Kırık linklere lütfen yorum yapınız. En kısa sürede güncellenecektir.
Karanlık Mod

9 YAŞINDA

Güncel Alet Çantası

CCleaner

PC Temizlik Programı

Flash Player

Flash Oynatma Aracı

Skype

Videolu Görüşme Programı

Aimp

MP3 Oynatma Programı

Internet Download Manager

Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Microsoft Office

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Photoscape

Kolay Resim Düzenleme

Adobe Photoshop CC 2022

Prof. Resim Düzenleme

Mozilla Firefox Quantum

Hızlı İnternet Tarayıcısı

Google Chrome

Güvenli İnternet Tarayıcı

avast! Tüm Sürümleri 2020

En Hızlı Antivirüs Programı

Kaspersky Internet Security

Güçlü Antivirüs Programı

uTorrent Pro

Torrent Dosya İndirici

Nero Platinum 2020

Güçlü Disk Yazdırma

Daemon Tools Ultra Türkçe

Sanal Disk Oluşturma

Foxit Reader

Hızlı PDF Okuyucu

Adobe Acrobat XI Pro

Popüler PDF Programı

K-Lite Mega Codec Pack

Sistem Kodek Paketi

DirectX 12
 - DirectX 9
Microsoft DirectX Sürücüleri

WinRAR

Arşivleme ve Arşiv Açma


Windows 11 Hakkında

Office 2021 Çıktı Buyurun İndirin
Adobe CC 2022 Tüm Programları
Windows 11 AIO Tek DVD
Windows 11 Pro Orjinal İndirin
Ekleyen: Meliksah_2006


Ratiborus KMS Tools 14.12.2021

Ratiborus KMS Tools indir (Aralık 2021 Güncel)

Office ve Windows ürünlerini aktifleştirebileceğiniz bir lisanslama aracıdır. İçerisinde pek çok aktivasyon aracı barındırdığı için AIO aktivasyon paketidir desek yanlış olmaz. Hack araçları içerdiği için antivirüs programlarınız şaha kalkabilir baştan belirtelim. Ancak içerisindeki araçlara baktığımızda KMSAuto, KMSCleaner gibi çeşitli programları görüyoruz. Kurulum gerektirmiyor ve portable olarak çalışabiliyor. Aktivasyon konusunda sorun yaşadığınız XP'den Windows 10'a veya Office 1010'dan 2019'ya kadar tüm Microsoft ürünlerini lisanslayabilirsiniz.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Winchester


KMSAuto++ v1.6.2

KMSAuto++ İndir - Windows ve Office Aktivasyon Programı

Yıllardır kullandığımız Office ve Windows sürümlerini aktif edebildiğimiz KMSAuto++ yazılımının bir başka versiyonudur. Bu sürümde sadece 2 pencerede kolaylıkla sizde Windows ve Office aktivasyonu yapabilir, ilgili yazılımları full olarak kullanabilirsiniz.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Winchester


W10 Digital Activation v1.4.3

W10 Digital Activation İndir

Windows 10 işletim sisteminizi lisanslayabileceğiniz bir program. Aktivasyonu W10 Digital Activation ile yaparak sorunsuzca lisanslama yapabilirsiniz, bu sayede Windows 10'u full olarak kullanabilirsiniz. Dijital lisans ile kalıcı aktivasyon sağladığını iddia eden programımızı henüz deneme fırsatım olmadı. HWID mantığı ile ilerlediğini görüyoruz. Tek pencereli oldukça basit bir arayüzü mevcut.

Ekleyen: Winchester


KMSOffline v2.3.1

KMSOffline İndir - Microsoft Aktivasyon Programı

Bu ufak araç ile Microsoft Office ve Microsoft Windows yazılımlarını birkaç tıklama ile aktive ederek lisanslıymış gibi kullanabilirsiniz. 3 farklı aktivasyon yöntemi içeren KMSOffline, NetFramework 4.5 ve üzeri sistemlerde çalışıyor. Eğer Microsoft yazılımlarını aktive etmek için bir program arıyorsanız deneyebilirsiniz buyurun.

