Kırık linklere lütfen yorum yapınız. En kısa sürede güncellenecektir.
Karanlık Mod

8 YAŞINDA

Güncel Alet Çantası

CCleaner

PC Temizlik Programı

Flash Player

Flash Oynatma Aracı

Skype

Videolu Görüşme Programı

Aimp

MP3 Oynatma Programı

Internet Download Manager

Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Microsoft Office

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Photoscape

Kolay Resim Düzenleme

Adobe Photoshop CC 2021

Prof. Resim Düzenleme

Mozilla Firefox Quantum

Hızlı İnternet Tarayıcısı

Google Chrome

Güvenli İnternet Tarayıcı

avast! Tüm Sürümleri 2020

En Hızlı Antivirüs Programı

Kaspersky Internet Security

Güçlü Antivirüs Programı

uTorrent Pro

Torrent Dosya İndirici

Nero Platinum 2020

Güçlü Disk Yazdırma

Daemon Tools Ultra Türkçe

Sanal Disk Oluşturma

Foxit Reader

Hızlı PDF Okuyucu

Adobe Acrobat XI Pro

Popüler PDF Programı

K-Lite Mega Codec Pack

Sistem Kodek Paketi

DirectX 12
 - DirectX 9
Microsoft DirectX Sürücüleri

WinRAR

Arşivleme ve Arşiv Açma


Windows 11 Hakkında

Office 2021 Çıktı Buyurun İndirin
Adobe CC 2022 Tüm Programları
Windows 11 AIO Tek DVD
Windows 11 Pro Orjinal İndirin
Ekleyen: Winchester


Duplicate & Same Files Searcher

Duplicate & Same Files Searcher İndir

Yinelenen yani bilgisayarınızdaki kopyası olan dosyaları bulmak ve bunları silmek için gelişmiş bir araçtır. Eğer bilgisayarınızda kopyası olduğunu düşündüğünüz dosyalar varsa Duplicate & Same Files Searcher programı ile tek tek tespit edip topluca temizlik yapabilirsiniz. Özellikle günümüzde arşiv tutanların en büyük sorunlarından birisi de kopya içeriklerdir. Çünkü A klasöründeki bir müziğin B ve C klasörlerinde olması can sıkıcı bir durumdur. Hem diskte yer kaplar hemde gereksizce kafanızı karıştırabilir. Duplicate & Same Files Searcher ile sizde kopya dosyaları bulun ve silin.

Ekleyen: Winchester


Duplicate Photo Cleaner

Duplicate Photo Cleaner Full

Eğer bilgisayarınızda bol bol fotoğrafınız varsa ve bunları saklıyorsanız, her yerden sağdan soldan fotoğraf yedeği alıyorsanız en büyük sorununuz şüphesiz kopya fotoğraflar. A klasöründe olan bir resminiz B klasöründe hatta C D klasöründe de olabilir. Bu durum zamanla diskte fazlaca gereksiz görüntü kalabalığına neden olur. Duplicate Photo Cleaner programı ile diskteki kopya olan fotoğrafları tespit edebiliyor ve bunları hızlıca temizleyebiliyorsunuz.

Ekleyen: Meliksah_2006


Ashampoo WinOptimizer v19.00.22 Türkçe

Ashampoo WinOptimizer Türkçe Full indir

Ashampoo WinOptimizer, gelişmiş bir sistem bakım, onarım ve hızlandırma yazılımıdır. Kolay arayüzleri ile ön plana çıkan bir firma olan Ashampoo, WinOptimizer'da da basit bir arayüz kullanmış. Sisteminiz için 20'den fazla yararlı araç ve temizlik için birçok modül içerir. Türkçe dil desteklidir. Ashampoo WinOptimizer ayrıca küçük bir çapta koruma da sağlıyor, sistem açıklarını tarayabiliyor. Bol bol ekran görüntüsü ekliyorum, normalde 40 dolar gibi bir fiyara sahip, full indirmek isteyenler buyursunlar.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Advanced System Repair Pro v1.9.7.2

Advanced System Repair Pro Full - Sistem Bakım ve Onarım Programı

İsmi ve sunduğu arayüzü ile IOBIT'in ASC Pro programının tam bir çakması olan Advanced System Repair Pro, bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaları temizler ve sistem ince ayarlarını yapmanıza imkan tanır. İçerdiği araçlar ile bilgisayarınızda irili ufaklı pek çok şey yapabilirsiniz. Bu tarz programların olayı da bu zaten. Sistem Repair olarak geçiyor ismi mesela ama kayıt defteri temizliği yapınca, gereksiz dosyaları silince, disk birleştirince yada sürücüleri güncelleyince sistem onarılmış mı oluyor tam bir merak konusu. Özetle, amacına uygun basit arayüzlü denenesi bir program buyurun.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


R-Wipe & Clean Corporate v20.0 B2338

R-Wipe & Clean Corporate Full indir

R-Wipe & Clean, bir başka bakım ve sistem temizleme yazılımı. Bazı kimseler hala bir programı veya oyunu kaldırmak için "Program ekle / kaldır" aracını kullanıyor. Şunu unutmayınız, "Program ekle / kaldır" ile kaldırdığınız içerikler diskten tamamen kalkmıyor. Bu birçok oyun ve program için geçerli. Hali ile kayıt defterinde gereksiz girdiler bırakıyor. R-Wipe & Clean, bu noktada tüm kayıt defterini inceliyor, gereksiz girdiler varsa kaldırıyor. Sadece kayıt defteri değil tabiki. Program tam olarak gereksiz dosya ve sistem temizlemek üzerine yapılmış. Denemekte yarar var.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Winchester


