Kırık linklere lütfen yorum yapınız. En kısa sürede güncellenecektir.
Karanlık Mod

9 YAŞINDA

Güncel Alet Çantası

CCleaner

PC Temizlik Programı

Flash Player

Flash Oynatma Aracı

Skype

Videolu Görüşme Programı

Aimp

MP3 Oynatma Programı

Internet Download Manager

Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Microsoft Office

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Photoscape

Kolay Resim Düzenleme

Adobe Photoshop CC 2022

Prof. Resim Düzenleme

Mozilla Firefox Quantum

Hızlı İnternet Tarayıcısı

Google Chrome

Güvenli İnternet Tarayıcı

avast! Tüm Sürümleri 2020

En Hızlı Antivirüs Programı

Kaspersky Internet Security

Güçlü Antivirüs Programı

uTorrent Pro

Torrent Dosya İndirici

Nero Platinum 2020

Güçlü Disk Yazdırma

Daemon Tools Ultra Türkçe

Sanal Disk Oluşturma

Foxit Reader

Hızlı PDF Okuyucu

Adobe Acrobat XI Pro

Popüler PDF Programı

K-Lite Mega Codec Pack

Sistem Kodek Paketi

DirectX 12
 - DirectX 9
Microsoft DirectX Sürücüleri

WinRAR

Arşivleme ve Arşiv Açma


Windows 11 Hakkında

Office 2021 Çıktı Buyurun İndirin
Adobe CC 2022 Tüm Programları
Windows 11 AIO Tek DVD
Windows 11 Pro Orjinal İndirin
Ekleyen: Winchester


HCL AppScan Standard

HCL AppScan Standard Full İndir (64-bit)

HCLAppScan Standard, web uygulamalarını ve hizmetlerini test etmek için kullanılan uygulama güvenliği test yazılımıdır. Uygulamaları siber saldırı tehdidinden korumaya yardımcı olmak için güvenlik açıklarını belirlemek için en son yöntem ve teknikleri içerir. HCLAppScan Standard, bilgisayar korsanları tarafından kullanılan metodolojilere benzer teknikler kullanarak uygulamaya saldırarak çalışma zamanında uygulama güvenliğini değerlendiren bir dinamik analiz aracıdır.

Ekleyen: Winchester


NCH ClickCharts Pro v6.80 Full

NCH ClickCharts Pro Full

Diyagram oluşturabileceğiniz bir programdır. Ülkemizde liselerde programlama derslerinde kullanılan Flowchart programına benziyor diyebiliriz NCH ClickCharts Pro için, zira mantıkları aynı. Program ile akış diyagramları oluşturabilir, programlama becerilerinizi diyagramlar üzerinde göstererek anlatımlar yapabilirsiniz. Aynı zamanda size mantık konusunda da çeşitli destekler sunabilir.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Winchester


JetBrains DataSpell

JetBrains DataSpell Full

JetBrains DataSpell, akıllı Jupyter not defterleri, etkileşimli Python komut dosyaları ve birçok başka yerleşik araçla veri bilimi için geliştirilmiş bir IDE'dir. Tek bir tuşa basarak komut ve düzenleyici modları arasında geçiş yapın. Ok tuşlarıyla hücreler üzerinde gezinin. Tüm standart Jupyter kısayollarını kullanın. Hücrenin hemen altında tamamen etkileşimli çıktıların keyfini çıkarın. Kod hücrelerini düzenlerken, akıllı kod tamamlama, anında hata denetimi ve hızlı düzeltmeler, kolay gezinme ve çok daha fazlasını yapın.

Ekleyen: Winchester


IntraWEB Ultimate v15.2.65

IntraWEB Ultimate Full İndir

Delphi ve C++ projelerinizde kullanabileceğiniz bir araçtır. IntraWEB Ultimate ile programlama arayüzünde form oluşturuyorsunuz ve bu formları standart Web sistemlerine HTML ve jаvascript kullanarak yayınlayabiliyorsunuz. Online bir projeniz için formları programlama ortamında oluşturdunuz diyelim. Bu program ile internette kullanılabilir hale getiriyorsunuz.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Telerik Collection for .NET 2022 R2 SP1

Telerik Platform for .NET v2022 R2 SP1 (Ultimate Collection) Full İndir

Telerik Platform Ultimate Collection for .NET, uygulama geliştirmek isteyenler için yapılmış bir platformdur. .NET altyapısı ile masaüstü ve mobil platformlar için ürünler geliştirebilirsiniz. Yazılım .NET geliştiricilerine hitap ediyor. Kullanımı ile ilgili internetten araştırma yapabilirsiniz. Ayrıca orjinal sitesine bakmanızı da öneririm. 1.4 milyondan fazla geliştiricisi ve 130 binden fazla müşterisi bulunuyor.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Longtion RadBuilder

