Kırık linklere lütfen yorum yapınız. En kısa sürede güncellenecektir.
Karanlık Mod

❤ 10 YAŞINDA

Güncel Alet Çantası

CCleaner

PC Temizlik Programı

Flash Player

Flash Oynatma Aracı

Skype

Videolu Görüşme Programı

Aimp

MP3 Oynatma Programı

Internet Download Manager

Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Microsoft Office

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Photoscape

Kolay Resim Düzenleme

Adobe Photoshop CC 2023

Prof. Resim Düzenleme

Mozilla Firefox Quantum

Hızlı İnternet Tarayıcısı

Google Chrome

Güvenli İnternet Tarayıcı

avast! Tüm Sürümleri 2020

En Hızlı Antivirüs Programı

Kaspersky Internet Security

Güçlü Antivirüs Programı

uTorrent Pro

Torrent Dosya İndirici

Nero Platinum 2020

Güçlü Disk Yazdırma

Daemon Tools Ultra Türkçe

Sanal Disk Oluşturma

Foxit Reader

Hızlı PDF Okuyucu

Adobe Acrobat XI Pro

Popüler PDF Programı

K-Lite Mega Codec Pack

Sistem Kodek Paketi

DirectX 12
 - DirectX 9
Microsoft DirectX Sürücüleri

WinRAR

Arşivleme ve Arşiv Açma


Windows 11 Hakkında

Office 2021 Çıktı Buyurun İndirin
Adobe CC 2022 Tüm Programları
Windows 11 AIO Tek DVD
Windows 11 Pro Orjinal İndirin
Ekleyen: Meliksah_2006


Quick'n Easy Web Builder v9.3.5

Quick'n Easy Web Builder Full

Quick'n Easy Web Builder programı sayesinde kolay yoldan internet sitesi tasarlayabilirsiniz. Program Responsive ve Bootstrap tasarımların tamamını destekler, katman sistemi sayesinde kolay ve esnek çalışmanızı sağlar. Quick'n Easy Web Builder ile birçok CSS3 animasyon ve geçişlerini sitenize entegre edebilir, çeşitli görsel paneller hazır edebilirsiniz. Quick'n Easy Web Builder'ın indireceğiniz bu sürümü 100'den fazla yeni özellik sunmaktadır.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Winchester


HttpMaster Professional Full İndir

HttpMaster Professional Full İndir

HttpMaster, REST API test etmek ve geliştirmek için kullanılan bir web uygulama test yazılımıdır. Bu program, HTTP ve REST API isteklerini yapmanıza, test etmenize, raporlamanıza ve hata ayıklamanıza olanak tanır. HttpMaster, API testlerinizi ve isteklerinizi çok hızlı bir şekilde yapmanıza olanak tanır ve bu testlerin sonuçlarını kolay bir şekilde analiz edebilmenizi sağlar.

Ekleyen: Meliksah_2006


Webyog SQLyog v13.1.1

Webyog SQLyog Full (Professional, Enterprise, Ultimate)

MySQL GUI kullanmak için en eksiksiz ve kolay araçlardan birisidir. SQLyog tüm SQL yöneticilerinin en çok tercih ettiği programlar arasındadır. Şema ve veri senkronizasyonu sunan yazılım testten üretime geçerken şema ve veri değişikliklerini görsel olarak uygulamanıza imkan tanır. Superfast checksum tabanlı algoritmayı kullanarak düzenli aralıklarla veriyi çoğaltabilirsiniz.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


FileZilla Pro v3.61.1 Türkçe

FileZilla Pro Türkçe indir

FileZilla Pro, ücretsiz ve açık kaynak kodlu bir sunucu veri transfer programıdır. FileZilla Pro ile sunucunuza veri aktarımı yapabilir, siteniz için dosya yükleyebilirsiniz. Dosya paylaşım servislerinin birçoğuna FTP yüklemesi yapılıyor. FileZilla Pro sayesinde daha hızlı aktarım yapabilmek mümkün. SSL protokolünü destekleyen FileZilla Pro, kullanımı kolay bir FTP yazılımı. 32 ve 64 bit bir arada verilmiştir.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


CoffeeCup Responsive Site Designer v4.0 B3318

CoffeeCup Responsive Site Designer Full indir

Masaüstü, mobil ve tablet cihazlara uyarlanabilir, sıfırdan web sitesi yapmanıza imkan tanıyan bir programdır. CoffeeCup Responsive Site Designer ile kodlama bilmeseniz dahi (bu lafı çok seviyorum) web sitesi yapabilirsiniz. Statik sayfalarla çalışarak eşe-dosya ufak tefek siteler yapabilirsiniz. Kendi içerisinde hazır template dediğimiz temaları bulunuyor, dilerseniz bunları düzenleyin veya sıfırdan kendiniz bir site oluşturun. Tamamen görsel tasarım üzerine kurulu olan CoffeeCup Responsive Site Designer, site tasarımcıları için biçilmiş bir kaftan.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Winchester


