yeni Compute Benchmark ile ölçün.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


FurMark v1.28.0

FurMark - Ekran Kartı Test Programı

GPU test etme programıdır. Bu ufak araç ile ekran kartınızı çeşitli testlere tabii tutarak performansını ölçümleyebilir, maksimum kaç MHz değere ulaşılabiliyor, kaç FPS alınabiliyor, en iyi desteklenen çözünürlük hangisi bu gibi sorulara cevap alabiliyorsunuz. Tek pencereli arayüzü ile kolay bir kullanım sunan FurMark, OpenGL teknolojisini kullanarak ekran kartını en verimli şekilde test ediyor. Eğer ekran kartınızın gücünü ve oyunlarda sunduğu performansı ince detaylarıyla merak ediyorsanız FurMark'ı kullanabilirsiniz.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


GPU-Z v2.42.0 Türkçe

GPU-Z Türkçe indir

GPU-Z overclockerler için bulunmaz nimetlerden birisi. Program ile ekran kartınızın tüm detaylarını görebiliyorsunuz. Ayrıca "Sensors" sekmesinden gerçek zamanlı olarak DDR ve Shader hızlarına bakabiliyorsunuz. Ekran kartına overclock yapan arkadaşlara GPU-Z'yi kullanmalarını öneririm. Ancak unutmayın, program overclock yapmıyor. Sadece overclock yaptığınızda bunun ne kadar farkettiğini gösteriyor. Tabiki bu kadar da değil. GPU-Z ile ekran kartınızın üretim tarihinden transistör sayısına kadar tüm detaylarına göz atabilirsiniz. Onboard ve harici ekran kartlarını destekler.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


ASUS GPU Tweak II v2.3.6.0

ASUS GPU Tweak 2 indir

ASUS, overclock ve çeşitli donanım zorlaması konusunda ciddi ürünler üretiyor. Bu deneyim, yeni ve sezgisel ASUS özel GPU Tweak yardımcı programı ile daha da geliştirildi. En iyi performansı elde etmek için tüm grafik kartlarında ayarları optimize edebileceğiniz bir yazılım oluşturdu. ASUS GPU Tweak, grafik kart adaptörlerini hızaşırtmak için ASUS yerleşik uygulama yazılımı olarak 2011 yılında tanıtıldı. O zamandan beri, yeni tanıtılan seriler için artan uyumluluk ve genişletilmiş destek üzerine yoğunlaşan yirmi beş güncellemeden sonra stabil bir yazılım üretmeyi başardı. Bu yazılım ile ekran kartınıza overclock yapabilir, saat hızlarını kontrol edebilirsiniz. Sezgisel ve kullanımı kolay bir arayüzü bulunur.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Bitsum ParkControl Pro v1.5.0.10

Bitsum ParkControl Pro Full indir

En yeni işlemcileri destekleyen, işlemci çekirdeklerini çeşitli profillere göre ayarlayıp değişiklik yapabileceğiniz bir program. Overclock ile ilgilenenlerin dikkatini çekebilir. Bitsum ParkControl Pro ile işlemcinizin çekirdeklerini kontrol edebilir, kendinize göre güç profilleri oluşturabilir, frekans ve DC voltaj ayarlarını yapılandırabilirsiniz. Park ayarı dediğimiz güç planını değiştirerek işlemcinizi farklı frekanslarda çalıştırabilir ve güç tasarrufu sağlayabilirsiniz. Bu işlemleri profiller halinde kayıt ederek hızla geçiş yapabilirsiniz.

Sürüm Güncellendi


Overclock (Hız Arşırtma) ile uğraşanlar tehlikeli suda yüzenler için programlar.


Yasal uyarımız için burayı inceleyebilirsiniz. Telif hakkı ve iletişim için: (iletisim[at]buyur-indir.com)

Üyelerimizin, ziyaretçilerimizin ve yöneticilerimizin hiçbir dosyası / içeriği sunucumuzda barındırılmamaktadır. Tamamı internet üzerinde paylaşıma açık içeriklerdir. Platformumuz tüm paylaşımlara açıktır. DMCA / Telif ve yasal konular için bizlere mail adresimizden; "iletisim[at]buyur-indir.com" adresinden ulaşınız. Uyarınızdan itibaren ilgili içerik / içerikler 3 gün içerisinde kaldırılacaktır.

Sitede bulunan full programlar ve full oyunlar, tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.