Kırık linklere lütfen yorum yapınız. En kısa sürede güncellenecektir.
Karanlık Mod

9 YAŞINDA

Güncel Alet Çantası

CCleaner

PC Temizlik Programı

Flash Player

Flash Oynatma Aracı

Skype

Videolu Görüşme Programı

Aimp

MP3 Oynatma Programı

Internet Download Manager

Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Microsoft Office

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Photoscape

Kolay Resim Düzenleme

Adobe Photoshop CC 2022

Prof. Resim Düzenleme

Mozilla Firefox Quantum

Hızlı İnternet Tarayıcısı

Google Chrome

Güvenli İnternet Tarayıcı

avast! Tüm Sürümleri 2020

En Hızlı Antivirüs Programı

Kaspersky Internet Security

Güçlü Antivirüs Programı

uTorrent Pro

Torrent Dosya İndirici

Nero Platinum 2020

Güçlü Disk Yazdırma

Daemon Tools Ultra Türkçe

Sanal Disk Oluşturma

Foxit Reader

Hızlı PDF Okuyucu

Adobe Acrobat XI Pro

Popüler PDF Programı

K-Lite Mega Codec Pack

Sistem Kodek Paketi

DirectX 12
 - DirectX 9
Microsoft DirectX Sürücüleri

WinRAR

Arşivleme ve Arşiv Açma


Windows 11 Hakkında

Office 2021 Çıktı Buyurun İndirin
Adobe CC 2022 Tüm Programları
Windows 11 AIO Tek DVD
Windows 11 Pro Orjinal İndirin
Ekleyen: Meliksah_2006


Longtion RadBuilder

Longtion RadBuilder Full İndir

Longtion RadBuilder programı ile programlama veya kod yazma bilgisine sahip olmasanız bile çeşitli web uygulamaları, veritabanı uygulamaları, interaktif CD menüleri ve multimedya araçları gibi pek çok şeyi tasarlayabilirsiniz. Longtion RadBuilder programı size sürükle-bırak mantığı ile program yapma imkanı sağlıyor, kim istemez ki kod yazmadan program yapmak. Kullandıktan sonra eminim hoşunuza gidecektir, denemek isteyenler buyursun.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Winchester


SAPIEN PrimalXML indir

SAPIEN PrimalXML Full İndir (64-bit)

XML ile metin olarak çalışmak zor, meşakkatli ve zor olabilir. Neden XML dosyalarını düzenlemek, işlemek ve oluşturmak için özel olarak tasarlanmış bir araç kullanmıyorsunuz? PrimalXML tam da bu araçtır. Bazı XML verilerine hızlıca bakmanız mı gerekiyor? Belki başka bir departman için bir XML dosyasının yapısını değiştirmeniz gerekir. Herhangi bir XML dosyasını açın ve onu metin olarak veya bir öğe ağacında görüntüleyin.

Ekleyen: Winchester


SAPIEN Version Recall

SAPIEN Version Recall Full (64-bit)

VersionRecall tamamen basitlikle ilgilidir. Kurulumdan günlük kullanıma kadar amacımız, dosyalarınızın birden çok sürümünün kaydedilmesini ve geri çağrılmasını kolaylaştırmaktır. API'lerin, veritabanı arka uçlarının, geliştirici araçlarının ve yabancı dosya biçimlerinin karmaşıklığını ortadan kaldırdık. Sürümü oluşturulmuş dosyalarınız, bir veritabanında veya bazı değiştirilmiş, özel mülk biçiminde değil, orijinal biçiminde dosyalar olarak saklanır.

Ekleyen: Winchester


SAPIEN CIM Explorer Full + Crack

SAPIEN CIM Explorer Full İndir (64-bit)

Windows PowerShell ve PowerShell Core için entegre PowerShell konsolu, oluşturulan PowerShell deyimlerinin test edilmesini anında ve kolay hale getirir. SAPIEN CIM Explorer ile yerel ve uzak makineleri keşfedin ve sorgulayın. Çok çeşitli arama seçenekleri, ihtiyacınız olan bilgilere daha hızlı ve daha doğru bir şekilde erişmenizi sağlar. Filtreler, gürültüyü azaltmanıza ve yalnızca ilgili bilgilere odaklanmanıza olanak tanır.

