Kırık linklere lütfen yorum yapınız. En kısa sürede güncellenecektir.
Karanlık Mod

❤ 10 YAŞINDA

Güncel Alet Çantası

CCleaner

PC Temizlik Programı

Flash Player

Flash Oynatma Aracı

Skype

Videolu Görüşme Programı

Aimp

MP3 Oynatma Programı

Internet Download Manager

Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Microsoft Office

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Photoscape

Kolay Resim Düzenleme

Adobe Photoshop CC 2023

Prof. Resim Düzenleme

Mozilla Firefox Quantum

Hızlı İnternet Tarayıcısı

Google Chrome

Güvenli İnternet Tarayıcı

avast! Tüm Sürümleri 2020

En Hızlı Antivirüs Programı

Kaspersky Internet Security

Güçlü Antivirüs Programı

uTorrent Pro

Torrent Dosya İndirici

Nero Platinum 2020

Güçlü Disk Yazdırma

Daemon Tools Ultra Türkçe

Sanal Disk Oluşturma

Foxit Reader

Hızlı PDF Okuyucu

Adobe Acrobat XI Pro

Popüler PDF Programı

K-Lite Mega Codec Pack

Sistem Kodek Paketi

DirectX 12
 - DirectX 9
Microsoft DirectX Sürücüleri

WinRAR

Arşivleme ve Arşiv Açma


Sitemizi ne sıklıkla ziyaret ediyorsunuz?

Office 2021 Çıktı Buyurun İndirin
Adobe CC 2022 Tüm Programları
Windows 11 AIO Tek DVD
Windows 11 Pro Orjinal İndirin
Şuradasınız: Buyurindir Full Ücretsiz İndir » Program indir » Grafik - 3D » Graitec Advance Design 2024.0.1 B19111 (x64)

Graitec Advance Design 2024.0.1 B19111 (x64)


Program indir > Grafik - 3D   Winchester   21-07-2023, 19:44   0   


Graitec Advance Design Full

Graitec Advance Design Full İndir - 64 bit

Graitec Advance Design, mühendisler ve inşaat profesyonelleri için tasarlanmış güçlü bir yapısal analiz ve tasarım yazılımıdır. Bu yazılım, özellikle betonarme, çelik ve ahşap yapılar için kompleks hesaplamalar yapma ve detaylı tasarımlar oluşturma yeteneği ile dikkat çeker.

Graitec Advance Design, çeşitli yapısal analiz araçlarına sahiptir. Bunlar arasında, çeşitli yük durumları ve kombinasyonlarına dayalı statik ve dinamik analizler, malzeme stres ve deformasyon analizleri ve yapısal stabilite değerlendirmeleri bulunmaktadır. Ayrıca, yazılımın BIM uyumluluğu, kullanıcıların çeşitli BIM platformlarından veri almasına ve veri aktarmasına olanak sağlar.

Yazılımın belki de en önemli özelliği, geniş malzeme ve tasarım kodu kütüphanesidir. Bu kütüphane, çeşitli uluslararası standartlar ve normlara göre çeşitli malzemelerin ve tasarım prensiplerinin detaylı özelliklerini ve gereksinimlerini içerir. Bu özellik, mühendislerin tasarımlarını ilgili standartlara ve yönetmeliklere göre doğrulamalarını ve uyarlamalarını sağlar.

Graitec Advance Design

Graitec Advance Design, mühendislik ve inşaat firmalarının yanı sıra, eğitim kurumları ve araştırma merkezleri tarafından da sıklıkla kullanılır. Profesyonel kullanıcılar, bu yazılımı çeşitli yapısal tasarım ve analiz projeleri için kullanabilirken, öğrenciler ve araştırmacılar, daha karmaşık yapısal sorunları çözme ve teorik bilgilerini uygulama becerilerini geliştirme fırsatı bulabilirler.

Son olarak, Graitec Advance Design, bir dizi özelleştirilebilir özellik ve araç sunar. Bu, kullanıcıların belirli projelerine ve ihtiyaçlarına uygun olarak yazılımı kişiselleştirebileceği anlamına gelir. Özellikler arasında çeşitli modelleme ve çizim araçları, malzeme ve tasarım seçenekleri ve analiz parametreleri bulunmaktadır.


İndirme Linkleri

Turbobit İndir

(( Alternatif ))

Uptobox İndir

Boyut: 5.63 GB

Format: .RAR
Yorum Ekle

 


Yasal uyarımız için burayı inceleyebilirsiniz. Telif hakkı ve iletişim için: (iletisim[at]buyur-indir.com)

Üyelerimizin, ziyaretçilerimizin ve yöneticilerimizin hiçbir dosyası / içeriği sunucumuzda barındırılmamaktadır. Tamamı internet üzerinde paylaşıma açık içeriklerdir. Platformumuz tüm paylaşımlara açıktır. DMCA / Telif ve yasal konular için bizlere mail adresimizden; "iletisim[at]buyur-indir.com" adresinden ulaşınız. Uyarınızdan itibaren ilgili içerik / içerikler 3 gün içerisinde kaldırılacaktır.

Sitede bulunan full programlar ve full oyunlar, tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.