CoffeeCup Responsive Foundation Framer v2.5 B525

CoffeeCup Responsive Foundation Framer Full

Bir web sitesinin tasarımı sağlam temellere atılmalıdır. Temelden kastımız, arkaplanda oluşturduğunuz ızgaralardır. Örneğin sitemizin kaynak kodlarına baktığınızda sağ-sol-orta kolon olarak ayrımını yapmıştık. CoffeeCup Responsive Foundation Framer programı ile temelinizi sağlam atabilirsiniz. jаvascript modülleri, açılır menüler ve duyarlı gezinme kalıpları gibi etkileşimli web sitesi bileşenlerinin oluşturulmasında bu programı kullanabilirsiniz.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Winchester


CoffeeCup Responsive Bootstrap Builder v2.5 B325

CoffeeCup Responsive Bootstrap Builder Full

Günümüzde Responsive tasarım oldukça önem arz etmektedir. Zira artık arama motorları da bunu zorunlu kılıyor. Web siteniz tüm cihazlara uygun şekilde tasarlanmalıdır, çözünürlük değiştikçe içeriğiniz kaymamalı ve orantılı olarak boyutlandırılmalıdır. Bunun için aynı zamanda Bootstrap gibi çeşitli altyapıları da kullanabilirsiniz. CoffeeCup Responsive Bootstrap Builder ile web sayfanızı Responsive uyumlu hale getirebilirsiniz.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Winchester


SQL Delta for Oracle Full

SQL Delta for Oracle Full İndir

Yazılım ile Oracle veritabanları için şema ve verileri karşılaştırıp eşitleme yapabilirsiniz. İki veya daha fazla projeyi ayrı sekmelerde yan yana çalıştırın, ister tamamen ayrı sunuculardaki projeleri karşılaştırın, ister aynı sunucuda bir şema karşılaştırma ve veri karşılaştırma projesi olsun tüm işlemlerinizi halledebilirsiniz. Her projeyi bir proje grubuna atayarak projelerinizi daha kolay organize edebilirsiniz.

Ekleyen: Meliksah_2006


Bootstrap Studio Professional Edition v5.9.0

Bootstrap Studio Professional Edition Full

Bootstrap tasarım kodlamasını kullanarak duyarlı web siteleri oluşturmak için güçlü bir masaüstü uygulamasıdır. Duyarlı web sayfalarını bir araya getirmek için sürükleyip bırakabileceğiniz çok sayıda yerleşik bileşen bulunur. Oldukça popüler olan Bootstrap çerçevesinin üzerine inşa edilmiş ve temiz ve semantik HTML üretebilmektedir. Binlerce geliştirici ve tasarımcının tercihleri arasında yer alır. Kendi web bileşenlerinizi oluşturabilir, tasarımlarınızda ayrıcalıklar yaratabilirsiniz. Bağlı bileşenleri kullanarak ortam kütüphanesinden tasarım seçebilir ve bunları çalışmalarınıza uyarlayabilirsiniz.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Swish Max4 2011.06.20

Swish Max4 Full indir

Reklam afişi, logo, banner, buton, menü gibi içerikler hazırlıyorsanız bu noktada Swish Max4'ü tercih edebilirsiniz. Bu ufak yazılım ile canlı ve hareketli afişler yapabilirsiniz. Sitelerinizde kullanabilir veya ihtiyacınız varsa giderebilirsiniz. Hazır olarak içerisinde bulunan şablonları özelleştirseniz bile harika çalışmalar ortaya çıkarabilirsiniz.

Linkler Yenilendi


Webmaster'ların çokca kullandıkları ve bu işe yeni başlayanlar için gerekli programlar bu bölümde.


Yasal uyarımız için burayı inceleyebilirsiniz. Telif hakkı ve iletişim için: (iletisim[at]buyur-indir.com)

Üyelerimizin, ziyaretçilerimizin ve yöneticilerimizin hiçbir dosyası / içeriği sunucumuzda barındırılmamaktadır. Tamamı internet üzerinde paylaşıma açık içeriklerdir. Platformumuz tüm paylaşımlara açıktır. DMCA / Telif ve yasal konular için bizlere mail adresimizden; "iletisim[at]buyur-indir.com" adresinden ulaşınız. Uyarınızdan itibaren ilgili içerik / içerikler 3 gün içerisinde kaldırılacaktır.

Sitede bulunan full programlar ve full oyunlar, tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.