Kırık linklere lütfen yorum yapınız. En kısa sürede güncellenecektir.
Karanlık Mod

❤ 10 YAŞINDA

Güncel Alet Çantası

CCleaner

PC Temizlik Programı

Flash Player

Flash Oynatma Aracı

Skype

Videolu Görüşme Programı

Aimp

MP3 Oynatma Programı

Internet Download Manager

Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Microsoft Office

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Photoscape

Kolay Resim Düzenleme

Adobe Photoshop CC 2023

Prof. Resim Düzenleme

Mozilla Firefox Quantum

Hızlı İnternet Tarayıcısı

Google Chrome

Güvenli İnternet Tarayıcı

avast! Tüm Sürümleri 2020

En Hızlı Antivirüs Programı

Kaspersky Internet Security

Güçlü Antivirüs Programı

uTorrent Pro

Torrent Dosya İndirici

Nero Platinum 2020

Güçlü Disk Yazdırma

Daemon Tools Ultra Türkçe

Sanal Disk Oluşturma

Foxit Reader

Hızlı PDF Okuyucu

Adobe Acrobat XI Pro

Popüler PDF Programı

K-Lite Mega Codec Pack

Sistem Kodek Paketi

DirectX 12
 - DirectX 9
Microsoft DirectX Sürücüleri

WinRAR

Arşivleme ve Arşiv Açma


Windows 11 Hakkında

Office 2021 Çıktı Buyurun İndirin
Adobe CC 2022 Tüm Programları
Windows 11 AIO Tek DVD
Windows 11 Pro Orjinal İndirin
Ekleyen: Winchester


TickTick Premium Full İndir

TickTick Premium Full İndir

TickTick Premium, yapılacaklar listesi oluşturmanızı, zaman yönetiminizi ve iş akışınızı planlamanızı kolaylaştıran bir uygulamadır. Bu uygulama, hayatınızı kolaylaştırmak ve işlerinizi daha verimli hale getirmek için tasarlanmıştır. TickTick Premium, kullanıcılarının günlük rutinlerini yönetmelerine yardımcı olur ve hayatlarında bir denge sağlamalarına olanak tanır.

Ekleyen: Winchester


SysTools Outlook PST Viewer Pro Plus Full indir

SysTools Outlook PST Viewer Pro Plus Full indir

Yazılımımız Microsoft Outlook veri dosyaları (.pst) içeriğini görüntülemek ve düzenlemek için kullanılır. SysTools Outlook PST Viewer Pro Plus, kullanıcıların PST dosyalarındaki e-postaları, kişileri, takvimleri ve diğer öğeleri aramalarına ve görüntülemelerine olanak tanır. Program ayrıca, PST dosyalarını EML, MSG, PDF ve diğer formatlara dönüştürme özelliği de sunar.

Ekleyen: Winchester


myResources

myResources indir

myResources programı kullanıcının bilgisayar donanımı ve yazılımı hakkında ayrıntılı bilgi edinmesine olanak tanır. myResources, işlemci, bellek, sabit disk, grafik kartı ve diğer bileşenlerin özelliklerini gösteren ayrıntılı bir rapor sağlar. Program, sistem güvenilirliği ve performansını iyileştirmek için kullanıcıların mevcut kaynakları etkin bir şekilde kullanmasına yardımcı olabilir.

Ekleyen: Winchester


Fast Screen Recorder indir

Fast Screen Recorder Full - Ekran Kayıt Programı indir

Fast Screen Recorder, bilgisayar ekranınızı kaydedebileceğiniz bir yazılımdır. Ekranda olan her şeyi, oyunları, videoları, sunumları veya web sitelerini kaydedebilirsiniz. Ayrıca, mikrofon kaydı ve webcam desteği de sunar. Kayıt esnasında çerçeve oranı, çözünürlük ve video kalitesini ayarlayabilirsiniz. Hızlı, kullanımı kolay ve yüksek kaliteli ekran kayıtları için Fast Screen Recorder iyi bir seçimdir.

