Kırık linklere lütfen yorum yapınız. En kısa sürede güncellenecektir.
Karanlık Mod

9 YAŞINDA

Güncel Alet Çantası

CCleaner

PC Temizlik Programı

Flash Player

Flash Oynatma Aracı

Skype

Videolu Görüşme Programı

Aimp

MP3 Oynatma Programı

Internet Download Manager

Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Microsoft Office

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Photoscape

Kolay Resim Düzenleme

Adobe Photoshop CC 2022

Prof. Resim Düzenleme

Mozilla Firefox Quantum

Hızlı İnternet Tarayıcısı

Google Chrome

Güvenli İnternet Tarayıcı

avast! Tüm Sürümleri 2020

En Hızlı Antivirüs Programı

Kaspersky Internet Security

Güçlü Antivirüs Programı

uTorrent Pro

Torrent Dosya İndirici

Nero Platinum 2020

Güçlü Disk Yazdırma

Daemon Tools Ultra Türkçe

Sanal Disk Oluşturma

Foxit Reader

Hızlı PDF Okuyucu

Adobe Acrobat XI Pro

Popüler PDF Programı

K-Lite Mega Codec Pack

Sistem Kodek Paketi

DirectX 12
 - DirectX 9
Microsoft DirectX Sürücüleri

WinRAR

Arşivleme ve Arşiv Açma


Windows 11 Hakkında

Office 2021 Çıktı Buyurun İndirin
Adobe CC 2022 Tüm Programları
Windows 11 AIO Tek DVD
Windows 11 Pro Orjinal İndirin
Ekleyen: Meliksah_2006


Plexim Plecs Standalone v4.1.2

Plexim Plecs Standalone Full indir

Elektronik sistemlerin zamana göre gösterdiği etkiyi simüle edebilen özgün bir yapıya sahip yazılımdır. Diğer simülasyon platformlarından bağımsız olarak çalışan Plexim Plecs Standalone, size tek bir ortamda kompleks elektrik devreleri ve gelişmiş kontroller modellemek için çözüm sunar. Termal modelleme, özel optimize modu, devre tamamlama ve simüle etme gibi özellikleri bulunuyor.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


ExpressPCB v7.9.0

ExpressPCB Classic indir

PCB baskı kart tasarım programıdır. ExpressPCB ile baskılı devre kartları oluşturabilir, oluşturduğunuz kartları düzenleyebilir ve bilgisayar destekli PCB tasarımı yapabilirsiniz. Kişisel elektrik projelerinizde kullanarak mühendisler gibi PCB tasarımları ortaya çıkarabilirsiniz. Elektrik ile ilgilenenlere özel program, içerisinde hazır birkaç şablon içeriyor. Bu şablonlar üzerinden programı kurcalayarak çözebilir ve PCB çizimlerinizde kullanabilirsiniz. Renklendirme, proje dosyası olarak kaydetme, bileşen ekleme gibi pek çok içeriği mevcuttur. Ücretsizdir.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Altium Designer v21.7.2 B23

Altium Designer Full indir

Altium Designer, PCB türü elektronik devre kartı tasarlayabileceğiniz bir programdır. Yazılım ile elektronik şemalar hazırlayabilir, devre kontrolü yapabilir, birçok proje gerçekleştirebilirsiniz. Altium Designer dünya genelinde pek çok PCB tasarımcısı tarafından tercih edilmektedir, amacına uygun yazılımlar arasında yer alır. Bu tür elektronik sistem geliştirmeye meraklı olanlar full olarak indirebilir, kullanabilirler.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Winchester


CAM350 / DFMStream BluePrint-PCB v14.5

DownStream Technologies CAM350 / DFMStream / BluePrint-PCB İndir

CAM350 programı, baskılı devre kartlarının üretimi için kapsamlı testler, üretilebilirlik testleri ve üretim belgelerini gözden geçirmek için tasarlanmıştır. Bu program sayesinde, tasarımdaki hataları ve yanlışlıkları tespit edebilir ve ortadan kaldırabilirsiniz. Ayrıca PCB tasarımını optimize etmek, öncelik kriterinden bağımsız olarak seçmek için de tercih edilmektedir. Verimin arttırılması, üretim maliyetlerinin en aza indirilmesi, belirli bir teknolojik sürecin kullanımı ve üreticinin ürüne dair özellikleri belirleyebilmesi için kullanılabilir.

Ekleyen: Winchester


PLC-Lab Pro v2.0.0

PLC-Lab Pro Full

PLC programınızdaki hataları bulup çeşitli simülsayonlar yapabileceğiniz, elektronik ile ilgilenenlere özel tasarlanmış programdır. Nesneler ile kendi bileşenleri arasında çeşitli testler yaparak projenizi gözden geçirebilirsiniz. Basitten karmaşığa doğru program her telden kullanıcıya hitap ediyor. PLC-Lab Pro aynı zamanda fabrika G/Ç eğitimlerinde de kullanıyor.

