Kırık linklere lütfen yorum yapınız. En kısa sürede güncellenecektir.
Karanlık Mod

9 YAŞINDA

Güncel Alet Çantası

CCleaner

PC Temizlik Programı

Flash Player

Flash Oynatma Aracı

Skype

Videolu Görüşme Programı

Aimp

MP3 Oynatma Programı

Internet Download Manager

Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Microsoft Office

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Photoscape

Kolay Resim Düzenleme

Adobe Photoshop CC 2022

Prof. Resim Düzenleme

Mozilla Firefox Quantum

Hızlı İnternet Tarayıcısı

Google Chrome

Güvenli İnternet Tarayıcı

avast! Tüm Sürümleri 2020

En Hızlı Antivirüs Programı

Kaspersky Internet Security

Güçlü Antivirüs Programı

uTorrent Pro

Torrent Dosya İndirici

Nero Platinum 2020

Güçlü Disk Yazdırma

Daemon Tools Ultra Türkçe

Sanal Disk Oluşturma

Foxit Reader

Hızlı PDF Okuyucu

Adobe Acrobat XI Pro

Popüler PDF Programı

K-Lite Mega Codec Pack

Sistem Kodek Paketi

DirectX 12
 - DirectX 9
Microsoft DirectX Sürücüleri

WinRAR

Arşivleme ve Arşiv Açma


Windows 11 Hakkında

Office 2021 Çıktı Buyurun İndirin
Adobe CC 2022 Tüm Programları
Windows 11 AIO Tek DVD
Windows 11 Pro Orjinal İndirin
Ekleyen: Meliksah_2006


Windows XP SP2 64 Bit (Türkçe Sürüm)

Windows XP'nin bildiğiniz üzere 64 bit sürümü Türkçe dil ile beraber çok zor bulunuyor. Bu 64 bit sürüm XP ne işe yarar diyorsanız mesela 4 GB ram ve üstü bir belleğiniz var, ancak XP kullanmak istiyorsunuz. 32 bit işletim sistemleri bildiğiniz üzere 4 GB ve üstü RAM bellekleri tam olarak görmüyor. Buradaki 64 bit işletim sistemine sahip olmalısınız ki kurmuş olduğunuz Windows XP'den tam performans alabilesiniz. Sistemi Türkçeleştiren arkadaş Turk_eros'dur.

Ekleyen: Meliksah_2006


Windows XP Live - USB Boot Edilebilir Hazır Kurulu Sistem

Windows XP Live USB olarak lanse edilen bu sistem kurulum gerektirmeden flash diskinize kurularak otomatik çalıştırılabilir. Yani örneğin işletim sisteminiz bozuldu ve format atmadan disklerinize erişmek istiyorsunuz. Alın size Windows XP Live USB. 2 GB'lik bir flash belleğe yazdırmanızı ve bu flash belleği olası durumlara karşı saklamanızı öneriyorum. Bu sistem bildiğimiz USB ISO yazdırması ile olmuyor, detaylı kurulum metni ve resmi indireceğiniz dosya içerisine eklenmiştir. Bu sistem sayesinde USB ile sistemi açabilirsiniz, kesinlikle tavsiyemdir.

Ekleyen: Meliksah_2006


Black XP SP3 Türkçe Full indir

Black XP SP3 Türkçe Full indir

Bir başka modifiye XP. XP üzerinde oynamalar yapılarak farklı bir sistem haline getirilmiş. Temelde XP kullanılıyor fakat görsellik ve sistemde kurulu gelen programlar normal XP'den farklı kılıyor. Darkness XP veya Black XP olarak bilinen bu sistemi beğenmenizi umut ediyorum. Kurulumu 15 DK sürmektedir, ayrıca birçok optimizesi yapılmış, sistem hızlandırılmıştır.

