Kırık linklere lütfen yorum yapınız. En kısa sürede güncellenecektir.
Karanlık Mod

9 YAŞINDA

Güncel Alet Çantası

CCleaner

PC Temizlik Programı

Flash Player

Flash Oynatma Aracı

Skype

Videolu Görüşme Programı

Aimp

MP3 Oynatma Programı

Internet Download Manager

Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Microsoft Office

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Photoscape

Kolay Resim Düzenleme

Adobe Photoshop CC 2022

Prof. Resim Düzenleme

Mozilla Firefox Quantum

Hızlı İnternet Tarayıcısı

Google Chrome

Güvenli İnternet Tarayıcı

avast! Tüm Sürümleri 2020

En Hızlı Antivirüs Programı

Kaspersky Internet Security

Güçlü Antivirüs Programı

uTorrent Pro

Torrent Dosya İndirici

Nero Platinum 2020

Güçlü Disk Yazdırma

Daemon Tools Ultra Türkçe

Sanal Disk Oluşturma

Foxit Reader

Hızlı PDF Okuyucu

Adobe Acrobat XI Pro

Popüler PDF Programı

K-Lite Mega Codec Pack

Sistem Kodek Paketi

DirectX 12
 - DirectX 9
Microsoft DirectX Sürücüleri

WinRAR

Arşivleme ve Arşiv Açma


Windows 11 Hakkında

Office 2021 Çıktı Buyurun İndirin
Adobe CC 2022 Tüm Programları
Windows 11 AIO Tek DVD
Windows 11 Pro Orjinal İndirin
Şuradasınız: Buyurindir Full Ücretsiz İndir » Program indir » Araçlar - Çeşitli » SeaApple Aquarium Lab v2019.0.1

SeaApple Aquarium Lab v2019.0.1


Program indir > Araçlar - Çeşitli   Meliksah_2006   31-01-2019, 16:44   0   


SeaApple Aquarium Lab v2019.0.1

SeaApple Aquarium Lab Full - Akvaryum Takip Programı

Aquarium Lab, akvaryumunuzu bir bilim insanı gibi izlemenize izin verir. Hiçbir dereceye ihtiyaç duymaz. Program kolay veri girişi için inşa edilmiştir ve aynı anda birden fazla tatlı ve tuzlu su akvaryumunu destekler. Aquarium Lab, sağlıklı akvaryum koşullarını korumanıza yardımcı olacak Windows işletim sistemleri için eksiksiz bir akvaryum izleme yazılımı paketidir.

Akvaryum koşullarının doğru şekilde izlenmesi ve bakımı, gerçekten güzel ve sağlıklı bir akvaryuma yol açabilir. Aquarium Lab, birçok akvaryum parametresini kaydetmenizi ve analiz etmenizi kolaylaştırır.

Kimya
Program, bu bilgilerin girilmesini kolaylaştırarak su kalitesi parametrelerini kaydetmenize imkan tanır. Ardından program otomatik olarak sizin için hesaplamaları ve grafikleri yapar ve test kiti sonuçlarını yorumlamanızı ve akvaryum su kimyasınızı analiz etmenizi kolaylaştırır. PH, Sıcaklık, Alkalinite, Amonyak ve Kalsiyum da dahil olmak üzere 21 farklı kimyasalın kaydını yapabilir ve grafiğini çizebilirsiniz. Kısmi su değişimlerini planlayabilir ve su değişiminin sonunda ne kadar atık kaldığını gözlemleyebilirsiniz.

Biyoloji
Aquarium Lab, her canlı için Balık, Mercan, Bitki ve Omurgasızların profilini su tankında tutmaya imkan sunar. Bir fotoğraf girişi, satın alınan tarih ve diyet alışkanlıkları da dahil. Program aynı anda birden fazla tatlı ve tuzlu su akvaryumunu desteklemektedir. Detaylı raporlar HTML formatında üretilir.

Hesaplamalar
Aquarium Lab, sizi akvaryumun fiziksel ölçümlerine girmeye teşvik eder. Program daha sonra akvaryum ağırlığını ve hacmini hesaplar.

Giderler
Aquarium Lab, tüm akvaryum satın alımlarınızın fiyatını kaydetmenize imkan tanır. Ardından program sizin için akvaryumunuzun toplam değerini hesaplar ve birkaç farklı kategoriye göre ayırır. Ayrıntılı gider raporları yazdırılabilen html formatında üretilir.

Elektrik Maliyetleri
Aquarium Lab, akvaryum cihazlarınızın güç miktarını da girmenize imkan tanır. Program daha sonra otomatik olarak güç tüketimini ve cihazın 1 gün, 1 ay ve 1 yıl kullanım maliyetini hesaplar. Akvaryumlarınızdan her biri için pompaları, ışıkları ve elektrikli cihazları çalıştırmanın ne kadar olduğunu öğrenin.
İndirme Linkleri

Buyur-indir | Turbobit | Alternatif

Dosya boyutu: 9 MB


Dosyayı indirmek için yukarıdaki linklerden birisini kullanabilirsiniz.Yorum Ekle

 


Yasal uyarımız için burayı inceleyebilirsiniz. Telif hakkı ve iletişim için: (iletisim[at]buyur-indir.com)

Üyelerimizin, ziyaretçilerimizin ve yöneticilerimizin hiçbir dosyası / içeriği sunucumuzda barındırılmamaktadır. Tamamı internet üzerinde paylaşıma açık içeriklerdir. Platformumuz tüm paylaşımlara açıktır. DMCA / Telif ve yasal konular için bizlere mail adresimizden; "iletisim[at]buyur-indir.com" adresinden ulaşınız. Uyarınızdan itibaren ilgili içerik / içerikler 3 gün içerisinde kaldırılacaktır.

Sitede bulunan full programlar ve full oyunlar, tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.