Kırık linklere lütfen yorum yapınız. En kısa sürede güncellenecektir.
Karanlık Mod

❤ 10 YAŞINDA

Güncel Alet Çantası

CCleaner

PC Temizlik Programı

Flash Player

Flash Oynatma Aracı

Skype

Videolu Görüşme Programı

Aimp

MP3 Oynatma Programı

Internet Download Manager

Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Microsoft Office

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Photoscape

Kolay Resim Düzenleme

Adobe Photoshop CC 2023

Prof. Resim Düzenleme

Mozilla Firefox Quantum

Hızlı İnternet Tarayıcısı

Google Chrome

Güvenli İnternet Tarayıcı

avast! Tüm Sürümleri 2020

En Hızlı Antivirüs Programı

Kaspersky Internet Security

Güçlü Antivirüs Programı

uTorrent Pro

Torrent Dosya İndirici

Nero Platinum 2020

Güçlü Disk Yazdırma

Daemon Tools Ultra Türkçe

Sanal Disk Oluşturma

Foxit Reader

Hızlı PDF Okuyucu

Adobe Acrobat XI Pro

Popüler PDF Programı

K-Lite Mega Codec Pack

Sistem Kodek Paketi

DirectX 12
 - DirectX 9
Microsoft DirectX Sürücüleri

WinRAR

Arşivleme ve Arşiv Açma


Sitemizi ne sıklıkla ziyaret ediyorsunuz?

Office 2021 Çıktı Buyurun İndirin
Adobe CC 2022 Tüm Programları
Windows 11 AIO Tek DVD
Windows 11 Pro Orjinal İndirin
Ekleyen: Meliksah_2006


Windows 7 Ultimate SP1 2023 Türkçe Full (x86 / x64)

Windows 7 Ultimate SP1 2023 Güncel Türkçe Full indir (x86 / x64)

34 farklı dilde kullanabileceğiniz, Windows 7'nin en çok tercih edilen ve kullanılan sürümüdür. Halbuki standart bir ev kullanıcısına gerek duymayacağı pek çok özelliği, işlemi, hizmet, servisi sunar bu versiyon. Amatör ev kullanıcısı diyebileceğimiz amca, hala, dayı, baba gibi gibi şahıslar için bir Starter, bir Home Basic sürümü yeterli olacaktır. Elbette tercih meselesi. Windows 7 Ultimate'nin güncel ve orjinal sürümü konu devamından temin edebilirsiniz. USB veya DVD'ye yazdırarak kurulumu gerçekleştirebilir, otomatik aktivasyon yaparak sorunsuzca kullanabilirsiniz.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Windows 7 Starter SP1 2023 Türkçe Full (x86)

Windows 7 Starter SP1 2023 Güncel Türkçe Full indir (32-bit)

Windows 7'nin az kaynak tüketen, Ultimate ve Enterprise gibi diğer sürümlerinde var olan programların yer almadığı, multimedya ve internet erişimi gibi çeşitli temel düzeyde kullanıma imkan tanıyan versiyonudur. Eğer eski bir bilgisayarınız var ve Windows 7 kurmak istiyorsanız Starter kullanabilirsiniz. Kaynak tüketimi diğer sürümlere göre daha düşüktür. Sadece 32 bit desteklidir.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Windows 7 Home Basic SP1 2023 Türkçe Full (x86 / x64)

Windows 7 Home Basic SP1 2023 Güncel Türkçe Full indir (x86 / x64)

Windows 7'nin ev kullanıcılarına hitap eden, temelde az kaynak tüketen bir başka sürümüdür. 32 ve 64 bir olarak ayrı ayrı sunulmuştur. Sistem içerisine DISM yöntemi ile 180'den fazla güncelleme entegre edilmiştir. Güvenlik güncellemelerini de içermektedir. ISO kalıplarına güncelleme entegresi dışında bir değiştirme yapılmamıştır. Orjinal Windows 7 Home Basic ihtiyacınız varsa indirebilir kullanabilirsiniz.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Windows 7 Home Premium SP1 2023 Türkçe Full (x86 / x64)

Windows 7 Home Premium SP1 2023 Güncel Türkçe Full indir (x86 / x64)

Windows'un ev kullanıcılarına multimedya ağırlıklı kullanım sunan versiyonudur. Windows 7 Home Premium diğer Windows sürümlerine göre daha az sistem kaynağı tüketir. Gereksiz programlar tamamen inaktif olarak yüklü gelir. 2023 itibari ile çıkmış olan tüm güncellemeler içerisine DISM yöntemi ile entegre edilmiştir. 32 ve 64 bit sürümleri ayrı olarak paylaşılmıştır.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Windows 7 Professional SP1 2023 Türkçe Full (x86 / x64)

Windows 7 Professional SP1 2023 Güncel Türkçe Full indir (x86 / x64)