CareUEyes Pro v2.1.8 Türkçe

CareUEyes Pro Türkçe Full İndir

Gözlerinizi korumak için otomatik olarak renk / parlaklık / kontrast ayarlaması yapan CareUEyes Pro ile eğer sık sık gözleriniz yoruluyorsa buna bir çözüm bulabilirsiniz. Windows 10'da halihazırda gelen gece moduna benzer bir şekilde daha fazla ayar yapmanıza imkan tanıyarak sizde görüntü ışık ayarlamanızı yapabilirsiniz. Yazılım Türkçe dildedir. Hızlıca kurulum gerçekleşir. Ayrıca otomatik saatlere göre renk ayarlaması da yapabilmektedir.

Ekleyen: Meliksah_2006


Sysinternals Suite 2021.10.26

Sysinternals Suite indir

Sisteminizi yapılandırmak, incelemek, onarmak veya çeşitli analizleri çıkarmak için kullanabileceğiniz programları bir arada barındıran harikulade bir pakettir. Paket içerisinde bulunan ufak programcıklar ile birçok işlem yapabilirsiniz. Programların hiçbirisi kurulum gerektirmemektedir ve bu sayede de sisteme herhangi bir yük bindirmemektedir. Örneğin Autoruns uygulaması ile başlangıçta çalışacak programları inceleyebilir, ProcessExplorer aracı ile de anlık çalışan hizmetleri ve servisleri kontrol edebilirsiniz. Bu paketi indirip göz atmanızı öneriyorum oldukça yararlı araçlar barındırıyor.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


PC Cleaner Pro v8.1.0.16 Türkçe

PC Cleaner Pro Türkçe Full indir

PC Cleaner Pro , Microsoft Gold sertifikalı bir başka sistem temizlik programıdır. Program ile bilgisayarınızın sorunlarını çözebilir, hızlandırabilir, sistemdeki zararlı virüsleri silebilir, gizlilik korumanızı geliştirebilir, sisteminizi optimize edebilir ve baştan sona bir temizlik yapabilirsiniz. Çok basit bir arayüz üzerine kurulu PC Cleaner Pro sadece serial kodu ile aktif oluyor bu yönden de tercih edilebilir, sonuçta sıkıntı yaratmıyor. Ayrıca kurulumun hemen ardından sisteminizi taramaya başlıyor ve bulduğu tüm sorunları çözüyor. Microsoft'un destek verdiği kaliteli bir yazılım, denemek isteyenler buyursunlar.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Winchester


Yamicsoft Windows 11 Manager v1.0.1 Türkçe

Yamicsoft Windows 11 Manager Full Türkçe İndir

Taze taze çıkan Windows 11 elbette dolusuyla problemle beraber geldi. Birçok inceleme kesiminden düşük puanlar alan yeni işletim sistemi elbette yeni programların yolunu açtı. Yamicsoft firması her Windows sürümü için ayrıca bakım programı yapıyor bildiğiniz üzere. Yamicsoft Windows 11 Manager ile Windows 11'i tamamen temizlikten geçiriyor, sistem özelleştirmeleri yapabiliyor, arkaplandaki gereksiz şeyleri kaldırabiliyor veya dilediğiniz hizmeti devre dışı bırakıyorsunuz.

Ekleyen: Meliksah_2006


jv16 PowerTools X v7.0.0.1288

jv16 PowerTools X Full indir

jv16 PowerTools X, içerisinde sisteminiz için oldukça yararlı araçlar barındıran bir program paketi ve sistem hızlandırma ile bakımı konusunda kesin çözüm bir yazılımdır. Program içerisinde kayıt defteri bakımı, gereksiz dosyaları temizleme aracı, yazılım kaldırma, sistem temizleyici, otomasyon ve servis bakım aracı gibi tam 24 adet yararlı programı bir araya getirmektedir. Kullanmanızı öneririm, full sürümdür ve indireceğiniz dosyada her araç için gerekli crack ilacı bulunur.

Sürüm Güncellendi


Bilgisayarınızın donanımı kadar yazılım bakımı da son derece önemlidir. Bu kategoride, dilediğiniz bakım programını indirerek bilgisayarınıza rahat nefes aldırabilirsiniz.


Yasal uyarımız için burayı inceleyebilirsiniz. Telif hakkı ve iletişim için: (iletisim[at]buyur-indir.com)

Üyelerimizin, ziyaretçilerimizin ve yöneticilerimizin hiçbir dosyası / içeriği sunucumuzda barındırılmamaktadır. Tamamı internet üzerinde paylaşıma açık içeriklerdir. Platformumuz tüm paylaşımlara açıktır. DMCA / Telif ve yasal konular için bizlere mail adresimizden; "iletisim[at]buyur-indir.com" adresinden ulaşınız. Uyarınızdan itibaren ilgili içerik / içerikler 3 gün içerisinde kaldırılacaktır.

Sitede bulunan full programlar ve full oyunlar, tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.