Kırık linklere lütfen yorum yapınız. En kısa sürede güncellenecektir.
Karanlık Mod

9 YAŞINDA

Güncel Alet Çantası

CCleaner

PC Temizlik Programı

Flash Player

Flash Oynatma Aracı

Skype

Videolu Görüşme Programı

Aimp

MP3 Oynatma Programı

Internet Download Manager

Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Microsoft Office

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Photoscape

Kolay Resim Düzenleme

Adobe Photoshop CC 2022

Prof. Resim Düzenleme

Mozilla Firefox Quantum

Hızlı İnternet Tarayıcısı

Google Chrome

Güvenli İnternet Tarayıcı

avast! Tüm Sürümleri 2020

En Hızlı Antivirüs Programı

Kaspersky Internet Security

Güçlü Antivirüs Programı

uTorrent Pro

Torrent Dosya İndirici

Nero Platinum 2020

Güçlü Disk Yazdırma

Daemon Tools Ultra Türkçe

Sanal Disk Oluşturma

Foxit Reader

Hızlı PDF Okuyucu

Adobe Acrobat XI Pro

Popüler PDF Programı

K-Lite Mega Codec Pack

Sistem Kodek Paketi

DirectX 12
 - DirectX 9
Microsoft DirectX Sürücüleri

WinRAR

Arşivleme ve Arşiv Açma


Windows 11 Hakkında

Office 2021 Çıktı Buyurun İndirin
Adobe CC 2022 Tüm Programları
Windows 11 AIO Tek DVD
Windows 11 Pro Orjinal İndirin
Ekleyen: Meliksah_2006


PDF Shaper Professional v12.4

PDF Shaper Professional Full

PDF dönüştürme, PDF birleştirme ve ayırma, PDF çevirme ve kesip biçme, filigran ekleme gibi özellikler sunan komple bir PDF yazılımıdır. PDF Shaper Professional ile PDF dosyalarınızı pek çok farklı formata dönüştürebiliyorsunuz. Dönüştürme yaparken filigran ekleyebiliyor, döndürebiliyor veya çeşitli sayfaları aradan çıkarabiliyorsunuz. Aynı zamanda PDF dosyalarını direk açıp görüntü edebiliyor ve yazıcıdan çıktısını alabiliyorsunuz.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Winchester


iSumsoft UnprotectPDF

iSumsoft UnprotectPDF Full

Şifreli PDF dosyalarının şifresini kırabilen bir programdır. iSumsoft UnprotectPDF yazılımına şifresini kırmak istediğiniz PDF belgesini gösteriyorsunuz ve uygulama kendi metotlarını kullanarak hızlıca şifreyi kaldırıyor. Adobe Acrobat Pro DC tarafından oluşturulmuş veya diğer dosya türleri tarafından dönüştürülmüş tüm PDF dosyalarını destekler. iSumsoft UnprotectPDF ile parola karmaşıklığı ve PDF dosya boyutundan bağımsız olarak PDF İzinleri parolasını hızla kaldırın.

Ekleyen: Meliksah_2006


ABBYY FineReader Corporate v15.0.112.2130 Türkçe

ABBYY FineReader Professional - Corporate - Enterprise Türkçe Full indir

OCR (Optik karakter okuma) özelliğine sahip, belge tarama, önizleme ve dönüştürme programı arıyor, profesyonel ve işini iyi yapsın diyorsanız ABBYY FineReader'ı deneyebilirsiniz. Tarayıcınızdan veya ekran görüntüsünü aldığınız herhangi bir resimde bulunan karakterleri (sayıları, harfleri) dijital ortama çevirmek için OCR özelliği gereklidir. Programa adını veren bu özellik tamamen kayıpsız okuma işlemi gerçekleştirmesi amacı ile yapılmıştır. Şuan piyasa değeri oldukça yüksek bu profesyonel OCR okuma ve dönüştürme programı ABBYY FineReader'ı ücretsiz ve full olarak buyurun sizde indirin.

Linkler Yenilendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Ashampoo PDF Pro

Ashampoo PDF Pro Türkçe Full indir

PDF dosyalarınız için eksiksiz bir çözüm sunan Ashampoo PDF Pro, PDF oluşturma, düzenleme, dönüştürme, birleştirme ve koruma gibi çok çeşitli özelliklere sahiptir. Aslında piyasadaki bu tarz programların hepsi bu özelliklere sahip. Basit ve oldukça kolay tasarlanmış arayüzünde kendi PDF belgeleriniz üzerinde işlem yapabilirsiniz. Türkçe dil desteği sayesinde işlemlerinizi zorlanmadan halledebilirsiniz.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Adobe Acrobat Pro DC 2022.001.20085 Türkçe