Longtion RadBuilder Full İndir

Longtion RadBuilder programı ile programlama veya kod yazma bilgisine sahip olmasanız bile çeşitli web uygulamaları, veritabanı uygulamaları, interaktif CD menüleri ve multimedya araçları gibi pek çok şeyi tasarlayabilirsiniz. Longtion RadBuilder programı size sürükle-bırak mantığı ile program yapma imkanı sağlıyor, kim istemez ki kod yazmadan program yapmak. Kullandıktan sonra eminim hoşunuza gidecektir, denemek isteyenler buyursun.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Winchester


SAPIEN PrimalXML indir

SAPIEN PrimalXML Full İndir (64-bit)

XML ile metin olarak çalışmak zor, meşakkatli ve zor olabilir. Neden XML dosyalarını düzenlemek, işlemek ve oluşturmak için özel olarak tasarlanmış bir araç kullanmıyorsunuz? PrimalXML tam da bu araçtır. Bazı XML verilerine hızlıca bakmanız mı gerekiyor? Belki başka bir departman için bir XML dosyasının yapısını değiştirmeniz gerekir. Herhangi bir XML dosyasını açın ve onu metin olarak veya bir öğe ağacında görüntüleyin.

Ekleyen: Winchester


SAPIEN Version Recall

SAPIEN Version Recall Full (64-bit)

VersionRecall tamamen basitlikle ilgilidir. Kurulumdan günlük kullanıma kadar amacımız, dosyalarınızın birden çok sürümünün kaydedilmesini ve geri çağrılmasını kolaylaştırmaktır. API'lerin, veritabanı arka uçlarının, geliştirici araçlarının ve yabancı dosya biçimlerinin karmaşıklığını ortadan kaldırdık. Sürümü oluşturulmuş dosyalarınız, bir veritabanında veya bazı değiştirilmiş, özel mülk biçiminde değil, orijinal biçiminde dosyalar olarak saklanır.

Ekleyen: Winchester


SAPIEN CIM Explorer Full + Crack

SAPIEN CIM Explorer Full İndir (64-bit)

Windows PowerShell ve PowerShell Core için entegre PowerShell konsolu, oluşturulan PowerShell deyimlerinin test edilmesini anında ve kolay hale getirir. SAPIEN CIM Explorer ile yerel ve uzak makineleri keşfedin ve sorgulayın. Çok çeşitli arama seçenekleri, ihtiyacınız olan bilgilere daha hızlı ve daha doğru bir şekilde erişmenizi sağlar. Filtreler, gürültüyü azaltmanıza ve yalnızca ilgili bilgilere odaklanmanıza olanak tanır.

Ekleyen: Meliksah_2006


Visual Studio Code v1.63.2

Visual Studio Code indir

Visual Studio Code, web uygulamaları ve bulut programları oluşturmak için çalışan güçlü bir IDE'dir. Hafiftir ve Visual Studio'nun işlevselliğine benzemekle birlikte, modern görünümlü bir arabirimle paketlenmiş kapsamlı düzeltme ve derleme yardımcı programlarına sahiptir. Visual Studio Code'un dikkat çekici özelliklerinden biri, programın size sunduğu kontrol yetenekleridir. Çeşitli türdeki yazılımların test edilmesini, oluşturulmasını, paketlenmesini ve hatta kullanılmasını kolaylaştırır. Visual Studio Code içerisinde birkaç görev oluşturabilir, bunları istediğiniz argümanları kurarak istediğiniz projede saklayabilir ve hızlı şekilde yapılandırabilirsiniz. Daha sonra kaydedebileceğiniz, kendi kod parçalarını üretmenin yanı sıra örnek pasajları da kullanabilirsiniz.

Sürüm Güncellendi


Windows üzerinde kullanabileceğiniz, programlama ve geliştirme araçları bu kategoride. Eğer programcıysanız yada meraklısıysanız işinize yarayacak onlarca yazılım bulunuyor.


Yasal uyarımız için burayı inceleyebilirsiniz. Telif hakkı ve iletişim için: (iletisim[at]buyur-indir.com)

Üyelerimizin, ziyaretçilerimizin ve yöneticilerimizin hiçbir dosyası / içeriği sunucumuzda barındırılmamaktadır. Tamamı internet üzerinde paylaşıma açık içeriklerdir. Platformumuz tüm paylaşımlara açıktır. DMCA / Telif ve yasal konular için bizlere mail adresimizden; "iletisim[at]buyur-indir.com" adresinden ulaşınız. Uyarınızdan itibaren ilgili içerik / içerikler 3 gün içerisinde kaldırılacaktır.

Sitede bulunan full programlar ve full oyunlar, tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.