Ekleyen: Winchester


Vidmore Player v1.1.38

Vidmore Player Full indir

Vidmore Player, yalnızca Blu-ray filmlerin ve DVD dosyalarının oynatılmasını desteklemekle kalmayıp aynı zamanda MP4, MOV, AVI, WMV, MPEG, 3GP, M2TS, MP3, WMA gibi tüm yaygın video ve ses dosyası biçimlerini de destekleyen çok yönlü bir medya oynatıcıdır. Filminizin altyazı parçasını tek tıkla değiştirebilirsiniz. SRT, SSA ve ASS, desteklenen altyazı dosyası biçimleridir. Görüntü efektlerini ayarlayın ve ton, parlaklık, kontrast, doygunluk ve Gama gibi video efektlerini özelleştirmek için birden çok parametre kullanın.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Renault CAN Clip v222

Renault CAN Clip Full indir (x86 / x64)

Renault araçlar için son sürüm tanılama programıdır. Renault CAN Clip ile tüm Renault marka araçları tanılayabilir, cihaza bu programı kurarak pek çok işlem yapabilirsiniz. Dev bilgi veri tabanı ve teknoloji içeren Renault CAN Clip, aracı teşhis etmenizde yardımcı olur. Galeriler, oto tamircileri tarafından tercih edilebilir.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: MoonWaLker


LibreOffice v7.5.1 Türkçe (x86 / x64)

LibreOffice Türkçe - Ücretsiz Ofis Programı

LibreOffice, Apache OppenOffice programı benzeri bir açık kaynak kodlu tamamen ücretsi olarak geliştirilen, temel ofis programlarının tümünü bünyesinde barındıran Microsoft Office alternatifi olan ücretsiz bir ofis yazılımıdır. Paket içerisinde Writer (Word), Calc (Excel), Impress (Powerpoint), Draw Çizim, Math Formül ve Base Veri tabanı bulunmakta.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Install4j Full v10.0.5 B10082 (64-bit)

Install4j MultiPlatform Edition Full indir

Install4j MultiPlatform Edition ile kendi set-up paketlerinizi hazırlayabilirsiniz. Program kendi oluşturduğunuz veya kurulum haline getirmek istediğiniz dosyalarınızı .exe formatına dönüştürerek size kurulum hazırlama sihirbazı oluşturma imkanı sağlıyor. Programcıların veya kendi set-up dosyalarını hazırlamak isteyenlerin işine yarayabilir.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Aiseesoft Screen Recorder v2.7.8 (x64)

Aiseesoft Screen Recorder Full indir (64-bit)

Ekrandan video kaydı yapabileceğiniz basit ve kullanımı kolay bir Aiseesoft ürünü. Bu küçük program ile online uygulamalardan, oyunlardan, masaüstünden veya webcam dediğimiz kameradan video kaydı yapabilirsiniz. Canlı kaydın yanı sıra ekran görüntüsü de çekebilir, içeriği ön izleme yaparak bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Video, ses kaydı ve ekran yakalama seçenekleri sunar. Aiseesoft Screen Recorder ile ayrıca online radyo kanallarından gerçek zamanlı ses kaydı alabilirsiniz.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Advanced Installer Architect v20.4

Advanced Installer Architect Full

Advanced Installer Architect ile kurulum paketleri (set-up) oluşturabilirsiniz. MSI dosyası oluşturma konusunda ön plana çıkan yazılım, bir çırpıda kurulum paketi hazırlamanıza imkan tanır. Proje dosyalarınızı XML uzantısında saklayabilirsiniz. İlgili kurulum dosyasının REG kayıtlarını atayabilir, ortam değişkenlerini ayarlayabilir, günlük ve LOG kayıtları oluşturabilir, INI ayarlaması yapabilirsiniz. .NET Ve Win32 derlemeleri yapabilen Advanced Installer Architect, C, C ++, VBS ve JS komutlarını tamamen destekler.

Sürüm Güncellendi


Genel program kategorisine giren, çeşitli programların bulunduğu kategoridir.


Yasal uyarımız için burayı inceleyebilirsiniz. Telif hakkı ve iletişim için: (iletisim[at]buyur-indir.com)

Üyelerimizin, ziyaretçilerimizin ve yöneticilerimizin hiçbir dosyası / içeriği sunucumuzda barındırılmamaktadır. Tamamı internet üzerinde paylaşıma açık içeriklerdir. Platformumuz tüm paylaşımlara açıktır. DMCA / Telif ve yasal konular için bizlere mail adresimizden; "iletisim[at]buyur-indir.com" adresinden ulaşınız. Uyarınızdan itibaren ilgili içerik / içerikler 3 gün içerisinde kaldırılacaktır.

Sitede bulunan full programlar ve full oyunlar, tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.