Adobe Acrobat Pro DC Full indir

PDF oluşturma, PDF düzenleme, birleştirme ve sıkıştırma gibi çeşitli PDF işlemlerinde kullanılan, Adobe firmasının üretmiş olduğu profesyonel bir PDF yönetim yazılımıdır. Standart Adobe Acrobat Reader'a göre onlarca yeni özellik sunan yazılım Windows 10 uyumlu hali ile dikkat çekiyor. HTML içeriklerinizi PDF'ye dönüştürebilir, form ve imza gibi içerikler ekleyebilir, PDF belgesini tamamen açıp düzenleyebilir, Word, Excel yada PowerPoint sunum formatlarına dönüştürebilirsiniz. PDF dosyaları ile çok uğraşanların imdadına koşan harikulade bir yazılım.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Winchester


PDFCompressor-CL

PDFCompressor-CL Full

PDFCompressor-CL bir komut satırı uygulamasıdır ve PDF'leri optimize etmeye ve sıkıştırmaya yarar. Başlangıç ​​durumuna ve ayarlara bağlı olarak mevcut PDF dosyalarını birçok kez optimize eder ve sıkıştırır. Çözünürlüğün azaltılmasına ek olarak PDFCompressor bileşeninin ana özelliklerinden biri, PDF'lerin çoğu PDF uygulaması tarafından desteklenmeyen en yeni ve en iyi sıkıştırma yöntemleriyle – JPEG-2000 ve JBIG-2 ile oluşturulabilmesidir.

Ekleyen: Winchester


DropCompress

DropCompress İndir Full

DropCompress, birkaç PDF belgesini doğrudan sürükleyip bırakarak veya izlenen bir klasör aracılığıyla aynı anda küçültmeyi ve optimize etmeyi mümkün kılar. DropCompress, otomatik olarak başlatılabilen yürütülebilir bir MS Windows uygulamasıdır. Başlangıç ​​durumuna ve ayarlara bağlı olarak mevcut PDF dosyalarını birçok kez optimize eder ve sıkıştırır.

Ekleyen: Meliksah_2006


PDFCreator v4.4.1

PDFCreator indir

PDFCreator yardımı ile sizde kendi PDF dosyalarınızı yapabilirsiniz, program çok yönlü çalışıyor ayrıca kullanımı diğer PDF oluşturma programlarına göre oldukça basit. Eğer PDF yapmak için program arıyorsanız, ücretsiz olsun ve kullanımı basit olsun diyorsanız PDFCreator programını deneyebilirsiniz. Arayüzünü görünce ne kadar basit olduğunu anlayacaksınız.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Winchester


PDF Fixer

PDF Fixer indir

PDF belgelerinizi onarmaya yarayan ücretsiz basit bir program. PDF, günlük çalışmalarımızda çok yaygın bir belge formatıdır. Çeşitli dosyaların sanal olarak yazdırılmasıyla oluşturulan ikili bir kodlama biçimidir. PDF verilerinin çoğu sıkıştırılmış olduğundan, PDF dosyalarını bir metin düzenleyiciyle düzenlemek, dosyanın bozulmasına veya veri kaymasına veya ağ aktarımı sırasında ağ kararsızlığı nedeniyle verilerin bir kısmının kaybolmasına neden olur ve bu da PDF dosyalarının hasar görmesine ve bozulmasına neden olur. PDF okuyucu programları, bu bozuk PDF dosyalarını açamaz veya onaramaz ve birkaç hata uyarısı ister.

Ekleyen: Meliksah_2006


PDF Annotator v8.0.0.833

PDF Annotator Full

PDF Annotator ile doğrudan PDF döküman belgelerinizde herhangi bir PDF sayfasını açarak düzenleme işlemleri yapabilir, ve açıklamalar ekleyebilirsiniz. Düzenlediğiniz belgelerinizi daha sonra tekrar PDF olarak kaydedebilirsiniz. Dilerseniz PDF dökümanlarınızı yine PDF Annotator ile e-posta olarak gönderebilirsiniz. Programda çok basit bir kullanıcı arayüzü bulunuyor. Minimal bir tasarıma sahip ve sürükle - bırak desteği sunuyor.

Sürüm Güncellendi


İşi gücü PDF belge, döküman olanların derdine deva olan kategorimiz. PDF programları kategorimizde aradığınız PDF yazılımını bulabilir ve üzerinde işlemler yapabilirsiniz.


Yasal uyarımız için burayı inceleyebilirsiniz. Telif hakkı ve iletişim için: (iletisim[at]buyur-indir.com)

Üyelerimizin, ziyaretçilerimizin ve yöneticilerimizin hiçbir dosyası / içeriği sunucumuzda barındırılmamaktadır. Tamamı internet üzerinde paylaşıma açık içeriklerdir. Platformumuz tüm paylaşımlara açıktır. DMCA / Telif ve yasal konular için bizlere mail adresimizden; "iletisim[at]buyur-indir.com" adresinden ulaşınız. Uyarınızdan itibaren ilgili içerik / içerikler 3 gün içerisinde kaldırılacaktır.

Sitede bulunan full programlar ve full oyunlar, tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.