Windows 7 Professional sürümüdür. Bu sürüm genel olarak ev ve küçük işletmelerde tercih edilebilir, kullanılabilir. Windows 7'nin temel birtakım programları yüklü olarak gelir. 2023 itibari ile çıkmış olan güvenlik güncellemeleri ve diğer güncellemeler yüklü olarak gelir. ISO kalıplarında ESD gibi çeşitli sıkıştırmalar uygulanmamıştır. Boş bir DVD diske veya USB belleğe yazdırarak kullanabilirsiniz. Elinizdeki orjinal serial keyi kullanabilir veya kurulum sonunda otomatik aktivasyon yapabilirsiniz.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Windows 7 Professional VL SP1 2023 Türkçe Full (x86 / x64)

Windows 7 Professional VL SP1 2017 Güncel Türkçe Full indir (x86 / x64)

Windows 7 Professional VL sürümüdür. VL'nin açılımı Volume Licence şeklindedir. Sitede paylaşmış olduğum Professional sürümden tek farkı lisans yapısıdır. VL versiyon Windows'lar toplu lisanslamaya uygundurlar. Örneğin firmanızın 20 bilgisayara kadar VL lisansı varsa tek kod ile 20 bilgisayarı aktif edebiliyorsunuz. Bunun için de VL versiyon Windows 7 olması gerekiyor. Konu devamından temin edebilir kullanabilirsiniz buyurun.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Windows 7 Enterprise SP1 2023 Türkçe Full (x86 / x64)

Windows 7 Enterprise SP1 2023 Güncel Türkçe Full indir (x86 / x64)

Çoklu dil desteği ile ön plana çıkan, firmalarca tercih edilen kapsamlı Windows 7 Enterprise sürümüdür. Bu versiyonda Türkçe dışında pek çok dilde kullanım mümkündür. İçerisinde 180'den fazla güncelleme entegre edilmiştir, 2023 itibari ile güncel sistemdir. Aktivasyon işlemi otomatiktir, ayrıca elinizde orjinal key varsa kullanabilirsiniz.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Winchester


Windows 7 AIO SP1 Tüm Sürümleri İndir 2023 Türkçe

Windows 7 AIO SP1 Türkçe 2023 Tüm Sürümler | ESD / DART | 32-64 bit

İçerisinde 32 ve 64 bit olarak tüm Windows 7 sürümlerini barındıran dev AIO çalışmasıdır. ESD sıkıştırma ve DART içeriği barındıran 2 link halinde sunulmuştur. Sistem ve içeriği 2023 - Mart ayı itibari ile günceldir. USB belleğiniz ile kurulum gerçekleştirebilirsiniz. Sistem içerisinde bileşen eklenmemiş / çıkarılmamıştır. Sadece güncelleme entegrelidir ve DirectX, Framework, C++ yazılımları eklenmiştir.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Windows 7 Türkçe AIO 2023 (x64 - UEFI - ESD)

Windows 7 Türkçe Tüm Sürümleri 2023 (Sadece 64 bit - UEFI uyumlu - ESD sıkıştırma)

Sadece 64 bit olarak Windows 7'nin tüm sürümlerini bir arada bulabileceğiniz, ESD sıkıştırması içeren DVD ISO kalıbıdır. Windows 7'nin sorunsuzca ve UEFI dediğimiz anakart uyumlu olarak kurabileceğiniz versiyonunu arıyorsanız, tüm sürümleri olsun, güncel olsun ve sadece 64 bit olsun istiyorsanız bu versiyonu indirebilir kurulum yapabilirsiniz.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Windows 7 SP1 Ultimate Lite v10 (x86 / x64)

Windows 7 SP1 Ultimate Lite V10 Türkçe Full (32 - 64 bit)

Windows 7'nin Ultimate versiyonunun Lite dediğimiz sürümüdür. Lite sürümde sistem kullanımı minimuma indirilmiş, gereksiz Windows servisleri kapatılmış, gereksiz görülen Windows bileşenleri de pasif hale getirilmiştir. RAM belleği düşük olan bilgisayarlara kurmak için Windows 7 Lite sürümünü deneyebilirsiniz. Sistem kullanımı minimum düzeydedir. 32-64 bit ayrı ayrı sunulmuştur. Türkçe dil desteklidir. Bilgisayarı sadece internette gezmek, video izlemek, film seyretmek, müzik dinlemek gibi minimum amaçlarla kullanıyorsanız indirip kurarak kullanabilirsiniz.

Sürüm Güncellendi


Windows'un en güncel sürümlerini ve Linux, Pardus gibi diğer işletim sistemlerini bu kategoride bulabilirsiniz.


Yasal uyarımız için burayı inceleyebilirsiniz. Telif hakkı ve iletişim için: (iletisim[at]buyur-indir.com)

Üyelerimizin, ziyaretçilerimizin ve yöneticilerimizin hiçbir dosyası / içeriği sunucumuzda barındırılmamaktadır. Tamamı internet üzerinde paylaşıma açık içeriklerdir. Platformumuz tüm paylaşımlara açıktır. DMCA / Telif ve yasal konular için bizlere mail adresimizden; "iletisim[at]buyur-indir.com" adresinden ulaşınız. Uyarınızdan itibaren ilgili içerik / içerikler 3 gün içerisinde kaldırılacaktır.

Sitede bulunan full programlar ve full oyunlar, tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.