Kırık linklere lütfen yorum yapınız. En kısa sürede güncellenecektir.
Karanlık Mod

9 YAŞINDA

Güncel Alet Çantası

CCleaner

PC Temizlik Programı

Flash Player

Flash Oynatma Aracı

Skype

Videolu Görüşme Programı

Aimp

MP3 Oynatma Programı

Internet Download Manager

Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Microsoft Office

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Photoscape

Kolay Resim Düzenleme

Adobe Photoshop CC 2023

Prof. Resim Düzenleme

Mozilla Firefox Quantum

Hızlı İnternet Tarayıcısı

Google Chrome

Güvenli İnternet Tarayıcı

avast! Tüm Sürümleri 2020

En Hızlı Antivirüs Programı

Kaspersky Internet Security

Güçlü Antivirüs Programı

uTorrent Pro

Torrent Dosya İndirici

Nero Platinum 2020

Güçlü Disk Yazdırma

Daemon Tools Ultra Türkçe

Sanal Disk Oluşturma

Foxit Reader

Hızlı PDF Okuyucu

Adobe Acrobat XI Pro

Popüler PDF Programı

K-Lite Mega Codec Pack

Sistem Kodek Paketi

DirectX 12
 - DirectX 9
Microsoft DirectX Sürücüleri

WinRAR

Arşivleme ve Arşiv Açma


Windows 11 Hakkında

Office 2021 Çıktı Buyurun İndirin
Adobe CC 2022 Tüm Programları
Windows 11 AIO Tek DVD
Windows 11 Pro Orjinal İndirin
Ekleyen: Meliksah_2006


FileZilla Pro v3.61.1 Türkçe

FileZilla Pro Türkçe indir

FileZilla Pro, ücretsiz ve açık kaynak kodlu bir sunucu veri transfer programıdır. FileZilla Pro ile sunucunuza veri aktarımı yapabilir, siteniz için dosya yükleyebilirsiniz. Dosya paylaşım servislerinin birçoğuna FTP yüklemesi yapılıyor. FileZilla Pro sayesinde daha hızlı aktarım yapabilmek mümkün. SSL protokolünü destekleyen FileZilla Pro, kullanımı kolay bir FTP yazılımı. 32 ve 64 bit bir arada verilmiştir.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


CoffeeCup Responsive Site Designer v4.0 B3318

CoffeeCup Responsive Site Designer Full indir

Masaüstü, mobil ve tablet cihazlara uyarlanabilir, sıfırdan web sitesi yapmanıza imkan tanıyan bir programdır. CoffeeCup Responsive Site Designer ile kodlama bilmeseniz dahi (bu lafı çok seviyorum) web sitesi yapabilirsiniz. Statik sayfalarla çalışarak eşe-dosya ufak tefek siteler yapabilirsiniz. Kendi içerisinde hazır template dediğimiz temaları bulunuyor, dilerseniz bunları düzenleyin veya sıfırdan kendiniz bir site oluşturun. Tamamen görsel tasarım üzerine kurulu olan CoffeeCup Responsive Site Designer, site tasarımcıları için biçilmiş bir kaftan.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Winchester


CoffeeCup Responsive Foundation Framer v2.5 B525

CoffeeCup Responsive Foundation Framer Full

Bir web sitesinin tasarımı sağlam temellere atılmalıdır. Temelden kastımız, arkaplanda oluşturduğunuz ızgaralardır. Örneğin sitemizin kaynak kodlarına baktığınızda sağ-sol-orta kolon olarak ayrımını yapmıştık. CoffeeCup Responsive Foundation Framer programı ile temelinizi sağlam atabilirsiniz. jаvascript modülleri, açılır menüler ve duyarlı gezinme kalıpları gibi etkileşimli web sitesi bileşenlerinin oluşturulmasında bu programı kullanabilirsiniz.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Winchester


CoffeeCup Responsive Bootstrap Builder v2.5 B325

CoffeeCup Responsive Bootstrap Builder Full

Günümüzde Responsive tasarım oldukça önem arz etmektedir. Zira artık arama motorları da bunu zorunlu kılıyor. Web siteniz tüm cihazlara uygun şekilde tasarlanmalıdır, çözünürlük değiştikçe içeriğiniz kaymamalı ve orantılı olarak boyutlandırılmalıdır. Bunun için aynı zamanda Bootstrap gibi çeşitli altyapıları da kullanabilirsiniz. CoffeeCup Responsive Bootstrap Builder ile web sayfanızı Responsive uyumlu hale getirebilirsiniz.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Winchester


SQL Delta for Oracle Full

SQL Delta for Oracle Full İndir

Yazılım ile Oracle veritabanları için şema ve verileri karşılaştırıp eşitleme yapabilirsiniz. İki veya daha fazla projeyi ayrı sekmelerde yan yana çalıştırın, ister tamamen ayrı sunuculardaki projeleri karşılaştırın, ister aynı sunucuda bir şema karşılaştırma ve veri karşılaştırma projesi olsun tüm işlemlerinizi halledebilirsiniz. Her projeyi bir proje grubuna atayarak projelerinizi daha kolay organize edebilirsiniz.