Ekleyen: Meliksah_2006


Tekno XP 8 V2 Türkçe Full indir

Tekno XP 8 V2 Türkçe Full indir

Sistem Windows XP, ancak görünüm ve kullanım Windows 8'e benzetilmiş. Sistemim Windows 8'i kaldırmıyor fakat kullanmak istiyorum diyorsanız XP sistemler için modifiye edilmiş Tekno XP 8'i mutlaka indirin. Gerekli tüm optimizasyon ve hızlandırmaları yapılmıştır. Kurulum katılımsız olup, içerisinde birkaç programla kurulu halde gelmektedir. Windows 8 tadında Windows XP kullanıyor olacaksınız.

Ekleyen: Meliksah_2006


Windows XP Pro SP3 Türkçe

Windows XP Pro SP3 Türkçe Full indir

Temmuz 2014 itibarı ile güncel bir sistemdir. Windows xp pro sp3 Türkçe ve 32 bittir. Sata veya IDE olarak ayrı ayrı sunulmuştur. Nisan 2014 itibarı ile Microsoft Windows XP desteğini bitirdi. Buna rağmen mayıs itibarı ile bir güncelleme çıkardı. Haziran 2014 ile güncellemeleri içeren, katılım gerektirmeyen, serial girmeden kurabileceğiniz temiz Windows XP işletim sistemidir.

Ekleyen: Meliksah_2006


Windows XP Pro SP3 Türkçe Full Tek Link İndir

Windows XP Pro SP3 Türkçe olarak sitemiz üzerinden indirebilirsiniz. Sürüm orjinal sürümdür el değmemiştir format sonrasında da göreceksinizdir ki temiz xp'dir.. Hiçbir ayarlama yada modifiye vb işlem uygulanmamıştır direk orjinal sürümdür ve full olarak kurulur orjinal lisans satın alın uyarısı vs vermez ve sorunsuz güncellemesini de yapar. İndireceğiniz rar dosyasının içine .iso uzantılı imaj dosyamızın yanında birde cd burner programını da ekledim kolay ve hızlıca bir cd ye yazdırabilesiniz diye. Şimdiden iyi indirmeler iyi kullanımlar. Unutmayın bu orjinal xp sürüm sadece bizde.

Ekleyen: Meliksah_2006


Perfect XP Format CD 2011 V.2 Full Tek Link

Perfect XP Format CD Full Tek Link indir

Bildiğimiz Windows XP'nin görsel modifiye edilmiş + program entegreleri yapılmış en sağlıklı, stabil sürümüdür. Tüm XP kurulum seçenekleri aynı tabanlıdır. Görsel sürümler ile klasik sürümlerin "tek farkı" görsel sürümün sistem ikonları genel olarak değiştirilmiştir, daha değişik ve renkli bir görünüm vardır direkt sistem ikonları ve bmp değişimleri ile. (Görsel paket olarak kendime göre değişiklikler uyguladığım L'Plus kullandım.)

Ekleyen: Meliksah_2006


Ultra XP Format CD 2012 V.12 Full Tek Link

Ultra XP Format CD Tek Link Full indir

Ultra XP bildiğimiz Windows XP'nin modifiye edilmiş sürümüdür. Kurulum tamamen otomatiktir, içerisine CD boyutuna sığacak şekilde Driverpack eklenmiştir. Sadece dosyanın içerisindeki .ISO kalıbını verdiğim Gerekli Program klasöründeki programla uygun bir CD'ye yazdırın ve kullanmanın keyfine bakın.


Windows XP işletim sisteminin sürümlerini bu kategori altında bulabilir, bilgisayarınıza indirebilirsiniz.


Yasal uyarımız için burayı inceleyebilirsiniz. Telif hakkı ve iletişim için: (iletisim[at]buyur-indir.com)

Üyelerimizin, ziyaretçilerimizin ve yöneticilerimizin hiçbir dosyası / içeriği sunucumuzda barındırılmamaktadır. Tamamı internet üzerinde paylaşıma açık içeriklerdir. Platformumuz tüm paylaşımlara açıktır. DMCA / Telif ve yasal konular için bizlere mail adresimizden; "iletisim[at]buyur-indir.com" adresinden ulaşınız. Uyarınızdan itibaren ilgili içerik / içerikler 3 gün içerisinde kaldırılacaktır.

Sitede bulunan full programlar ve full oyunlar, tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.