Ekleyen: Meliksah_2006


KRT CLUB v3.1.0.29 ATB Final v6

KRT CLUB - Kaspersky Reset Trial - Kaspersky Süre Uzatma Programı

Kaspersky, birkaç yıldır serial key ile aktif olmamakta. Bu noktada programı deneme sürümü olarak kullanıyoruz. Kullanırken de süre kısıtlaması olduğu için günü gelince programın koruma modülü kapanıyor. Kaspersky Reset Trial ile programın deneme sürümü bittiğinde bir reset işlemi yaparak bir deneme sürümü daha kullanım zamanı kazanıyoruz. Bu böyle devam ediyor. Kaspersky programının her süresi bittiğinde Kaspersky Reset Trial ile tekrar deneme sürümünü aktif edebiliyoruz.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


KMS VL ALL AIO v39

KMS_VL_ALL_AIO indir - Office ve Windows Aktivasyon Aracı

Hepsi bir arada Microsoft ürünlerini kırabileceğiniz araçtır. Bu araç ile KMS yoluyla Office ve Windows işletim sistemini aktive edebiliyorsunuz. Şahsen HWID kullanıyorum fakat bu aracı da denemekte yarar var diye düşünüyorum. Nihayetinde bilgisayarınıza bir program kurmadan / yüklemeden aktivasyonu yapıp daha sonra silebilirsiniz. Dilerseniz not defteri ile kaynak kodlarını açıp inceleyebilirsiniz. Aktive ettiği ürünleri konu devamından görebilirsiniz.

Ekleyen: Meliksah_2006


Microsoft Activation Scripts v1.4

Microsoft Activation Scripts indir

Microsoft Activation Scripts isimli bu araç ile Microsoft ürünlerini kolaylıkla aktive edebilirsiniz. Windows 10 sistemleri kalıcı olarak full sürüm yapabilirsiniz. Aynı şekilde Office programlarını da aktive edebilirsiniz. 3 farklı aktivasyon türü içeriyor. Kalıcı olarak aktivasyon isterseniz HWID yapabilirsiniz. Kaynak kodlarını incelemek isteyenler de programı not defteri ile inceleyebilirler. Denemek isteyenler buyursunlar.

Ekleyen: Meliksah_2006


Autodesk 2020 Universal Keygen (X-Force)

Autodesk 2020 Universal Keygen by X-Force

Grafik konusunda dünya devi Autodesk firmasının yazılımlarını kırabileceğiniz, fırından taze çıkmış Autodesk key üretici aracı sizlerle. Bu ufak araç sayesinde Autodesk 2020 ibaresi bulunan tüm ürünleri sınırsız süresiz bir biçimde kullanabilirsiniz. Aktivasyon aracını ayrı indirmek isterseniz buyurun konu devamına. Üstteki görsel bana ait bu arada :D

Ekleyen: Meliksah_2006


Hwidgen v62.01

Hwidgen indir - Windows 10 Aktivasyon Programı

Windows 10 için kalıcı aktivasyon programıdır. An itibari ile denemiş bulunmaktayım. Herhangi bir problem görülmemekte. Windows 10 işletim sistemini sorunsuz bir biçimde aktive etmekte ve süre konusunda da problem çıkarmamaktadır. Sizde deneyerek yorum ile geri dönüş sağlayabilirsiniz. KMS ve ReLoader aracına alternatif olarak deneyebilirsiniz. Kullanımı ile ilgili notu indirdiğiniz dosya içerisinde buluyor olacaksınız buyurun.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Autodesk 2019 Universal Keygen (X-Force)

Autodesk 2019 Universal Keygen by X-Force (x86 / x64)

Autodesk firmasının 2019 yılında çıkarmış olduğu tüm ürünleri patchleyip aktivasyonunu yapabileceğiniz harikulade bir X-Force keygen programıdır. Bu ufak program sayesinde Autodesk'in AutoCAD, 3DS Max, Inventor, Sketchbook gibi birçok programlarının 2019 versiyonlarına aktivasyon yapabiliyor olacağız. Antivirüslerin sevmediği, korsanların vazgeçemediği araç buyurun.


Çeşitli programların ve Windows işletim sisteminin etkinleştirilmesi için ilgili araçların yer aldığı kategoridir. Bu kategoride serial, crack, keygen, patch ve diğer aktivasyon araçları bulunuyor.


Yasal uyarımız için burayı inceleyebilirsiniz. Telif hakkı ve iletişim için: (iletisim[at]buyur-indir.com)

Üyelerimizin, ziyaretçilerimizin ve yöneticilerimizin hiçbir dosyası / içeriği sunucumuzda barındırılmamaktadır. Tamamı internet üzerinde paylaşıma açık içeriklerdir. Platformumuz tüm paylaşımlara açıktır. DMCA / Telif ve yasal konular için bizlere mail adresimizden; "iletisim[at]buyur-indir.com" adresinden ulaşınız. Uyarınızdan itibaren ilgili içerik / içerikler 3 gün içerisinde kaldırılacaktır.

Sitede bulunan full programlar ve full oyunlar, tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.