Ekleyen: Meliksah_2006


Visual Studio Code v1.63.2

Visual Studio Code indir

Visual Studio Code, web uygulamaları ve bulut programları oluşturmak için çalışan güçlü bir IDE'dir. Hafiftir ve Visual Studio'nun işlevselliğine benzemekle birlikte, modern görünümlü bir arabirimle paketlenmiş kapsamlı düzeltme ve derleme yardımcı programlarına sahiptir. Visual Studio Code'un dikkat çekici özelliklerinden biri, programın size sunduğu kontrol yetenekleridir. Çeşitli türdeki yazılımların test edilmesini, oluşturulmasını, paketlenmesini ve hatta kullanılmasını kolaylaştırır. Visual Studio Code içerisinde birkaç görev oluşturabilir, bunları istediğiniz argümanları kurarak istediğiniz projede saklayabilir ve hızlı şekilde yapılandırabilirsiniz. Daha sonra kaydedebileceğiniz, kendi kod parçalarını üretmenin yanı sıra örnek pasajları da kullanabilirsiniz.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Winchester


Red Gate SmartAssembly

Red Gate SmartAssembly Full

SmartAssembly, üçüncü bir tarafın kaynak kodunuza erişmesini zorlaştırarak uygulamanızı tersine mühendislik veya değişikliğe karşı korumaya yardımcı olan bir programdır. Enteresandır, bu programı kırılmış olarak keygeni ile paylaşıyoruz :D Tüm işiniz, yazılımınızdaki IP'ye dayanıyorsa veya C# veya VB.NET kodunuzun uluslararası alanda açığa çıkmasını istemiyorsanız, kodunuzu gizlemek bir lüks değil, bir zorunluluk haline gelir. Bu bağlamda Red Gate SmartAssembly işinizi görecektir.

Ekleyen: Meliksah_2006


Emurasoft EmEditor Professional v21.2.0

Emurasoft EmEditor Professional Full

Emurasoft EmEditor Professional, programlama, geliştirme ve çoğunlukla kod yazmak ile uğraşanların tercih edebileceği başarılı bir metin editörü. Geniş eklenti (plugin) desteği sunan Emurasoft EmEditor Professional özellikle büyük boyutlu metinleri hızla açabiliyor. Bu da kendi alanında onu en üst sınıf yazılımlardan birisi haline getiriyor. Java, Bat, C#, Ruby, C++, CSS, HTML, Ini, jаvascript, SQL, JSP, Pascal (Delphi), Perl, PerlScript, PHP, Python, TeX (LaTeX), VBScript, WindowsScript, XML, x86 Assembler, vb. dosya türlerini açabiliyor. Dosya içerisinde serial eklidir.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Winchester


IntraWEB Ultimate v15.2.41

IntraWEB Ultimate Full İndir

Delphi ve C++ projelerinizde kullanabileceğiniz bir araçtır. IntraWEB Ultimate ile programlama arayüzünde form oluşturuyorsunuz ve bu formları standart Web sistemlerine HTML ve jаvascript kullanarak yayınlayabiliyorsunuz. Online bir projeniz için formları programlama ortamında oluşturdunuz diyelim. Bu program ile internette kullanılabilir hale getiriyorsunuz.

Ekleyen: Winchester


SSE Setup v10.3

SSE Setup indir - Setup Yapma Programı

Geliştiricilerin programlarını setup paketi haline getirmeleri konusunda yardımcı olan SSE Setup, kullanımı kolay bir yazılım olarak karşımıza çıkıyor. Ücretsizdir onu belirtelim öncelikle. Programa dönecek olursak hazırladığınız dosyaları kurulum paketi haline getirmenize yarıyor. Özellikle program geliştiricilerinin işine yarayacağını düşünüyorum. Basit bir pencereden oluşan arayüzü mevcut.

Ekleyen: Winchester


Danil Pristupov Fork v1.67.1

Danil Pristupov Fork Full

Programlama için kullanılan mevcut scriptleri çalıştırma, ön izleme, otomatik tamamlama özellikler sunan bir program. Danil Pristupov Fork meraklısına özeldir de diyebiliriz. Zira karmaşık bir arayüze sahip ve Github ile uyumlu olarak çalışmakta. Kullanım için internet bağlantısı da şart görünüyor. Bootstap, Angular JS, Backbone, Ember vb. yapılara tam destek sunuyor. Projenizi geliştirirken Danil Pristupov Fork yazılımı ile kolaylık sağlayabilirsiniz.


Windows üzerinde kullanabileceğiniz, programlama ve geliştirme araçları bu kategoride. Eğer programcıysanız yada meraklısıysanız işinize yarayacak onlarca yazılım bulunuyor.


Yasal uyarımız için burayı inceleyebilirsiniz. Telif hakkı ve iletişim için: (iletisim[at]buyur-indir.com)

Üyelerimizin, ziyaretçilerimizin ve yöneticilerimizin hiçbir dosyası / içeriği sunucumuzda barındırılmamaktadır. Tamamı internet üzerinde paylaşıma açık içeriklerdir. Platformumuz tüm paylaşımlara açıktır. DMCA / Telif ve yasal konular için bizlere mail adresimizden; "iletisim[at]buyur-indir.com" adresinden ulaşınız. Uyarınızdan itibaren ilgili içerik / içerikler 3 gün içerisinde kaldırılacaktır.

Sitede bulunan full programlar ve full oyunlar, tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.