Ekleyen: Meliksah_2006


Bootstrap Studio Professional Edition v5.9.0

Bootstrap Studio Professional Edition Full

Bootstrap tasarım kodlamasını kullanarak duyarlı web siteleri oluşturmak için güçlü bir masaüstü uygulamasıdır. Duyarlı web sayfalarını bir araya getirmek için sürükleyip bırakabileceğiniz çok sayıda yerleşik bileşen bulunur. Oldukça popüler olan Bootstrap çerçevesinin üzerine inşa edilmiş ve temiz ve semantik HTML üretebilmektedir. Binlerce geliştirici ve tasarımcının tercihleri arasında yer alır. Kendi web bileşenlerinizi oluşturabilir, tasarımlarınızda ayrıcalıklar yaratabilirsiniz. Bağlı bileşenleri kullanarak ortam kütüphanesinden tasarım seçebilir ve bunları çalışmalarınıza uyarlayabilirsiniz.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Swish Max4 2011.06.20

Swish Max4 Full indir

Reklam afişi, logo, banner, buton, menü gibi içerikler hazırlıyorsanız bu noktada Swish Max4'ü tercih edebilirsiniz. Bu ufak yazılım ile canlı ve hareketli afişler yapabilirsiniz. Sitelerinizde kullanabilir veya ihtiyacınız varsa giderebilirsiniz. Hazır olarak içerisinde bulunan şablonları özelleştirseniz bile harika çalışmalar ortaya çıkarabilirsiniz.

Linkler Yenilendi

Ekleyen: Meliksah_2006


DBeaver Ultimate Edition v21.3.0

DBeaver Ultimate Edition Full

DBeaver, tabloları, tetikleyicileri, görünümleri ve saklanan prosedürleri birden çok veritabanından yönetmek ve düzenlemek isteyen geliştiriciler ve veritabanı yöneticilerine yönelik kapsamlı ve etkili bir yazılım çözümüdür. MySQL, SQLite, PostgreSQL, Oracle, Microsoft SQL Server, IBM DB2 ve Firebird'e atıfta bulunarak kullandığınız veritabanından bağımsız olarak, uygulama çoklu bağlantıları yönetmek isteyen kullanıcılar için kullanışlı oluyor ve böylece çeşitli veritabanı düzenliyor. Dizinler, kullanıcı hesapları ve komut dosyaları da dahil olmak üzere nesneleri, veritabanlarını tamamen yönetebilirsiniz.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Winchester


SQL Backup Master

SQL Backup Master Full İndir

SQL Backup Master, SQL Server veritabanlarınızı Dropbox, OneDrive, Amazon S3, Microsoft Azure, Box ve Google Drive gibi çeşitli popüler bulut depolama hizmetine yedekler. Ayrıca veritabanlarını bir FTP sunucusuna veya yerel makinenizdeki, ağ sunucunuzdaki veya depolama aygıtınızdaki bir klasöre yedekleyebilir. Ayrıca yedekleme işi başarıları, hataları ve uyarıları için yerleşik e-posta bildirimleri sunar.

Ekleyen: Meliksah_2006


Valentina Studio Pro v11.4.7

Valentina Studio Pro Full

Valentina Studio, verilerinizi anlamlı bilgilere dönüştürmenin en iyi yoludur; MySQL, Postgre MariaDB, MS SQL Server ve SQLite veritabanları oluşturun, yönetin, sorgulayın ve keşfedin. Görsel tasarım düzeni araçları sorguları raporlara dönüştürür; canlı önizleme desteği sunar. Kontroller, html, barkodlar, çizelgeler, grafikler ve daha fazlası araç kutusu mevcuttur. jаvascript desteğinin yanı sıra Valentina Studio Pro ile sadece birkaç tıklama ile ve kod yazmadan SQL sorguları oluşturabiliyorsunuz.

Sürüm Güncellendi


Webmaster'ların çokca kullandıkları ve bu işe yeni başlayanlar için gerekli programlar bu bölümde.


Yasal uyarımız için burayı inceleyebilirsiniz. Telif hakkı ve iletişim için: (iletisim[at]buyur-indir.com)

Üyelerimizin, ziyaretçilerimizin ve yöneticilerimizin hiçbir dosyası / içeriği sunucumuzda barındırılmamaktadır. Tamamı internet üzerinde paylaşıma açık içeriklerdir. Platformumuz tüm paylaşımlara açıktır. DMCA / Telif ve yasal konular için bizlere mail adresimizden; "iletisim[at]buyur-indir.com" adresinden ulaşınız. Uyarınızdan itibaren ilgili içerik / içerikler 3 gün içerisinde kaldırılacaktır.

Sitede bulunan full programlar ve full oyunlar, tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.