Ekleyen: Meliksah_2006


SynaptiCAD Product Suite v20.51

SynaptiCAD Product Suite Full indir

SynaptiCAD Product Suite; diyagram akışı, Verilog simülasyonu, Verilog derleyici, Testbench zamanlama ve oluşturma programıdır. Bunlar nedir diyeceksiniz, bilen bilir diyelim. Şayet program da kullanıcısına, meraklısına özel. Elektrik mühendislerinin kullandığı söylenmiş. VHDL ve Verilog arasında çeviri yapabiliyormuş. Yine Verilog ve VHDL kodu oluşturabiliyormuş. İçerisinde profesyonel veri sayfası editörü, zamanlama diyagramı editörü ve dalga çevirme aracı bulunuyor. Proje analizinde ve devre tasarımlarınızı çizerek oluşturabilyormuşsunuz.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Winchester


Autodesk AutoCAD Electrical 2022 (x64)

Autodesk AutoCAD Electrical 2022 İndir - Full - 64-bit

Elektronik plakaları çizmenize ve tasarlamanıza imkan tanıyan Autodesk AutoCAD Electrical bu alanda en ünlü yazılımlar arasında gösterilir. Tüm elektrik teknisyenlerine ve bilgisayarında elektronik proje çizimi yapanlara yardımcı olacak programımız, otomatik rapor oluşturma, 3D devre çizimi, devre simülasyonu gibi birçok özellik içeriyor.

Ekleyen: Meliksah_2006


Autodesk AutoCAD Electrical 2021 (64-bit)

Autodesk AutoCAD Electrical 2021 Full

Elektrik bileşenlerini kullanarak devre tasarlamanıza ve projenizi baştan sona yönetmenize imkan tanıyan Autodesk AutoCAD Electrical, elektriksel projeleriniz ile DWG teknolojisini birleştirerek iş akışınızı kolaylaştırıyor. Birçok alanda tercih edilen ve tüm profesyonel kullanıcılara yanıt veren Autodesk firması, yılların Autodesk AutoCAD Electrical yazılımını geliştirmeye devam ediyor. Yazılım 64 bit işletim sistemleri içindir.

Ekleyen: Meliksah_2006


Autodesk EAGLE Premium v9.6.0 (x64)

Autodesk EAGLE Premium Full (64-bit)

PCB tasarımı Autodesk EAGLE Premium ile artık çok kolay. Autodesk EAGLE Premium yazılımı ile PCB tasarımı üzerine her şeyi yapın. Her mühendis için güçlü, kullanımı kolay araçlar sizi bekliyor. Modern PCB yönlendirme araçlarıyla karmaşık kart düzenlerinde hızlanın. Şematik ve PCB arasında senkronize kalan alt devreleri hızla yeniden kullanın. Elektronik şemalarınızı eksiksiz bir PCB mizanpajı ve şematik düzenleme araçları, kütüphane içeriği ve topluluk odaklı özelliklerle hayata geçirin.

Ekleyen: Meliksah_2006


PentaLogix ViewMate Pro v11.16.43

PentaLogix ViewMate Pro Full indir

Profesyonel kullanıcılar için tasarlanmış güçlü bir CAM yazılımıdır. Filtreleme, ipek ekran kırpma, flaş ile çekim, katmanlı yapı, dairesel enterpolasyon, d-kodlarını değiştirebilme, diyafram listelerini birleştirme, katman hizalama, herhangi bir yere boyut ve metin girebilme, karmaşık verileri şekillendirme gibi çeşitli özellikler sunar. PentaLogix ViewMate Pro ile devrenizin neye benzeyeceğini daha fazla tahmin etmenize gerek yok, hepsini kendisi hallediyor.

Sürüm Güncellendi


Elektrik bölümü okuyan öğrencilerin, profesyonellerin ve kart baskı devre işleri yapan mühendisler için paylaştığımız elektrik - elektronik programları. Bu programlar ile zamandan tasarruf edin, işlerinizi kolaylaştırın.


Yasal uyarımız için burayı inceleyebilirsiniz. Telif hakkı ve iletişim için: (iletisim[at]buyur-indir.com)

Üyelerimizin, ziyaretçilerimizin ve yöneticilerimizin hiçbir dosyası / içeriği sunucumuzda barındırılmamaktadır. Tamamı internet üzerinde paylaşıma açık içeriklerdir. Platformumuz tüm paylaşımlara açıktır. DMCA / Telif ve yasal konular için bizlere mail adresimizden; "iletisim[at]buyur-indir.com" adresinden ulaşınız. Uyarınızdan itibaren ilgili içerik / içerikler 3 gün içerisinde kaldırılacaktır.

Sitede bulunan full programlar ve full oyunlar, tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.