Kırık linklere lütfen yorum yapınız. En kısa sürede güncellenecektir.
Karanlık Mod

9 YAŞINDA

Güncel Alet Çantası

CCleaner

PC Temizlik Programı

Flash Player

Flash Oynatma Aracı

Skype

Videolu Görüşme Programı

Aimp

MP3 Oynatma Programı

Internet Download Manager

Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Microsoft Office

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Photoscape

Kolay Resim Düzenleme

Adobe Photoshop CC 2022

Prof. Resim Düzenleme

Mozilla Firefox Quantum

Hızlı İnternet Tarayıcısı

Google Chrome

Güvenli İnternet Tarayıcı

avast! Tüm Sürümleri 2020

En Hızlı Antivirüs Programı

Kaspersky Internet Security

Güçlü Antivirüs Programı

uTorrent Pro

Torrent Dosya İndirici

Nero Platinum 2020

Güçlü Disk Yazdırma

Daemon Tools Ultra Türkçe

Sanal Disk Oluşturma

Foxit Reader

Hızlı PDF Okuyucu

Adobe Acrobat XI Pro

Popüler PDF Programı

K-Lite Mega Codec Pack

Sistem Kodek Paketi

DirectX 12
 - DirectX 9
Microsoft DirectX Sürücüleri

WinRAR

Arşivleme ve Arşiv Açma


Windows 11 Hakkında

Office 2021 Çıktı Buyurun İndirin
Adobe CC 2022 Tüm Programları
Windows 11 AIO Tek DVD
Windows 11 Pro Orjinal İndirin
Şuradasınız: Buyurindir Full Ücretsiz İndir » Program indir » Araçlar - Çeşitli » Automate Enterprise v11.6.0.70

Automate Enterprise v11.6.0.70


Program indir > Araçlar - Çeşitli   Meliksah_2006   26-10-2021, 10:57   0   


Automate Enterprise v11.6.0.70

Network Automation Automate Enterprise Full

Gereksiniminiz binlerce dosyayı güvenli bir şekilde aktarmak, ay sonu raporları toplamak veya bir evden çalışma uygulamasından veri almak olsun, Automate robotları iş yükünüzü kolaylaştıracak, böylece en çok değer verdiğiniz stratejik faaliyetlere odaklanabileceksiniz. Sadece birkaç dakikalık sürükle ve bırak yönteminde, bir robot sayesinde süreçteki tüm adımları izleyecek şekilde yapılandırabilirsiniz. Robotu her gün aynı saatte programlamanıza gerek kalmaz, yazılım bunu sizin yerinize gerçekleştirebilir.

Kullanım Kolaylığı
Automate'in ödüllü, kullanımı kolay yapılandırması, bir işlemi seçerek ve bir robotu manuel olarak gerçekleştirdiğiniz adımları tamamlayacak şekilde yapılandırmak için değerleri güncelleyerek güçlü görevler oluşturmanıza olanak sağlar. Güçlü robotlar dakikalar içerisinde çalışarak manuel çalışma saatlerini dengeliyor. 600'den fazla düz İngilizce yapı taşı mevcuttur. İstediğiniz otomasyon etkinliğini bulmanıza yardımcı olmak için kolayca arama yapabilir, filtreleyebilir ve sıralayabilirsiniz.

Gelişmiş Proses Tasarımı
Kapsamlı, ancak kullanımı kolay. Temel zamana dayalı programlardan tatil programı yönetimine ve hatta tetiklemeye kadar tüm robotlarınız için programlamayı merkezi olarak yönetin.

Etkinlik Odaklı Görev Tetiklemesi
Her şey bir programda olmaz. Tetikleyiciler, Automate'in otomasyon için duyarlı çözümdür. Tetikleyiciler, sistem veya ağ olaylarını izler ve yanıt olarak bir görev başlatır.

Web Sitesi Etkileşimi
Automate, tıpkı sizin gibi grafiksel arabirim düzeyinde tarayıcılarla etkileşime girer ve bir web sitesinde yapabileceğiniz hemen hemen her şeyi yapabilirsiniz; bağlantılar, tıklama bir menüden seçim yapabilir veya bir metin kutusuna yazabilirsiniz.

Microsoft Exchange
Automate, randevular, görevler, kişiler ve e-posta gibi Microsoft Exchange nesneleri oluşturur, siler ve değiştirir. Karmaşık filtre kriterlerine uyan e-postalar için bir Exchange posta kutusunu izleyebilir.

Microsoft Dynamics CRM
Tüm müşteri, ürün ve sipariş verilerinin oluşturulması, silinmesi, güncellenmesi, sorgulanması, alınması, depolanması ve raporlanması dahil olmak üzere Microsoft Dynamics CRM yazılımı dahilindeki çok çeşitli varlık veri yönetimi etkinliklerini otomatikleştirin.

Amazon Web Servisleri
Bulut altyapınızı otomatikleştirin. Automate, her ölçekteki şirkete isteğe bağlı bir bulut BT altyapısı sağlar ve AWS'nin beş ana bileşenini destekler: EC2, RDS, S3, SimpleDB ve SQS.
İndirme Linkleri

Turbobit İndir

(( Alternatif ))

Racaty İndir

(( Alternatif ))

Uptobox İndir

Boyut: 738 MB

Format: .RAR
Yorum Ekle

 


Yasal uyarımız için burayı inceleyebilirsiniz. Telif hakkı ve iletişim için: (iletisim[at]buyur-indir.com)

Üyelerimizin, ziyaretçilerimizin ve yöneticilerimizin hiçbir dosyası / içeriği sunucumuzda barındırılmamaktadır. Tamamı internet üzerinde paylaşıma açık içeriklerdir. Platformumuz tüm paylaşımlara açıktır. DMCA / Telif ve yasal konular için bizlere mail adresimizden; "iletisim[at]buyur-indir.com" adresinden ulaşınız. Uyarınızdan itibaren ilgili içerik / içerikler 3 gün içerisinde kaldırılacaktır.

Sitede bulunan full programlar ve full oyunlar, tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.